2

@MichuZ44 po części sam sobie winny, brat w sztabie, brak profesjonalistów. Teraz nie ma tylu kontuzji

0

@Pomimo27 Sarah ma zajęcie


0

@Frimpong i tak to lepsze niż być w United

4

Powodzenia. Zasługiwał na więcej gry po presezonie, ale się nie udało

0

@Lanosss raczej u Flicka nie ma czego szukać, nawet jak tam odpali

3

To trzeba go na 9 zrobić w tym Monaco


0

@Sz0ps0n są nagrania z jej udzialem gdzie to mówi. Czy klamie czy nie afera jest


0

@Sz0ps0n ale tu nie ma co oceniać, że zrobił imprezke na 18 stkę czy coś, chodzi o to dokąd to zmierza, afera z gwiazdami porno itd, afera karłowata, dużo szumo który odciąga go od piłki. Dobrze, że Flick chce to ukrucić w zarodku, zanim będzie gorzej

1

@Comentateiro Dro bardziej przypomina Yamala, Virgili jest szybki i biegnie po prostu. Wcale sie nie dziwie że Flick wybrał tego pierwszego

1

@Sz0ps0n ale ja go nie wyzywam. Jakoś rok temu takich regulaminów Flick nie wprowadzał, koincydencja

1

@Sz0ps0n o nikim nie było tak głośno jak o Yamalu

3

Regulamin pod Yamala, bo to on szalał ostatnio

2

@ZiggyStardust podobno przekonuje Flicka i sztab, ale to mecze pokażą

0

@D10SLEO Rodriguez to był

2

Dro


8

Marcus z Żulem sie polubili


8

Fajnie to wygląda. Kuzyni mają szanse sie pokazać, ale gorzej z grą w trakcie sezonu z takim środkiem

1

@ACRAB95 od kupna Garcii jest skreślony, każdy to wie tylko nie on

0

@marcin62 dali zdj z wczoraj co wprowadza w błąd i nie podali źródła. I ta informacja NEW

1

Fati chyba dopiero zaczął trenować z zespołem, bo pierwszy raz opublikowali go na profilu, ale przecież nie zagrał w sparingach to już go nie chcą


0

@Encore oglądałem wczoraj cała konferencje i nie było nawet takich pytań xD

0

@Encore kiedy to powiedział? Bo nie podczas tej konferencji

0

Ja lubię i szanuje Maćka Miko, bo często gada z sensem i ma dobre spostrzeżenia, ale to jak wczoraj narzekał na to Tournee i już zaczął wszystkich obwiniać w zarządzie nie znając sytuacji było slabe, i nikt nie lubi słuchać takiego narzekania

0

@Walpiano bo wziął jego koszulke i podobno idol

0

QA Rashforda, dziwne że nie Henry


13

@Moderacja sie zainteresuje obraźliwymi komentarzami? Można nie popierać działań Laporty, ale wyzywać prezydenta klubu?

0

@ShawnC Atleti go i za 150 nie puści, nie wiem jak można w to wierzyc. Sami kupują na potęgę żeby cos w końcu wygrać

0

First team player, chyba już nie kapitan


1

@DonCarletto to też nie najgorsze sam o tym tutaj pisałem

4

Rashford i Ferran na 9, a kupić LS lub rozwijać Dro. Żadnej 9 jak Alvarez nie wyciągniemy. Według mnie Lewy jeszcze następny rok będzie u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?