Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn sam na lieski zadzwoni jak go okradną, hipokryta.
A to tylko głupia stronka a nie prawdziwe zycie, dzieci
0
@daniel32778 tak i na pania z warzywniaka
0
@Kasy ogólnie mniej ludzi i nic dziwnego, poziom strony bardzo spadł
0
@MessiForeverTheBest a kto nie jest, nagle każdy świętoszek, ahaha dobre
0
Nie ma to jak być konfidentem la ramblowym, ahhhh
1
@juarez przecież to tylko służyło by zaatakować. To nie chęć konwersacji a zwykla agresja, nie pierwszy raz
1
@Lionel_Messi10 bo prawda boli, do mnie też sie rzuca kiedy tylko ma okazje. Za dużo gierek i to wychodzi
@clyde haha zaraz klawiaturę oplujesz oazo spokoju. Wypij herbatkę i wez głęboki wdech.
Będę zglaszal takich jak ty co chca sie dowartościować i komuś dosrać.
Zresztą to i tak jest w gorących i nawet nie trzeba zglaszac xD
1
@clyde to ty płaczesz i sie czepiasz jak typowa zgorzkniała baba. Bo lubi argentynczykow jak ty te głupie gierki i co cie to? Zglaszam patologiczne wpisy owszem
0
@clyde ale patola z ciebie wychodzi, mów mi tak jeszcze graczko.
Wyłącz konsole i wyjdz do ludzi
1
@Czyhrynski co cie to obchodzi?
0
@Lionel_Messi10 za dużo gier i stąd ta agresja
1
@Kazragore Ty nie poznasz, ale ktoś pozna i sie rozniesie
0
90% artykułów jest na tej stronie o "skończonym" Fatim xD
0
@Lanosss lepiej nie, z tym numerem mu nie szło
18
Bo Chelsea która szaleje na rynku nie ma konkurencji. Akurat Lewy wiekowy i nawet z tym Roque by mógł powalczyć. Jak dla mnie to kwestia kasy a głupio sie tłumaczy. W Chelsea dostaje prawie 3 mln, w Barcy na pewno tyle nie mial
3
Możliwe że Fati zastąpi Olmo na zgrupowaniu
0
@Krzyniu najlepsza Barca to byla ta z wychowanków
1
@Colin94 byłem, jak grałem w gta
0
@spiderman1899 jak sie jest pijanym to wszędzie ślisko
1
@DragonxNF Cujo pewnie nie znasz, a to czytałem
1
@DragonxNF właśnie chcialem polecić od Kinga
2
Nie będzie w planach. Odsunie króla strzelców ligue 1 od skladu
5
@Kasy para moderatorów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TR3YWAY niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy nie łyknął piwa przed pracą
2
@blakkudium słabo grali, nie podobali mi się
0
@4drian0 to graj w wirtualne kluby
9
@Uukasz_93 ale ma racje, Polacy sie godzą na bycie dymanymi i tak to wygląda.
0
@Tom0VeB co prawda to prawda.
Mało tu nowych
0
@Colon w sumie fabularnie wszystko jest oddzielnie, wiec bez znaczenia