8

@ranger3120 ok, już usuwam

4

W erze bez Varu nawet takich przekrętów nie bylo. Laporta może by tak uruchomil jakieś Barca TV a nie daje sie dymać im w taki sposób

0

Wielki Real a potem na pysk z Kotletico

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ledwo go dotknal, czerwo. Mbappe lokiec w ryj, nic nie ma. Teraz już wiecie dlaczego mam w duoie ten tytuł xD to nie są poważne, uczciwe rozgrywki

1

Polscy komentatorzy mają jakieś zboczenie i myślą że im bardziej wydrą ryja tym ich komentarz jest lepszy. Szpakowski the best

1

Ludzie powinni to oglądać na strimach żeby Tebas sie zesrał, płacimy za taką ustawke jakimś elevenom xD jak frajerzy

2

Penalti sralti, żałosna ta liga.

0

@PatrykBarca po tym co sie dzieje z sedziowaniem i jak ta liga jest sabotowana przez Tebasa to mnie nie podnieca

0

Co z tego. Jak Barca nawet wygra LL a nie LM to i tak będzie to słabe

1

Mastantono teraz w stylu Yamala ten strzał

0

Mi sie ostatnio Giler podoba, i troche mi do tego Realu nie pasuje sposobem gry

0

@partymaker dla mnie taki Toni bylby lepszy na już w Barcy, a co zrobić jak nie gra

0

@partymaker on ma 18 lat. Nie każdy to zaraz Yamal

1

@Adran360 no, ale na pewno nie z tym wyraźnym U, to brzmi pokracznie

0

Ale Turek tera podał xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MysticCat schował sie pod samochodem, przyjechali miejskie i go zabrali, byl caly tylko podziobany

0

@Maoao oni to źle czytaja. To jest Mastantono a nie Mastantuono

0

@Pomimo27 to znaczy?

0

@MysticCat co Ty piszesz, ja go uratowałem bo bylby żywcem pożarty

4

@escarabajo nie dostaliśmy karnego na Garcii bo nie jest skrzydłowym, taka prawda

0

@MysticCat jeszcze dawał radę bo mial tylko oko lekko zadziobane

0

@Elvisek wypożyczenie, ale 11 mln mają wykupu

1

@Roobo tak, na to wychodzi. To było obrzydliwe

0

@Roobo ja wzywałem straż miejska do gołebia którego żywcem jadła wrona

0

Mało to już ma wspólnego ze sportem tylko kasa i biznes. Produkt za to co raz mniej atrakcyjny czyli mecze

1

W jakim kraju my żyjemy. Milicja sobie nie radzi z nastolatkiem i jakiś sąsiad wgniata go w ziemie. W ogóle cicho o tej sprawie w mediach


1

@Luciano99 tylko czy Barcelona może aspirować do tak ważnych tytułów jak repra Hiszpanii? No właśnie

1

@gumaz niektóre czytalem a też autora nie moglem przypomnieć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?