3

Komentarz usunięty

0

Też wam sie tak dłuży czas po tej zmianie czasu?

2

@mekston tak, z karnego

0

@TR3YWAY tak wiedza że mu dają kontrakt za 10 mln netto

0

@D10SLEO dostają za darmo i jeszcze pretensje

0

Tak bywa


1

@gumaz gdzi można kupić taka, mi sie przyda do tramwaju

1

@Deviler a ja mam to w dupie co inni ze sobą robią i każdemu polecam

0

@ranger3120 a co mam szukać cukierków?

0

@Filipem serio to komuś potrzebne?

3

1

@Comentateiro a De Paula?

2

Dzisiaj urodziny Rashforda i Fatiego. Swoją droga ciekawy dzień na impreze urodzinową

0

@Ojciec5tkidzieci pomijając strach sa osoby, które ze względów zdrowotnych nie mogą latać

0

@Pedri16Future Yamal xD

1

@July_6_BcN właśnie sie zastanawiałem czy to schiza czy burza

1

Ćwiąkała wygadał w podcaście

0

@MOLESTA ale zwrot akcji, myślałem że promocja taka

4

Za mało o piłce, za dużo o Tomku i jego pracy, za mało rozmowy a bardziej monolog Tomka. Co do tej deklasacji to nie rozumiem czepialstwa, bo Real był wyraźnie lepszy i ocenianie meczu po samym wyniku nie ma sensu, bo na wynik mają wpływ różne rzeczy, brak skuteczności albo wybitny bramkarz

0

Czyli kolejny młokos pewnie ze śmieszna klauzula wystawiany na pokaz xD

0

@th@les przecież juz przedłużył

0

@Marcelinho99 sklad sie znacząco nie zmienil a forma diametralnie

0

Ile jeszcze będzie trwala podnieta Flickiem skoro ten sezon nam nie idzie

0

@sokot wziął bym ostatnio go aż tak nie nie lubię. Klasyki by byly śmieszne

0

@fotohobby a gdzie rola motywacyjna trenera w tym wszystkim

3

Na tym video Barca wygląda przy nich jak pipki i bezja0jowcy, a tamci nakręceni

3

@Czyhrynski ja myślę że nie jest skupiony na grze i pewnie gorzej trenuje, ale nikt tego głośno nie powie

0

@ShawnC w ogóle na treningu ta pomoc powinna ćwiczyć dlugie podania na takiego Rashforda albo Raphinhe, bo rzadko ktoś tak poda

4

@Rastafarnianin no fajnie jakby ktoś do Rashforda zagral jak się pokazywal np De Jong, ale po co. Po drugie mial asyste. W tym trio byl tez Yamalek xD

0

Zajebista ta ea fc, na kompie od kilku dni nie można grać online bo masz dcka co mecz. Cudowna gra xD
Na szczęście kupilem to w ukraińskiej walucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?