1

Dziś widziałem panią z psem w wózku. Oczywiście to było w nowoczesnej części Warszawy

1

@July_6_BcN ciężko to wybaczyć. Ja sie ostatnio obracam na Śródmieściu. Masakra dzielnica

1

@July_6_BcN i tak i tak, prażanie mówią wschodniego

1

@July_6_BcN chyba ze Wschodniego

1

@Zoker a u chorych heteroseksualnych? xD

0

@Tridente2015 nie Barca tylko Flick xD

2

Im to powinno zależeć żeby był dostępny na mundialu. Już jeden Gavi sie wysypal przed Euro

3

Mają szczepić sie na jakieś gowno żeby zagrać jeden mecz?

0

@BorzyKrzys Gavi, Pedri i Yamal

1

@prokofiew Barcelona dba o zdrowie, dobre. Chyba dopiero po zajechaniu kolejngo młodziaka

1

Czyli kolejny młody zajechany. Prawie 5000 minut grał jako 17 latek w sezonie

0

@tbas słuszna uwaga

0

@Peeck kto powiedzial ze nic jej nie jest, może rany nie byly tak głębokie

2

@Wojcio co co, dwukrotnie dostała nozem i to jest normalne?

1

@gumaz to naprawdę sieroty jeśli dopuścili do tego ataku na policjantkę

0

@Nightraider może dlatego bo to ostatni sezon Lewego. Obalisz?

0

@clyde wreszcie sie zgadzamy, wyłączam to gowno

0

Ważne ze De jong ma 10 mln netto bo dla Flicka to bardzo ważny zawodnik. Teraz on sie zwolni a my będziemy ogladali holendra następne lata

0

@MessiForeverTheBest ten żart byl śmieszny 3 lata temu. A nie nigdy nie byl xD

0

@clyde no i co zerkam to mi nie daje. Nie da sie tego oglądać ciągiem

0

@viscaelbarca1998_ on ma kontuzje. Flick go zajechal

0

Oglądnie tej Barcy daje wam przyjemność? Mi 0

1

Yamal lepsze wykonczenie prawa niz lewą

1

Już nawet mi sie nie chce tego tak dokladnie ogladac, tylko wyrywkowo. Widzę ze gol w dupe znowu

1

De Jong wszystko do boku, zero ryzyka zeby zagrac prostopadle nawet pod polem karnym xd

0

Rashford ma to cos nawet uja gra

0

Jaki ten De jong jest mierny maskara. Kiedy w koncu Bernal dostanie szanse

0

Yamal nie wyglada na w pelni zdrowego. Pamietam jaki on byl dynamiczny w pucharze gampera a teraz tego brak. Grając to nie wiem czy sie wyleczy

0

Yamal przynajmniej chce i ma dobre podania, ale reszta ssie

0

Balde mi sie ostatnio podoba. Mam wrażenie ze tam jest potencjal ktorego nikt nie potrafi wydobyć w pełni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?