Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry ten test na IQ na stronie (reklama) rozwiązujesz, kładą Ci bajty że dobrze robisz a na koniec test ostateczny czy zarobisz im przelew xD
0
Ciekawe czy jest jakiś Polak o nazwisku Darek Łowca
1
@misterio ciekawe czy sa już filmy dla dorosłych made by AI xD
1
@FcPortoFan1999 to masz silną psyche
0
A wy jesteście bjutiful?
2
@gumaz przynajmniej coś sie dzieje xD
Ostatnio tu wieje ..
0
Nowy gatunek występujący w tramwajach Warszawskich
https://zapodaj.net/plik-5pzA2UuZdA
0
@RobiS nic nie tracisz
1
@Luciano99 robiłeś to w tramwaju? Mam nadzieję ze nie
0
@clyde nie wyzywam mlodszego pokolenia tylko tych przedstawicieli dla których najważniejsza zyciowa czynność to scrollowanie ig lub fb. Patologiczne czasy ze takie osobniki jeszcze mają aprobate xDDD
Nie jeden 6 latek ma więcej rozumu od tych cudownie wychowanych
0
@clyde ja tu widze żarciki a nie jakieś zlomowanie, ale ze jestes toksyczna to sobie dorabiasz narracje
1
@allien18 ja bym ugryzl kebsa i opluł nim tych co siedzieli
0
@Comentateiro nowa grupa społeczna tępych nastolatków
0
@Eklerek jak jechałem kiedyś z kimś starszym to bylo to samo. Broń dalej takich dzbanów a zobaczymy czy ktos ci pomoże jak będziesz w potrzebie sam wśród tych zombiaczków
1
@Luciano99 szach mat
3
Niech ten Pogba już gra w tym Monaco, bo wczoraj to koledzy Fatiego dali koncert. Wg mnie jego najlepszy mecz tam, mimo że bez g/a które powinien mieć
1
Fati bez błysku, anonimowy, bo nie ma gola? Autor oglądal ten mecz? 3 kluczowe podania które były setkami dla kolegów, oni je zmarnowali. Poza tym bardzo pod grą i pressował
3
Fati mógł miec 3 asysty, pokraki z Monaco
0
@La Pulgaa dobrze, biega, mogl mieć asyste, dobrze podaje, widać ze pewność siebie wraca
1
@comtedurgell ja oglądam Monaco Totki i caly czas akcje
0
Ale Monaco psuje te setki
0
Fati okradziony z asysty, na razie nieźle wygląda
0
4 minuta meczu, ale ten Fati wybiegany, caly czas pressuje i innych wzywa do pressingu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MessiForeverTheBest ja jestem wychowany tak ze nie trzeba mnie prosić i z grzeczności ustępuje dziecku czy starszemu. Ale te gówniaki nawet nie zwracają uwagi na otoczenie, morda w smartfon
0
@Sulimo wiem, ale nie będę sie prosil bo sobie dalem rade mimo wszystko, ale te gównianki na oko 17 lat, nie mają kultury, empatii, niczego i takie pokolenie wyrasta. Jak w tym odcinku black mirror gdzie tylko chodzili i nagrywali a komuś działa sie krzywda xD
13
Zombie z telefonami w łapie przyklejonym łbem do ekranów to naprawdę straszny widok. Musiałem dzisiaj przejechać dwa przystanki tramwajem i mając zajęte ręce, ciężko bylo trzymać poręczy, nawet żaden gówniak nie spojrzał by ustąpić xD nic ich dookoła nie obchodzi tylko sralfonik. Brzmie jak boomer ale kiedyś az tak chora młodzież nie była
7
Fermin wyciągnięty z dupy przez Xaviego zaraz będzie naszym najlepszym piłkarzem xD
0
@Luciano99 Śmierdzi
2
Reklama hazardu niedobra jest. Niedługo reklamy alkoholu a potem twardszych środków xD