1

@DonCarletto ja. A to dlatego, że potrzebny jest tam dryblujący zawodnik, a nie podający do tyłu, w poprzek

0

@lukkobe Monaco z nami wyglądalo lepiej i w gamperze i w LM

0

Jak macie do wyboru sklad i Rahsford lub Raphinha na LS, to kogo bierzecie? Biorąc pod uwage, że Raphinha by wtedy nie grał jako SPO bo tam będzie Fermin/Olmo

0

@Who_you_mam nie, ale jak kupowalem Krosa w go sporcie za 1300 zl ze 4 lata temu, to cena wydaje sie legit.
Ogólnie Krosy dobra marka a sklep sobie dobierzcie

0

@tadzik447 ja wchodze i mam wrażenie, że moge tylko czytać xD

0

Mieliście tak kiedyś że po banie mieliście wrażenie, że nadal go macie i przestaliście tutaj pisać?

0

@AlexDark00 nie no, nie podważam deycyzji, a może zachowanie. Logować sie 20 razy i sprawdzać odpwoiedz a tu wciąż oczekiwanie

1

@Sinirsey na kolejne przypałowe akcje czy jak? xD

0

@MessiForeverTheBest no trudno, ale Rash i Ronny top, fajne grajki

0

@gumaz warto było szaleć tak

12

Ban minął, a odpowiedzi na odwołanie nie otrzymałem. Chyba że brak odpowiedzi to odpowiedź, miło

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty

11

Komentarz usunięty

0

Dobra jest w ogóle ten mecz, ktos to moze potwierdzic?

0

@partymaker ale na jakim źródle

0

@partymaker zależy gdzie

0

@wpwelement to ładnie mnie wkręcili, dzieki za sprostowanie

0

@Jakchcesz ja tylko podałem link do legalnej transmiji z artykulu, nikt mnie nie pytał

8

@wpwelement naprawde link o którym wspomina redakcja też nie można podac? Nie każdy czyta, albo nie do końca taki artykuł.
To może wystrczy podpiąć to na LR zamiast wszystkich banować.
Jestesmy tu bo ogladamy Barce i powinnismy sobie pomagać

0

@Filipem tylko czemu to jest z artykulu wzięte xD tylko nie każdy czyta wiec tu podałem

0

Ten Roony jak wczoraj oglądałem vloga z Japonii i trening to ma nieźle noge ułożona z dystansu, chętnie go zobacze

2

@Kaktusek okropna, bez Rasha i Ronnego

1

@JohnKennedy kto może ten może

0

@MaziFCB gdzie tam trzeba kliknąć?

0

@Encore a tu cyk zagra 5 minut

1

To jest skandal tak żerować na kibicach i dostęp do 3 meczy wycenić na 39 euro. Skandal w stosunku do fanów

4

@wpwelement ciekawe czy wy oglądacie sparing za 40 dolców

0

@D10SLEO ciekawe czy redakcja ogląda legalnie hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?