Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 nie, strzelałem
1
@FcPortoFan1999 niedobry
0
@marcin62 tam nie ma z czego strzelac, nie da sie tego oglądać.
Po drugie ostatnio mial 3 kluczowe podania ktore powinny byc asystami, a w kolejnym meczu do Minamino i ten strzelil ale po dobitce przez co nie ma asysty w statach.
Niestety w takim Monaco błyszczeć to trzeba mieć top forme ale ten nowy trener go odstawil już
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaelBarca2007 jemu sie nie chce, bo poznał życie milionera
0
@FcPortoFan1999 nie można tak
0
@FcPortoFan1999 ja sam mam ten problrm i większość ludzi, ale widze ze mlodsi ode mnie jeszcze gorzej, bo oni sa wychowani gdzie to juz istnialo. Ja jeszcze zasmakowalem dziecinstwa bez tego gufna uzależniającego
2
A ogólnie to tacy pilkarze jak np Yamal czy mlodsze pokolenie, ciekawe jak sobie radzi 90 min bez smartfona w łapie i czy myślą o tym na boisku. Wiem głupie mam rozkminy
3
@tomek8756 pies na psy przyszedl
0
@MessiForeverTheBest a to korekta
0
@adamek20151 ja mam głód piłki w sezonie ogorkowym, ale az tak to nie miałem chyba, ze w Padzierniku mam dość. Tak patrze jak biegaja za ta piłka i jak im sie nie chce, byle odbębnić i wrócić do swojej willi. Gdzie tu sens.
Kiedyś to byli piłkarze
0
Nie chce mi sie ostatnio meczów ogladac, nawet Barcelony. Włączyłem teraz powtórkę i pierwsze 8 minut to wtf co to jest xd a potem strzelili dwa gole, ale nuda i tak wyłączyłem xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jonyx to zazdroszczę, mi sie wtedy nie chce oglądać
0
Ta ankieta na mecz Października to rozumiem ktoś z poczuciem humoru to konstruowal czy na serio
1
Największa zagadka tej strony. Dlaczego raz komentarz poniżej 15 znaków przejdzie a raz nie.
No kurła
0
Jaki jest minus ciepłej pogody podczas jesieni? Że jest sie za ciepło ubranym, bo kto w listopadzie wpadnie na wyjście bez kurtki
18
Nie oglądam od jakiegos czasu Realu, poza klasykiem i wam to polecam
2
@gumaz prędzej @FcPortoFan1999
0
@Kgorecki2500 RW lepszy
0
@marcin62 tak bo ty wiesz co myślałem pisząc tego posta. Każdy kto raz na strone X wszedl wie co to milf xD to ty tlumaczysz swoj nieogar
0
@marcin62 bo wy nie kumacie moich żartów, nic nie poradze, drętwiaki
0
@Dankho94isback nie wiem, nie miałem edukacji seksualnej
1
Niech Yamal sobie poszuka mlodej a nie. Szczyl sie ugania za 25 letnimi milfami
0
@takisobiektos czyli coś jej to dalo, bo inni o niej uslyszeli. Poza tym ile miala na tym ig przed Yamalem
1
@EvenepoelRemco00 a kto o niej slyszal przed Yamalem, chociażby tutaj. W jakiejs Argentynie moze
0
@4drian0 gimbusy to stan umyslu. Nie muszą istnieć uczeszczajac do gimnazjow
1
@4drian0 no to gimbusy z IG słyszały, normalni nie
0
Ta Nicole to chciała sie wypromować tylko, bo bez Yamala kto o niej słyszał
3
@Kessie fajnie sie bawicie w tym warsztacie