Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca nie będzie lmy grać wiecznie Lewandowskim w takim wieku. Jak Ferran ma wejscna wyższe obroty to potrzebuje zaufania
1
@AlexDark00 niech se strzela, rekin lepszy technicznie chociaż samolub
1
Moja 11 na podstawie presezonu
Garcia, Martin, Araujo, Cubarsi, Kounde, Casado, Pedri, Gavi, Rashford, Ferran, Yamal.
Pozdrawiam hejterów
0
@AlexDark00 dzisiaj slabo, a bardzo mu kibicuje
@PatrykBarca Flick zawsze lubial Toniego, więc może coś pograć.
0
Który z młodych zrobil najlepsze wrażenie? Dla mnie Toni, wchodzi gra bez kompleksów pod tym względem przypomina Yamala, mega dobry technicznie. On ma mental na 1 zespół
0
@mekston tylko w odwrotną strone oni podaja jako jedyny argument gole i asysty Raphinhi, to w tym presezonie Raphinha okropny idąc tym tropem. Niczym nie zasłużył na 1 skład, ale niech gra i zobaczymy kto ma rację
1
@Sulimo jak ja ciebie nie pytam to zawsze sie pojawiasz pod moimi komentarzami xD
0
@ZwyklyKibicBarcy04 masz 3 opcje za niego, Dro, Guile, Toni
0
@Sulimo gorzej niz Raphinha dzisiaj sie nie dalo zagrać przecież
0
@Japonk no to właśnie ci dwaj będą ta opcja i wątpię by byli gorsi. Fermin pojawil sie z czapy, nigdy nie uchodzil za wielki talent jak ci dwaj. My zachowujac tych solidnych blokujemy możliwości rozwoju może komuś lepszemu i tracimy szanse na zarobek.
Fermin pół poprzedniego sezonu byl słaby przypominam, żaden gwarant
0
@Sulimo lepiej niz Raphinha, strzelił gola
2
Mamy graczy dobrych ale nie wybitnych, tu bym podal przyklad Fermina. Barca by uzdrowić finanse powinna wziąć za takiego pilkarza taką kase i ogrywać Toniego/Guille. Wątpię że Barca by straciła na jakości jakoś szczególnie i powtarzac to z kolejnymi a tych wybitniejszych zostawiać
0
Ale oni dziwnie grają w tej obronie, teraz dwóch stoperów bieglo obok siebie zamiast kryć przeciwnika
3
Wiadomo, że to presezon ale w trakcie widać dużo egozimu z przodu a z tym mieliśmy problem też w poprzednim sezonie
1
Ludzie tu chcieli Araujo sprzedać xD
0
Toni świetne prostopadle, bardzo przyspiesza te akcje
0
@partymaker obydwaj szansy nie dostaną. Toni sie wydaje pewniejszy, nie ma kompleksów
1
@Commando momentami zbyt samolubny i widzi tylko bramke
0
Gramy bez Yamala a duzo lepiej gramy w drugiej polwie. Jakby go tu dołożyć to ogień
0
@Piotr,1985 bo wie ze jeden taki ma immunitet na skład
0
Rashford w deszczu strzela a Raphinha w słońcu nie umiał
1
No i to jest skrzydlowy, Rashford
0
@pride1899 tam jest Bernal i Casado, ciężko pomyśleć niektórym
0
De Jong powinien byc sprzedany, albo wyslany na lawe a minuty dla Guille/Toniego/Dro
0
@mekston ja mam beke, oni sie napinają, bo nie potrafia przyznać ze idol gra dzisiaj słabo :)
0
To kiedy będzie można krytykowac Raphinhe w 1 kolejce? Czy za wczesnie bo strzelil 50 goli i zaliczyl 80 asyst w poprzednim?
0
@MessiForeverTheBest przeciez in gra gorzej, ale żaden fanboj go nie skrytykuje i wyciąga poprzedni sezon, jedyny argument
0
@NeroTFP1 ja oceniama aktualna forme, wy jako argument macie tylko poprzedni sezon
0
@Pedri16Future gola xD czlowieku on nic nie zrobil przez 3 mecze. Piłka to nie tylko gole, graczu fify
0
@Sulimo w twoim o strachu przed rodzenstwem, to fobia