Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@ranger3120 ok, już usuwam
4
W erze bez Varu nawet takich przekrętów nie bylo. Laporta może by tak uruchomil jakieś Barca TV a nie daje sie dymać im w taki sposób
0
Wielki Real a potem na pysk z Kotletico
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ledwo go dotknal, czerwo. Mbappe lokiec w ryj, nic nie ma. Teraz już wiecie dlaczego mam w duoie ten tytuł xD to nie są poważne, uczciwe rozgrywki
1
Polscy komentatorzy mają jakieś zboczenie i myślą że im bardziej wydrą ryja tym ich komentarz jest lepszy. Szpakowski the best
1
Ludzie powinni to oglądać na strimach żeby Tebas sie zesrał, płacimy za taką ustawke jakimś elevenom xD jak frajerzy
2
Penalti sralti, żałosna ta liga.
0
@PatrykBarca po tym co sie dzieje z sedziowaniem i jak ta liga jest sabotowana przez Tebasa to mnie nie podnieca
0
Co z tego. Jak Barca nawet wygra LL a nie LM to i tak będzie to słabe
1
Mastantono teraz w stylu Yamala ten strzał
0
Mi sie ostatnio Giler podoba, i troche mi do tego Realu nie pasuje sposobem gry
0
@partymaker dla mnie taki Toni bylby lepszy na już w Barcy, a co zrobić jak nie gra
0
@partymaker on ma 18 lat. Nie każdy to zaraz Yamal
1
@Adran360 no, ale na pewno nie z tym wyraźnym U, to brzmi pokracznie
0
Ale Turek tera podał xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MysticCat schował sie pod samochodem, przyjechali miejskie i go zabrali, byl caly tylko podziobany
0
@Maoao oni to źle czytaja. To jest Mastantono a nie Mastantuono
0
@Pomimo27 to znaczy?
0
@MysticCat co Ty piszesz, ja go uratowałem bo bylby żywcem pożarty
4
@escarabajo nie dostaliśmy karnego na Garcii bo nie jest skrzydłowym, taka prawda
0
@MysticCat jeszcze dawał radę bo mial tylko oko lekko zadziobane
0
@Elvisek wypożyczenie, ale 11 mln mają wykupu
1
@Roobo tak, na to wychodzi. To było obrzydliwe
0
@Roobo ja wzywałem straż miejska do gołebia którego żywcem jadła wrona
0
Mało to już ma wspólnego ze sportem tylko kasa i biznes. Produkt za to co raz mniej atrakcyjny czyli mecze
1
W jakim kraju my żyjemy. Milicja sobie nie radzi z nastolatkiem i jakiś sąsiad wgniata go w ziemie. W ogóle cicho o tej sprawie w mediach
1
@Luciano99 tylko czy Barcelona może aspirować do tak ważnych tytułów jak repra Hiszpanii? No właśnie
1
@gumaz niektóre czytalem a też autora nie moglem przypomnieć xD