1

@fejkenq pewnie Williams i agent znowu sie odezwą

0

Myślicie że saga z Nico wróci latem?
Jest Rashford ale zawsze może grać na 9

1

Bardadżi dzisiaj z golem

1

@Luciano99 musisz to przetestować na swoich pracowników


1

@FCB24 nie, wtedy to np mieli do pilnowania jednego pilkarza, typową 9. Teraz przeciwnicy stawiaja tam 3 gości po czym podają do kogos nie na spalonym i spalonego wyznacza linia piłki, a nasi obrońcy sa już w tyle

0

@FCB24 ciekawe tylko czy Madryt odrobi lekcje i zacznie trzymać kilku pilkarzy na spalonym. W ten sposób nam inni strzelają gole.
Jeśli nie to Xabi to taktyczny beton

0

@RichardWinters a, to coś pomylilem, ale i tak dziwne

0

@kubix05 właśnie ostatnio sie zastanawialem czy to nie byl scam. Jak można było sterować pilotem xD

0

@marcin62 ale jest też powszechnie bardziej lubiany/szanowany i to ma znaczenie

0

Yamal to sobie nie pomaga w kontekście Złotej Piłki. Z tego samego powodu poległ Vinicius, bo nie jest darzony sympatią.
Messi wiadomo jaki byl, ciężko bylo sie przyczepić, CR już gorzej ale nie jechal jakoś po przeciwnikach

2

@Pablozeusz taki będzie na tym skupiony że nikomu nie poda

2

Słaby filmik jak gra Yamala ostatnio
"Nie gra dla błysku fleszy" taaa

1

Co tu taki ruch o 7 rano

1

@Dankho94isback zrobil jedno fajne podanie, ale linia ataku i pomocy praktycznie bez pilki, strasznie rwany brzydki mecz

0

Monaco jest daremne, gorzej niz za Hutera. Lagi na out, 3 podania to szczyt ich możliwości xD

0

@tbas czuje że nas Mbappe wydyma niestety

0

Znowu jakiś update do fc, czy to tylko na PC

1

@RanDiFCB i pewnie gral dwa razy więcej. Ciężko cos pokazać z trybun

0

@gumaz dopiero wstałem, daj sie rozkręcić

0

@ProMILs bo azjaci i afrykańci i inne rasy mają ciemne. W Europie pewnie te proporcje sa inne

0

Dobrze sie spisuje w roli 10 w Monaco, ostatnio dobrze napędzał akcje świetnymi podaniami w tempo. Do tego powinien mieć 3 asysty z Totkami.
Co z tego my przecież mamy genialnego Olmo co formy szuka od stycznia.
No a Fati wiadomo musieliby go odkupic za 30 baniek to tematu nie ma
xD bo to by byla kolejna kompromitacja

0

Dopiero pokopałem coś tam w tym FC i serio nie rozumiem ludzi, którzy mówią że ten sam gameplay. Trochę jest za szybki ale dużo fajniejszy niz rok temu

9

Lepiej być szczerym niż fałszywym dyplomatą. Każdy swoje myśli tylko boi sie mówić

1

@Luciano99 do Realu to chyba normalne, zwłaszcza po tym co sędziowie robią

1

Podoba mi się jak madryciaki rok temu przypisywali Yamala do Realu, a on nie dość że ich zmiażdżył w klasyku to jeszcze pluje na nich w wywiadach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zbyszard kto ma niby niebieski nick

1

Dobrze im dogadał xD

0

@Derean otóż nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?