Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zamiast Złotej pilki LR w tym roku powinna być Złota malina, aby wyróżnienie mogli zdobyć ci mniej lubiani.
Nie jest tak łatwo zapracować na nielubienie większości
1
@macio_944 o nie, znowu ten badziewny plebiscyt
0
@lajcior z komentarzy wynika że nie
0
Wtf
0
@gumaz jeszcze ma La ramble
1
Praca typu: siedzenie na dupie. Opinie?
3
Tera patrzę, że Real wczoraj przegrał. Ale jaja
2
@Dankho94isback taka prawda, każdy z nas zna sie tak samo i ma swoje zdanie. Od tych analiz to są ludzie w sztabie
1
Nie szukam zaczepki czy coś, ale @Comentateiro Ty mi dzisiaj coś zarzucałeś ze ja czepialski, wredny i najgorszy, a to twoje komentarze tylko z dzisiaj xd to jest ta LR hipokryzja
https://zapodaj.net/plik-vcimb7GXit
https://zapodaj.net/plik-Sq7eiTzU2z
3
@AmigoBlancos karny będzie i spudłuje
0
@nike007 bo im się przewraca w dupach z dobrobytu xD jeszcze go mają calowac po dupie za kopanie balona, ostatnio narzekal na zbyt krotkie wakacje a potem na maskotke disneya. Jak jest taki oddany klubowi to nie powinien za to oczekiwać uznania chyba ze to na pokaz
0
@Katalończyk 99 ta ambicje w tym klubie, właśnie widać w tym sezonie. Biegaja jak za kare, a Yamal całkiem zwariowal od forsy
0
@RanDiFCB jakbym tyle zarabial to mialbym w dupsku te nagrody.
Po drugie jaki szef jak to nie związku z Barcelona. Od Barcelony to on dostal podwyżkę i Barca to jego szef
1
I czy to nie jest problem ego. Dopominać sie o uznanie. Zarabiają miliony i jeszcze im źle bo w plebiscycie nie wygrali
0
@Zoker niby tak, papierkową tez mialem ale sie dłużyło bardzo
0
@Tasde niektórzy za bardzo sie wczuwają w te strone i mówią ci jak masz żyć, albo jaki ty jesteś XD psychoza
13
@Comentateiro jak na razie to ty sie dojebałeś xD
2
Praca fizyczna czy umysłowa? Ja byłem w takiej i takiej, ale najgorzej jest gdy musisz dużo z ludzmi mieć kontaktu, bez przerwy
1
@gumaz fajnie było dostawać pałe na niemieckim
0
@JimMorrisonFCB nudny jestes jak flaki z olejem.
Ps nie zesrajcie sie z tej zawiści dziwni ludzie xD
Siedziec na takiej stronie i tylko czekac aby cos wrednego napisać. Chore
0
@WiernyKibic111 bardzo trudno odpiąć 3 kabelki i podpiąć
0
@pride1899 tak bo ty wiesz ze ja nioslem siatki a nie coś delikatnego, jasnowidzu xd
3
@Matheu12 wystarczy podłączyć pc hdmi pod tv, jakie problemy..
0
@Krzychu102016 końska chłodząca
2
Endrick chcial jechać na mundial a tu go Tigrinho wygryzie
0
@Filipem niech sie skupia na graniu, w całym tym biznesie klubowym co raz mniej chodzi o sport
0
@ProMILs obaj mają 18 lat
0
@NeroTFP1 nie musze nic zgłaszać xD zobaczymy jak Raphinha wróci a gra dalej będzie slaba co powiesz
0
@NeroTFP1 idiotyzm to ciągle cofanie sie do wydarzeń z poprzedniego sezonu, mimo że trwa następny. Ile lat będziesz o tym wspominal następne 5?
W tym caly atak byl samolubny i Yamal i Ferran i Raphinha
0
@4drian0 a u Rashforda drybling czy wieksza szybkość i jest mniej samolubny. Pressing zeby dzialal to wszyscy musza to dobrze robić.
Nie rob z Raphinhi jakiegos magika xD