0

@alone49 póki co to obnizył loty, skupia sie na czym innym niż piłka i gra pod siebie w tym sezonie

0

Yamal to taki piłkarski Justin Bieber, wielki gwiazdor.
Oczywiście z czasów gdy tamten drugi byl nastolatkiem

0

@Damiain Przy takich problemach finansowych to by bardzo pomogło i tu nie chodzi o zakupy.
Ja i tak obstawiam że z Yamalem czy bez będzie ciężko o LM. Za to tytuly ligowe bez niego można wygrać

5

Brak szacunku do kibiców, ale to nie raz pokazał na różnych filmikach gdy piłkarze reaguja na powitanie, a on nawet nie spojrzy w stronę kibiców. Zepsuty kasą.
PS. Barcelona też jest winna temu wszystkiemu robiąc z niego niewiadomo kogo, jakieś cudowne konferencje z przejęcia numeru xDD

0

Za klauzule to Yamala bym puścił. O niższych kwotach nie ma co rozmawiać. Chyba że tak 600 baniek w górę.
Piłeczka jest po stronie Barcy to na plus

0

@MatBac1991 to jest z bonusami między innymi za ZP i trofea. Podstawy ma 8, tyle co Raphinha. Za to De Jong ma 10 mln
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Po drugie Ty nie podajesz zarobków z klubu ale też za reklamy, sponsoring itd

0

@MatBac1991 nie jest najlepiej opłacanym pilkarzem. Pensje podstawowa nawet De Jong ma większą po przedłużeniu

0

@kuz do notatnika

0

@Starrk tylko wtedy przyroda i inne gatunki by ucierpialy

0

No i taka prawda. Wręczanie zlotych piłek wszystkim Raphini czy Pedriemu, a bez Yamala byśmy sporo meczów nie ugrali w poprzednim sezpnie. Ratował w pojedynkę np w finale PK czy z Interem. Od pomocników jak De Jong nic sie nie wymaga, tylko klepania a wszystkie akcje bramkowe ma robić Yamal

1

@July_6_BcN raczej bez witania

1

@gumaz pewnie z kilkoma bym sie musiał bić i to na raz

1

Czy jeśli kobieta mówi cześć facetowi to znaczy, że chciałaby z nim pójść do łóżka?

4

@VegetaPolska nie wiem, pytanie rodem z bravo girl. Jak Ty chcesz stworzyć relacje jak o wszystko musisz zapytać obcych ludzi

1

@Comentateiro może z braku innych rozrywek w tym nudnym kraju biorą psy

1

@Comentateiro w Polsce pies w co drugim domu
https://zapodaj.net/plik-GkSfJ9I1eo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jaką ma klazule. Brak istotnej informacji. Jeśli niską to go wezmą ot tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin62 ale ten oszust musial mieć frajde jak mu wyslala blika

2

Przecież Pedri gra najlepiej gdy nie odpoczywa. Czyje to słowa, może ktoś pamięta

5

Strona idzie w co raz gorszym kierunku. Nigdy nie miałem tak, że przeszkadzaly w trakcie pisania i człowiek omyłkowo w to kliknął. Teraz to nagminne i mam wbudowanego adblocka na telefonie w operze. Zaraz mi ktoś napisze aby nie pisać i to nie jest zły pomysł

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nightraider ok, ale w sumie to który młody u Flicka odpalil? Gerard? Casado który już zszedl na drugi plan? Reszta to wynalazki Xaviego

1

@Nightraider Flick za mało korzysta z La Masii. Niby problem z 10 a taki Toni czy Guille dalej bez szansy, dwa ogromne talenty. Virgili odpalony choć byl problem na LS. Kospo odpalony choć byl problem z obroną.
Skoro taki Gerard Martin dostaje tyle szans dlaczego oni nie

1

@July_6_BcN ja może nie barcelońsko, ale było u mnie pewien pan co wyglądal jak Korwin Mikke xD

2

@xvcWinterSoldier im bardziej zależało na kasie za zwycięstwo z PSG bo jesteśmy biedakami

1

@takisobiektos bo to bylo tak przedstawione, że nie ma opcji nikogo wygryźć. Póki co ma najlepsze liczby.
Jak taki pilkarz ma rywalizować.
Nietykalny to może byc Messi, żaden z nich to nie ten poziom

1

@tbas nie ma rywalizacji, niektórzy jakby nie grali pod siebie i tak sa nietykalni. Nawet pamiętam te śmieszne artykuły na stronie, że Rashford musi być rezerwowym, bo Yamal i Raphinha sa nietykalni, a sezon sie nawet nie zaczął xD

1

Ogólnie to dla mnie śmieszna jest ta kara, że piłkarz sie spóźni to nie gra w podstawie xD
Po pierwsze, wtedy zawsze ma pewność że wyjdzie sobie na drugą połowę, bo to byla regula w takich przypadkach.
Po drugie jakoś Flick potrafal ukrócić piłkarzy jak Fati "bo źle trenowali" i nie powołać do kadry na X meczy, a za te spóźnianie gwiazdom jest pobłażane i oni mają tą karę głęboko w d.. bo co mecz sytuacja sie powtarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?