Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fejkenq pewnie Williams i agent znowu sie odezwą
0
Myślicie że saga z Nico wróci latem?
Jest Rashford ale zawsze może grać na 9
1
Bardadżi dzisiaj z golem
1
@Luciano99 musisz to przetestować na swoich pracowników
1
@FCB24 nie, wtedy to np mieli do pilnowania jednego pilkarza, typową 9. Teraz przeciwnicy stawiaja tam 3 gości po czym podają do kogos nie na spalonym i spalonego wyznacza linia piłki, a nasi obrońcy sa już w tyle
0
@FCB24 ciekawe tylko czy Madryt odrobi lekcje i zacznie trzymać kilku pilkarzy na spalonym. W ten sposób nam inni strzelają gole.
Jeśli nie to Xabi to taktyczny beton
0
@RichardWinters a, to coś pomylilem, ale i tak dziwne
0
@kubix05 właśnie ostatnio sie zastanawialem czy to nie byl scam. Jak można było sterować pilotem xD
0
@marcin62 ale jest też powszechnie bardziej lubiany/szanowany i to ma znaczenie
0
Yamal to sobie nie pomaga w kontekście Złotej Piłki. Z tego samego powodu poległ Vinicius, bo nie jest darzony sympatią.
Messi wiadomo jaki byl, ciężko bylo sie przyczepić, CR już gorzej ale nie jechal jakoś po przeciwnikach
2
@Pablozeusz taki będzie na tym skupiony że nikomu nie poda
2
Słaby filmik jak gra Yamala ostatnio
"Nie gra dla błysku fleszy" taaa
1
Co tu taki ruch o 7 rano
1
@Dankho94isback zrobil jedno fajne podanie, ale linia ataku i pomocy praktycznie bez pilki, strasznie rwany brzydki mecz
0
Monaco jest daremne, gorzej niz za Hutera. Lagi na out, 3 podania to szczyt ich możliwości xD
0
@tbas czuje że nas Mbappe wydyma niestety
0
Znowu jakiś update do fc, czy to tylko na PC
1
@RanDiFCB i pewnie gral dwa razy więcej. Ciężko cos pokazać z trybun
0
@gumaz dopiero wstałem, daj sie rozkręcić
0
Język polski najlepszy dla AI
https://cyfrowa.rp.pl/technologie/art43231871-boty-pokochaly-jezyk-polski-wygral-w-amerykanskich-badaniach
0
@ProMILs bo azjaci i afrykańci i inne rasy mają ciemne. W Europie pewnie te proporcje sa inne
0
Dobrze sie spisuje w roli 10 w Monaco, ostatnio dobrze napędzał akcje świetnymi podaniami w tempo. Do tego powinien mieć 3 asysty z Totkami.
Co z tego my przecież mamy genialnego Olmo co formy szuka od stycznia.
No a Fati wiadomo musieliby go odkupic za 30 baniek to tematu nie ma
xD bo to by byla kolejna kompromitacja
0
Dopiero pokopałem coś tam w tym FC i serio nie rozumiem ludzi, którzy mówią że ten sam gameplay. Trochę jest za szybki ale dużo fajniejszy niz rok temu
9
Lepiej być szczerym niż fałszywym dyplomatą. Każdy swoje myśli tylko boi sie mówić
1
@Luciano99 do Realu to chyba normalne, zwłaszcza po tym co sędziowie robią
1
Podoba mi się jak madryciaki rok temu przypisywali Yamala do Realu, a on nie dość że ich zmiażdżył w klasyku to jeszcze pluje na nich w wywiadach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zbyszard kto ma niby niebieski nick
1
Dobrze im dogadał xD
0
@Derean otóż nie