Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 Marciniak będzie ciemnoskóry
1
@mordini123 początek mi sie nie podobal i przerwalem, ale drugi raz obejrzalem ten odcinek i ciekawy
@Colon nie oglądałem, ale coś słyszałem.
A Severance? Podobny klimat
0
@Colon zajebisty serial ogólnie
1
@RozowaPantera wolałem osiedlowe sklepiki, które istnialy przed żabkami
1
@Gary czyli to jest pomysłowe, bo postronne osoby też zareklamowane
0
@Luciano99 a madryciaki
5
Już wiemy czemu Kounde jest nieswój. Nieoczekiwanie pojawił sie mu konkurent modowy
0
@Cvzx ile jadu, aż przykre
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Cvzx tak, jeszcze odda nam stadion w prezencie
3
@Luciano99 El Jarka junior
0
@betonito legendarnym flopem. A tak serio to wierze w niego
0
Miała farta
https://miejskireporter.pl/rowerzystka-wciagnieta-pod-tramwaj-na-brodnie-akcja-sluzb-po-wypadku/
1
@daniel32778 wypożyczyć Martineza xDDD
0
@daniel32778 co?
0
@malicinho wątpię bo te procesory itd tez ciągną mocy, chyba ze sobie to ograniczysz w ustawieniach ale i tak wątpię
0
@malicinho mam gejmingowego HP i nie ma opcji by tyle wytrzymal, od nowości
0
@malicinho nie ma czegoś takiego jak dobra bateria w takich laptopach, 1 h albo 2 h ci uciągnie. Już nie mówiąc o wydajności która na baterii spada
0
@ifoa bo mają 5 ludzi do pilnowania w pulapce offsajdowej a nie tylko 9. Wystarczylo ze to sie nauczyli kontrować
0
@kanver_ Ty nie rozumiesz, że to działało, bo drużyny tego nie znaly. Nasi stoperzy byli skupieni na 9 i łapali go na spalonym. Teraz to nie działa bo te drużyny stawiają kilku ludzi na wysokości tej 9 i nasza obrona głupieje. Piłkę podaja np do skrzydlowego który robi rajd i wyprzedza gości na spalonym i oddaje im piłkę, po czym mamy akcje 4 na 5?
0
@kanver_ Ty oglądasz mecze? Odpal sobie klasyk jak tylko Mbappe musieli pilnować, a teraz 5 ludzi. Jak maja trzymać linie? Na kim sie skupić? Tacy eksperci i tego nie widzą xD
0
@kanver_ przecież nie trzeba z kimś grać żeby to analizować. Wystarczy jak inteligentny trener obejrzy mecz w TV
0
@kanver_ bezrobotny Xavi wielki autorytet
0
@kanver_ a Ty przespałeś z PSG i Sevilla. Rywale nauczyli się na to grać i trzymaja 5 ludzi na spalonym. Nie da sie tego upilnować
0
@Comentateiro to nie zachwyt ale jak wrak piłkarza i leń któremu sie nie chce trenować robi takie liczby to coś jest nie tak
0
@Nightraider u Xaviego drugi najlepszy strzelec w zespole xD
U de Zerbiego gral dopoki nie dostal 3 miesięcznej kontuzji i go już olał.
U Flicka wcale nie wyglądal zle np z Mallorca, nie dostal szansy.
W piłce licza sie bramki jakby sie nie prezentowal, jak strzela tzn ze dobry
1
@LOPEZ16 jakby ostatnie słowo mial klub który wypożyczalnia to by nie mialo sensu dla Monaco sobie zapewniac np za 11 mln
0
@LOPEZ16 Ty myślisz ze dlaczego tak stawiają na niego? Opcja pierwszeństwa xD możesz go sobie odkupić za 30 mln i sprzedać
0
@Nightraider przecież on dochodzil do sytuacji, problem byl z wykończeniem które teraz ma lepsze. Co ma do tego liga jak kopniesz na bramkę
1
@4Fabregas4 Torre też nie dal grac, katował Yamala caly sezon a teraz pretensje do de la fuente. Casado był bardzo dobry, też już nie gra. Toni Fernandez presezon bardzo dobry w dalszym ciągu nie powąchał murawy