1

@Criss18Barca nie będzie lmy grać wiecznie Lewandowskim w takim wieku. Jak Ferran ma wejscna wyższe obroty to potrzebuje zaufania

1

@AlexDark00 niech se strzela, rekin lepszy technicznie chociaż samolub

1

Moja 11 na podstawie presezonu
Garcia, Martin, Araujo, Cubarsi, Kounde, Casado, Pedri, Gavi, Rashford, Ferran, Yamal.
Pozdrawiam hejterów

0

@AlexDark00 dzisiaj slabo, a bardzo mu kibicuje
@PatrykBarca Flick zawsze lubial Toniego, więc może coś pograć.

0

Który z młodych zrobil najlepsze wrażenie? Dla mnie Toni, wchodzi gra bez kompleksów pod tym względem przypomina Yamala, mega dobry technicznie. On ma mental na 1 zespół


0

@mekston tylko w odwrotną strone oni podaja jako jedyny argument gole i asysty Raphinhi, to w tym presezonie Raphinha okropny idąc tym tropem. Niczym nie zasłużył na 1 skład, ale niech gra i zobaczymy kto ma rację

1

@Sulimo jak ja ciebie nie pytam to zawsze sie pojawiasz pod moimi komentarzami xD

0

@ZwyklyKibicBarcy04 masz 3 opcje za niego, Dro, Guile, Toni

0

@Sulimo gorzej niz Raphinha dzisiaj sie nie dalo zagrać przecież

0

@Japonk no to właśnie ci dwaj będą ta opcja i wątpię by byli gorsi. Fermin pojawil sie z czapy, nigdy nie uchodzil za wielki talent jak ci dwaj. My zachowujac tych solidnych blokujemy możliwości rozwoju może komuś lepszemu i tracimy szanse na zarobek.
Fermin pół poprzedniego sezonu byl słaby przypominam, żaden gwarant

0

@Sulimo lepiej niz Raphinha, strzelił gola

2

Mamy graczy dobrych ale nie wybitnych, tu bym podal przyklad Fermina. Barca by uzdrowić finanse powinna wziąć za takiego pilkarza taką kase i ogrywać Toniego/Guille. Wątpię że Barca by straciła na jakości jakoś szczególnie i powtarzac to z kolejnymi a tych wybitniejszych zostawiać

0

Ale oni dziwnie grają w tej obronie, teraz dwóch stoperów bieglo obok siebie zamiast kryć przeciwnika

3

Wiadomo, że to presezon ale w trakcie widać dużo egozimu z przodu a z tym mieliśmy problem też w poprzednim sezonie

1

Ludzie tu chcieli Araujo sprzedać xD

0

Toni świetne prostopadle, bardzo przyspiesza te akcje

0

@partymaker obydwaj szansy nie dostaną. Toni sie wydaje pewniejszy, nie ma kompleksów

1

@Commando momentami zbyt samolubny i widzi tylko bramke

0

Gramy bez Yamala a duzo lepiej gramy w drugiej polwie. Jakby go tu dołożyć to ogień

0

@Piotr,1985 bo wie ze jeden taki ma immunitet na skład

0

Rashford w deszczu strzela a Raphinha w słońcu nie umiał

1

No i to jest skrzydlowy, Rashford

0

@pride1899 tam jest Bernal i Casado, ciężko pomyśleć niektórym

0

De Jong powinien byc sprzedany, albo wyslany na lawe a minuty dla Guille/Toniego/Dro

0

@mekston ja mam beke, oni sie napinają, bo nie potrafia przyznać ze idol gra dzisiaj słabo :)

0

To kiedy będzie można krytykowac Raphinhe w 1 kolejce? Czy za wczesnie bo strzelil 50 goli i zaliczyl 80 asyst w poprzednim?

0

@MessiForeverTheBest przeciez in gra gorzej, ale żaden fanboj go nie skrytykuje i wyciąga poprzedni sezon, jedyny argument

0

@NeroTFP1 ja oceniama aktualna forme, wy jako argument macie tylko poprzedni sezon

0

@Pedri16Future gola xD czlowieku on nic nie zrobil przez 3 mecze. Piłka to nie tylko gole, graczu fify

0

@Sulimo w twoim o strachu przed rodzenstwem, to fobia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?