0

@Laminedependencia i Raphinhia ku uciesze fanbojów

0

@NeroTFP1 napisz o tym książkę

0

@NeroTFP1 gość co traci pilki w srodku bo nie umie podać prosto ma grać na 10?

0

@JohnKennedy tym bardziej nie

0

Jak sparingi cos znacza to Gavi zasłużył na podstawe na początek sezonu, żaden Olmo, Fermin czy inne opcje

1

No i zajebisty Gavi, nowa 10 do podstawy

0

Ja chce Rashforda a nie brazola i dupa, mam prawo

0

@PIWOSZ89 on zawsze zaczyna ale moderacja na to pozwala

2

Mam nadzieje ze Yamal jak będzie mial wybor pracowac na sukces Ronaldinho albo swoj to wybierze siebie i będzie sam strzelał. Pozdro. Zlota Pilka a chlop na 5 metrow nie umieć podac prosto piłki na poziomie Barcelony

0

Flick zauwazyl okropną forme Raphinhi chyba

0

@Goralkov kurwa bo podal do boku hahhaha no jeszcze zeby tu krzywo podal brakowalo

0

Martin 10 klas lepszy niz ten Balde co tylko biega

3

Raphinha gra jak S Roberto albo gorzej

0

Komentarz usunięty

0

@bohman819 @Sulimo opinia hahhaha

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Sulimo to jazda uciszaj wszystkich co tak pisza, bo większość widzi ze to technicznie ekstraklasa a nie Barcelona

2

A mówiłem o Raphinhi, to brak logiki i hejt xD oglądajcie go sobie w podstawie

0

@Gall no o Casado też ale to ci nie pasuje do narracji

0

Nie da zagrać temu Rashfordowi z Yamalem, no nie

0

@Walpiano Raphinha mial jeden wybitny sezon, podobnie jak Rashford

0

@karolszymek ja, za grę

0

Pierwszy mecz presezonu bez bana, ale będzie hejt Flicka i piłkarzyków

1

@pt9 mnie ciekawi ile Cie całość kosztowala, pewnie więcej niż fajne wakacje w jakiejś Turcji np.

0

@BORO_12 po prostu nie lubie jego sposobu gry, podawanie w poprzek do tylu, czasami zrobi sprint i to cały wachlarz jego gry. Oczywiście sa tez gole ale to 1 sekunda w meczu a dalsza część mi nie sprawia funu.
Nie będzie takiego ustawienia Flick za bardzo ceni Olmo i Fermina a atak musi mieć zmienników.
Ty też bez przytyków nic nie umiesz napisać, nie wiem po co ja w ogóle dyskutuje z takimi ludzmi xD ktoś ma inne zdanie, o nie, obrażę go bo sie zesram inaczej

1

@PatrykBarca ja czekam na mecz z Yamalem i Rashfordem w końcu na skrzydlach i założę sie że gra będzie o wiele bardziej dynamiczna i o wiele więcej akcji będzie.
Co do liczb ja myślę, ze teraz Yamal będzie wiecej kończył indywidualnie i strzeli o wiele więcej goli, bo on to potrafi ale często podawal gdy nie musiał

0

@BORO_12 no jakie? będzie gral za dobry sezon, to nic że teraz wygląda gorzej niz Rashford. Fakty

0

@konrad1661 wszędzie upychasz swoją logike. Jaka masz gwarancje powtórzenia takiego sezonu. Jakoś w presezonie ten Raphinha dupy nie urywa, wręcz nie gra nic.
Podaj argumenty zamiast wciskać bzdury o logice

1

@NeroTFP1 obecna forma Raphinhi jest daleka od tamtej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?