Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziś widziałem panią z psem w wózku. Oczywiście to było w nowoczesnej części Warszawy
1
@July_6_BcN ciężko to wybaczyć. Ja sie ostatnio obracam na Śródmieściu. Masakra dzielnica
1
@July_6_BcN i tak i tak, prażanie mówią wschodniego
1
@July_6_BcN chyba ze Wschodniego
1
@Zoker a u chorych heteroseksualnych? xD
0
@Tridente2015 nie Barca tylko Flick xD
2
Im to powinno zależeć żeby był dostępny na mundialu. Już jeden Gavi sie wysypal przed Euro
3
Mają szczepić sie na jakieś gowno żeby zagrać jeden mecz?
0
@BorzyKrzys Gavi, Pedri i Yamal
1
@prokofiew Barcelona dba o zdrowie, dobre. Chyba dopiero po zajechaniu kolejngo młodziaka
1
Czyli kolejny młody zajechany. Prawie 5000 minut grał jako 17 latek w sezonie
0
@tbas słuszna uwaga
0
@Peeck kto powiedzial ze nic jej nie jest, może rany nie byly tak głębokie
2
@Wojcio co co, dwukrotnie dostała nozem i to jest normalne?
1
@gumaz to naprawdę sieroty jeśli dopuścili do tego ataku na policjantkę
0
@Nightraider może dlatego bo to ostatni sezon Lewego. Obalisz?
0
@clyde wreszcie sie zgadzamy, wyłączam to gowno
0
Ważne ze De jong ma 10 mln netto bo dla Flicka to bardzo ważny zawodnik. Teraz on sie zwolni a my będziemy ogladali holendra następne lata
0
@MessiForeverTheBest ten żart byl śmieszny 3 lata temu. A nie nigdy nie byl xD
0
@clyde no i co zerkam to mi nie daje. Nie da sie tego oglądać ciągiem
0
@viscaelbarca1998_ on ma kontuzje. Flick go zajechal
0
Oglądnie tej Barcy daje wam przyjemność? Mi 0
1
Yamal lepsze wykonczenie prawa niz lewą
1
Już nawet mi sie nie chce tego tak dokladnie ogladac, tylko wyrywkowo. Widzę ze gol w dupe znowu
1
De Jong wszystko do boku, zero ryzyka zeby zagrac prostopadle nawet pod polem karnym xd
0
Rashford ma to cos nawet uja gra
0
Jaki ten De jong jest mierny maskara. Kiedy w koncu Bernal dostanie szanse
0
Yamal nie wyglada na w pelni zdrowego. Pamietam jaki on byl dynamiczny w pucharze gampera a teraz tego brak. Grając to nie wiem czy sie wyleczy
0
Yamal przynajmniej chce i ma dobre podania, ale reszta ssie
0
Balde mi sie ostatnio podoba. Mam wrażenie ze tam jest potencjal ktorego nikt nie potrafi wydobyć w pełni