1

@FcPortoFan1999 nie, strzelałem

1

@FcPortoFan1999 niedobry

0

@marcin62 tam nie ma z czego strzelac, nie da sie tego oglądać.
Po drugie ostatnio mial 3 kluczowe podania ktore powinny byc asystami, a w kolejnym meczu do Minamino i ten strzelil ale po dobitce przez co nie ma asysty w statach.
Niestety w takim Monaco błyszczeć to trzeba mieć top forme ale ten nowy trener go odstawil już

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaelBarca2007 jemu sie nie chce, bo poznał życie milionera

0

@FcPortoFan1999 nie można tak

0

@FcPortoFan1999 ja sam mam ten problrm i większość ludzi, ale widze ze mlodsi ode mnie jeszcze gorzej, bo oni sa wychowani gdzie to juz istnialo. Ja jeszcze zasmakowalem dziecinstwa bez tego gufna uzależniającego

2

A ogólnie to tacy pilkarze jak np Yamal czy mlodsze pokolenie, ciekawe jak sobie radzi 90 min bez smartfona w łapie i czy myślą o tym na boisku. Wiem głupie mam rozkminy

3

@tomek8756 pies na psy przyszedl

0

@MessiForeverTheBest a to korekta

0

@adamek20151 ja mam głód piłki w sezonie ogorkowym, ale az tak to nie miałem chyba, ze w Padzierniku mam dość. Tak patrze jak biegaja za ta piłka i jak im sie nie chce, byle odbębnić i wrócić do swojej willi. Gdzie tu sens.
Kiedyś to byli piłkarze

0

Nie chce mi sie ostatnio meczów ogladac, nawet Barcelony. Włączyłem teraz powtórkę i pierwsze 8 minut to wtf co to jest xd a potem strzelili dwa gole, ale nuda i tak wyłączyłem xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jonyx to zazdroszczę, mi sie wtedy nie chce oglądać

0

Ta ankieta na mecz Października to rozumiem ktoś z poczuciem humoru to konstruowal czy na serio

1

Największa zagadka tej strony. Dlaczego raz komentarz poniżej 15 znaków przejdzie a raz nie.
No kurła

0

Jaki jest minus ciepłej pogody podczas jesieni? Że jest sie za ciepło ubranym, bo kto w listopadzie wpadnie na wyjście bez kurtki

18

Nie oglądam od jakiegos czasu Realu, poza klasykiem i wam to polecam

2

0

@Kgorecki2500 RW lepszy

0

@marcin62 tak bo ty wiesz co myślałem pisząc tego posta. Każdy kto raz na strone X wszedl wie co to milf xD to ty tlumaczysz swoj nieogar

0

@marcin62 bo wy nie kumacie moich żartów, nic nie poradze, drętwiaki

0

@Dankho94isback nie wiem, nie miałem edukacji seksualnej

1

Niech Yamal sobie poszuka mlodej a nie. Szczyl sie ugania za 25 letnimi milfami

0

@takisobiektos czyli coś jej to dalo, bo inni o niej uslyszeli. Poza tym ile miala na tym ig przed Yamalem

1

@EvenepoelRemco00 a kto o niej slyszal przed Yamalem, chociażby tutaj. W jakiejs Argentynie moze

0

@4drian0 gimbusy to stan umyslu. Nie muszą istnieć uczeszczajac do gimnazjow

1

@4drian0 no to gimbusy z IG słyszały, normalni nie

0

Ta Nicole to chciała sie wypromować tylko, bo bez Yamala kto o niej słyszał

3

@Kessie fajnie sie bawicie w tym warsztacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?