Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Stinger_ bo chodzilo o pensje, numer 10, a także wypchanie go z klubu. Pewnie tez brak wiary w zarządzie ze cos z niego będzie.
Jakoś zawsze byl w wygranym teamie na treningach i Szczęsny go chwalił dziwnym trafem.
A potem sie dziwic, że mial spętane nogi ze strachu i grał jak gral, glownie mial problem z wykonczeniem bo do sytuacji dochodził
1
@4Fabregas4 przecież zbudował ogórka Martina, to nic ze nic z tego nie mamy bo i tak pewnego poziomu nie przeskoczy. No i zbudował Olmo, a nie czekaj, to juz nie wina trenera, on tylko buduje xD
0
@clyde Szczęsny sam nienrozumial decyzji Flicka dlaczego Fati w ogóle nie gra. I glupoty to moze ty oiszesz, bo ja podaje argumenty a ty jedyne co to obrażasz.
Niecale 300 minutn w sezonie to żadna szansa grać z myślą ze gdziekolwiek poplenisz błąd to lądujesz na trybuny
1
@Nieznajomy nie mial, szansa zagrania jak już caly sklad byl zajechany i Flick byl zmuszony rotowac. Zreszta tą szanse wykorzystal i dalej sie nie liczyl. W porównaniu do takiego De Jonga który psul wszystko jak wchodzil na plac a dalej otrzymywal minuty o żadnej szansie nie ma mowy.
A jak Fati ma problem z bieganiem to może sie sprawdzić jako 9 gdzie mamy problem
3
Jak nie dostał szansy w Barcelonie to trudno żeby strzelal. Byly ku temu okazje by dawać minuty to nid bo "źle trenowal" i zajeżdżanie Yamala i Raohinhi. Teraz tam nagle dobrze trenuje?
0
@mekston a potem kontuzja dupy
0
Co to jest
0
@Tymoon19 i ten Toni wiecznie bez minut po dobrym presezonie
1
@Terapuls otóż największy problem to jest w obronie i ustawieniu i tu powrót tych graczy nic nie zmieni
0
Postawienie na niego kosztem Casado zburzylo moje zaufanie do Flicka jako do świetnego trenera
1
@PatrykBarca a Flick go nie chcial i od razi Barca słaba
2
Wyciąganie wniosków. Jeszcze zmiana chipu tylko xD
0
Dobra czas na Enrique xDD
1
Flick i jego wysoka obrona dzialalo, jak przeciwnicy jeszcze tego nie znali i jak Garcia ratowal. Już nie działa
4
Sevilla z budzetem 22 mln nas leje. Jakby to byl Xavi to właśnie bylby zwalniany
0
@LukaszFan to zpaytaj Flicka czemu. Toni musi się ograć na ławce
1
Ważne że dingi dongi se przytulą po 8 mln, czy Olmo po 6 mln, ich reszta nie obchodzi
1
Szczęsny co szmaty wpuszcza hihi
0
Czym się tu przejmować , że milionerzy źle piłeczkę kopią. Ja chyba zmądrzałem i jakoś wyjebane xD jak im sie nie chce a ja mam płakać
0
Tak czulem, ze nie trafi
0
Ja już nie wierze, że wskoczymy na poziom wyżej niz w zeszlym sezonie. Graliśmy naprawdę dobrze, to teraz to nawet nie ulamel tego. Pilkarze jak Olmo, Raphinha, Kounde czy Yamal wyglądają tez słabiej
1
@Comentateiro pisałem o tym od początku sezonu i byłem jechany
0
@TR3YWAY de jonga przedłużają i każdy nim będzie gral xD
0
@VinDiesel on walczy o pozostanie i to jest ten problem. Co będzie jak juz sobie to zagwarantuje. Ale i tak nas nie stac na nic lepszego
0
De Jong kiedyś cos pokazal na tle dobrej ekipy czy tylko na ogórków z LL? I nie mówię o Sevilli która ma 20 mln budżetu na pensje, tylko ogólnie
1
Rashford sie odpalił
0
Ważne że De Jonga przedłużamy. Jak Casado był w formie to pracował w destrukcji jak mało kto i też asystowal
4
Wyżej ta obrona, Wyżej. Przeciwnocy zrobili z tego broń i tztymaja po prostu kilku ludzi na spalonym, nie ma tylu by ich przykryć xDD
0
Nie oglądam, dopiero odpale. Fajnie że dobrze gramy
0
Bukmacherka to chyba dobry biznes, co raz więcej tego powstaje