Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jakie to głupie xd
0
Elitarne grono najwięcej przegranych meczów w LM w Barcelonie?
0
@gaucho104 a ma z kim grać? Wczoraj to on pokazywal Kounde gdzie ma biegac bo tamten wolny i zamulony nie wiedział. Chyba to powinno być na treningach opracowane
0
Mnie to dziwi, że Flick gada o jakimś DNA jakbyśmy nadal pięknie grali xD
Miał być w końcu trener, który coś zmieni bo w tym DNA to my się grzebiemy od lat i nic nam nie daje
0
@KamQiX listopad czy nie to zagrali kilkadziesiąt meczów a nie 5 w tym sezonie
0
@KamQiX nie wiem czy tak szybko. Dalej jedzie na szacunku który zdobył sezon temu.
Gra powinna być z sezonu na sezon co raz lepsza a nie gorsza.
W drugich sezonach mu nie szlo, więc w czymś jest problem
2
@Popitek12 a czemu nie. On przynajmniej walczy w tym zespole
@Giwera to tez zasluga trenera, wcześniej w psg każdy mial wywalone a teraz stali sie drużyną
5
PSG nie pamiętam by grali tak wysoko i jakoś demolowali przeciwników. Flick po prostu nie potrafi nic zmienić
3
On nadal w bańce ze my dobrze gramy a to tylko indywidualizm Yamala i może Fermina
0
Messi tez mial dojść tej chujni, ciekawe kiedy Yamal.
Bieda, nie ma z czego kupowac, wychowankowie nowi szans praktycznie nie dostają
0
@RinooniR ale 10 mln netto ma
24
Może trzeba trenera co roku zmieniac żeby efekt miotly działał
0
Bronimy wyniku, cu cu cubarsi
0
Ja już od dawna nie wiem na czym polega hype na Flicka. Sezon temu tak a teraz to nie wiem xdd
4
Olmo juz calkowicie zapomnial o podawaniu, zawsze tylko strzela uj wie gdzie i po co
0
@Sebolinho 2 asysty nie idzie mu
0
A ten Fermin to loczki sobie kręci? Kiedyś mial proste włosy
3
Dobry ten sędzia, ugasil go jak peta xD
1
Od dawna Yamal ten zespół ciągnie. Flick mial wkład w przygotowanie fizyczne, czy początki jak 0wprowadzal jakaś taktyke, ale na pewno nic z niej już nie widać w tym sezonie poza wysoka obroną
0
@Limaker od dawna
2
Yamal to zlote dziecko, bez kitu. Jak on chce to nie ma podjazdu
0
@wyrek a mi chodzi o ten mecz
1
Szkoda mi Yamala bo mi by sie juz nie chcialo. A nie oszukujmy sie w końcówce poprzedniego sezonu tez on to musial ciągnąć.
Jakby wszyscy trzymali poziom to pewnie jemu bardziej by sie chciało
1
Obrona Barcelony jest jak seks bez gumy, brak zmartwień, wszystko do przodu, a potem dzidziuś (gol)
0
Yamal do psg chyba co. Ma grać z ogorkami następne lata?
0
Yamal to musi miec dość, czaruje a oni odwalają
1
Ale to juz śmieszne jest, kurfa cd
2
Najpiękniejsza akcja od dawna, ale poprzednia tez byla Yamala pewnie xD
0
Ale.porobil dzieciak
0
@Dankho94isback nie, chodzi o całokształt Koune, De Jong, ci obroncy, ze podania. Nie chodzi o marnowanie setek bo to wiadomo różnie bywa