4

@Stinger_ bo chodzilo o pensje, numer 10, a także wypchanie go z klubu. Pewnie tez brak wiary w zarządzie ze cos z niego będzie.
Jakoś zawsze byl w wygranym teamie na treningach i Szczęsny go chwalił dziwnym trafem.
A potem sie dziwic, że mial spętane nogi ze strachu i grał jak gral, glownie mial problem z wykonczeniem bo do sytuacji dochodził

1

@4Fabregas4 przecież zbudował ogórka Martina, to nic ze nic z tego nie mamy bo i tak pewnego poziomu nie przeskoczy. No i zbudował Olmo, a nie czekaj, to juz nie wina trenera, on tylko buduje xD

0

@clyde Szczęsny sam nienrozumial decyzji Flicka dlaczego Fati w ogóle nie gra. I glupoty to moze ty oiszesz, bo ja podaje argumenty a ty jedyne co to obrażasz.
Niecale 300 minutn w sezonie to żadna szansa grać z myślą ze gdziekolwiek poplenisz błąd to lądujesz na trybuny

1

@Nieznajomy nie mial, szansa zagrania jak już caly sklad byl zajechany i Flick byl zmuszony rotowac. Zreszta tą szanse wykorzystal i dalej sie nie liczyl. W porównaniu do takiego De Jonga który psul wszystko jak wchodzil na plac a dalej otrzymywal minuty o żadnej szansie nie ma mowy.
A jak Fati ma problem z bieganiem to może sie sprawdzić jako 9 gdzie mamy problem

3

Jak nie dostał szansy w Barcelonie to trudno żeby strzelal. Byly ku temu okazje by dawać minuty to nid bo "źle trenowal" i zajeżdżanie Yamala i Raohinhi. Teraz tam nagle dobrze trenuje?

0

@mekston a potem kontuzja dupy

0

Co to jest


0

@Tymoon19 i ten Toni wiecznie bez minut po dobrym presezonie

1

@Terapuls otóż największy problem to jest w obronie i ustawieniu i tu powrót tych graczy nic nie zmieni

0

Postawienie na niego kosztem Casado zburzylo moje zaufanie do Flicka jako do świetnego trenera

1

@PatrykBarca a Flick go nie chcial i od razi Barca słaba

2

Wyciąganie wniosków. Jeszcze zmiana chipu tylko xD

0

Dobra czas na Enrique xDD

1

Flick i jego wysoka obrona dzialalo, jak przeciwnicy jeszcze tego nie znali i jak Garcia ratowal. Już nie działa

4

Sevilla z budzetem 22 mln nas leje. Jakby to byl Xavi to właśnie bylby zwalniany

0

@LukaszFan to zpaytaj Flicka czemu. Toni musi się ograć na ławce

1

Ważne że dingi dongi se przytulą po 8 mln, czy Olmo po 6 mln, ich reszta nie obchodzi

1

Szczęsny co szmaty wpuszcza hihi

0

Czym się tu przejmować , że milionerzy źle piłeczkę kopią. Ja chyba zmądrzałem i jakoś wyjebane xD jak im sie nie chce a ja mam płakać

0

Tak czulem, ze nie trafi

0

Ja już nie wierze, że wskoczymy na poziom wyżej niz w zeszlym sezonie. Graliśmy naprawdę dobrze, to teraz to nawet nie ulamel tego. Pilkarze jak Olmo, Raphinha, Kounde czy Yamal wyglądają tez słabiej

1

@Comentateiro pisałem o tym od początku sezonu i byłem jechany

0

@TR3YWAY de jonga przedłużają i każdy nim będzie gral xD

0

@VinDiesel on walczy o pozostanie i to jest ten problem. Co będzie jak juz sobie to zagwarantuje. Ale i tak nas nie stac na nic lepszego

0

De Jong kiedyś cos pokazal na tle dobrej ekipy czy tylko na ogórków z LL? I nie mówię o Sevilli która ma 20 mln budżetu na pensje, tylko ogólnie

1

Rashford sie odpalił

0

Ważne że De Jonga przedłużamy. Jak Casado był w formie to pracował w destrukcji jak mało kto i też asystowal

4

Wyżej ta obrona, Wyżej. Przeciwnocy zrobili z tego broń i tztymaja po prostu kilku ludzi na spalonym, nie ma tylu by ich przykryć xDD

0

Nie oglądam, dopiero odpale. Fajnie że dobrze gramy

0

Bukmacherka to chyba dobry biznes, co raz więcej tego powstaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?