Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN ja byłem takim nocnym markiem i miałem problem ze wstawaniem rano. Warto sie przestawić i spać wczesniej i sam automatycznie wstaje rano
0
@FcPortoFan1999 ja ostatnio podobnie tak 22 - 23
0
@Kgorecki2500 co tak późno
0
O której chodzicie spać zazwyczaj?
0
@Kessie w sensie o Tobie tak śpiewa?
2
@Kasy @July_6_BcN pewnie już sprawdziła i coś wie
1
@Kasy ja nie, chociaż mi to zarzucano
0
@July_6_BcN ale przecież to było pytanie o imię dla córki
2
@thorin przecież to imie sie nam wszystkim kojarzy z beką. Jakbym poznal kobiete i by mi sie tak przedstawiła to bym się smial, sprany mózg przez LR
0
@July_6_BcN wśród piłkarzy sa geje, nie ma bata że nie xD
1
@July_6_BcN ja dalej obstawiam że są razem
1
@July_6_BcN pewnie fejk, nie panikuj. Pedri nigdy nie mial dziewczyny i nagle jakaś Alejandra
0
@July_6_BcN zaszłaś w ciążę z wrażenia czy pogodziliście sie z @Kessie ?
2
@tomek8756 przecież widać ze to troll po tych odpowiedziach
0
@Czajka90 raczej kameralnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Matheu12 a umiesz czytac, do Polaków gadają po ukraińsku
1
@krycha2201 tak, źle
3
@Matheu12 może Tobie nie robia, jak masz z nimi doczynienia to opinie bywają różne. Już nie mówiąc że duza część kraju i język ukraiński na ulicach, a nawet mówienie do polaków po ukraińsku to norma xd
1
@VegetaPolska ale Ty te dziewczyny zdaje sie znasz tylko z neta, to jak ma Ci wypalić
2
@MessiForeverTheBest ale co tak drogo
2
@FcPortoFan1999 albo Tajk
3
@Kessie te nocne targi brzmią interesująco
3
Czy nocny moderator tu teraz wstawia reklamy?
https://zapodaj.net/plik-29tgPuQsud
1
@cchesterr43 jeszcze w takich rzeczach to ok, a jak odpalam gameplay z fify i mi tlumaczy to na polski to jprdl xd inny wymiar dziwactwa
4
Lektor AI na zagranicznych filmach to chyba najglupsze gówno jakie youtube wymyślił
0
@July_6_BcN ciekawe co nawywijał
0
@July_6_BcN zgrywa bad boya
1
@July_6_BcN ten jeszcze to lajkuje xd
@LeszekFCB normalne, zmiana pracy, wyjazdy itd
0
@LeszekFCB bardziej chodzi mi o takie zmiany życiowe niz ucinanie celowe