3

Jakie to głupie xd


0

Elitarne grono najwięcej przegranych meczów w LM w Barcelonie?

0

@gaucho104 a ma z kim grać? Wczoraj to on pokazywal Kounde gdzie ma biegac bo tamten wolny i zamulony nie wiedział. Chyba to powinno być na treningach opracowane

0

Mnie to dziwi, że Flick gada o jakimś DNA jakbyśmy nadal pięknie grali xD
Miał być w końcu trener, który coś zmieni bo w tym DNA to my się grzebiemy od lat i nic nam nie daje

0

@KamQiX listopad czy nie to zagrali kilkadziesiąt meczów a nie 5 w tym sezonie

0

@KamQiX nie wiem czy tak szybko. Dalej jedzie na szacunku który zdobył sezon temu.
Gra powinna być z sezonu na sezon co raz lepsza a nie gorsza.
W drugich sezonach mu nie szlo, więc w czymś jest problem

2

@Popitek12 a czemu nie. On przynajmniej walczy w tym zespole
@Giwera to tez zasluga trenera, wcześniej w psg każdy mial wywalone a teraz stali sie drużyną

5

PSG nie pamiętam by grali tak wysoko i jakoś demolowali przeciwników. Flick po prostu nie potrafi nic zmienić

3

On nadal w bańce ze my dobrze gramy a to tylko indywidualizm Yamala i może Fermina

0

Messi tez mial dojść tej chujni, ciekawe kiedy Yamal.
Bieda, nie ma z czego kupowac, wychowankowie nowi szans praktycznie nie dostają

0

@RinooniR ale 10 mln netto ma

24

Może trzeba trenera co roku zmieniac żeby efekt miotly działał

0

Bronimy wyniku, cu cu cubarsi

0

Ja już od dawna nie wiem na czym polega hype na Flicka. Sezon temu tak a teraz to nie wiem xdd

4

Olmo juz calkowicie zapomnial o podawaniu, zawsze tylko strzela uj wie gdzie i po co

0

@Sebolinho 2 asysty nie idzie mu

0

A ten Fermin to loczki sobie kręci? Kiedyś mial proste włosy

3

Dobry ten sędzia, ugasil go jak peta xD

1

Od dawna Yamal ten zespół ciągnie. Flick mial wkład w przygotowanie fizyczne, czy początki jak 0wprowadzal jakaś taktyke, ale na pewno nic z niej już nie widać w tym sezonie poza wysoka obroną

0

@Limaker od dawna

2

Yamal to zlote dziecko, bez kitu. Jak on chce to nie ma podjazdu

0

@wyrek a mi chodzi o ten mecz

1

Szkoda mi Yamala bo mi by sie juz nie chcialo. A nie oszukujmy sie w końcówce poprzedniego sezonu tez on to musial ciągnąć.
Jakby wszyscy trzymali poziom to pewnie jemu bardziej by sie chciało

1

Obrona Barcelony jest jak seks bez gumy, brak zmartwień, wszystko do przodu, a potem dzidziuś (gol)

0

Yamal do psg chyba co. Ma grać z ogorkami następne lata?

0

Yamal to musi miec dość, czaruje a oni odwalają

1

Ale to juz śmieszne jest, kurfa cd

2

Najpiękniejsza akcja od dawna, ale poprzednia tez byla Yamala pewnie xD

0

Ale.porobil dzieciak

0

@Dankho94isback nie, chodzi o całokształt Koune, De Jong, ci obroncy, ze podania. Nie chodzi o marnowanie setek bo to wiadomo różnie bywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?