Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MichuZ44 po części sam sobie winny, brat w sztabie, brak profesjonalistów. Teraz nie ma tylu kontuzji
0
@Pomimo27 Sarah ma zajęcie
0
@Frimpong i tak to lepsze niż być w United
4
Powodzenia. Zasługiwał na więcej gry po presezonie, ale się nie udało
0
@Lanosss raczej u Flicka nie ma czego szukać, nawet jak tam odpali
3
To trzeba go na 9 zrobić w tym Monaco
0
@Sz0ps0n są nagrania z jej udzialem gdzie to mówi. Czy klamie czy nie afera jest
0
@Sz0ps0n ale tu nie ma co oceniać, że zrobił imprezke na 18 stkę czy coś, chodzi o to dokąd to zmierza, afera z gwiazdami porno itd, afera karłowata, dużo szumo który odciąga go od piłki. Dobrze, że Flick chce to ukrucić w zarodku, zanim będzie gorzej
1
@Comentateiro Dro bardziej przypomina Yamala, Virgili jest szybki i biegnie po prostu. Wcale sie nie dziwie że Flick wybrał tego pierwszego
1
@Sz0ps0n ale ja go nie wyzywam. Jakoś rok temu takich regulaminów Flick nie wprowadzał, koincydencja
1
@Sz0ps0n o nikim nie było tak głośno jak o Yamalu
3
Regulamin pod Yamala, bo to on szalał ostatnio
2
@ZiggyStardust podobno przekonuje Flicka i sztab, ale to mecze pokażą
0
@D10SLEO Rodriguez to był
2
Dro
8
Marcus z Żulem sie polubili
8
Fajnie to wygląda. Kuzyni mają szanse sie pokazać, ale gorzej z grą w trakcie sezonu z takim środkiem
1
@ACRAB95 od kupna Garcii jest skreślony, każdy to wie tylko nie on
0
@marcin62 dali zdj z wczoraj co wprowadza w błąd i nie podali źródła. I ta informacja NEW
1
Fati chyba dopiero zaczął trenować z zespołem, bo pierwszy raz opublikowali go na profilu, ale przecież nie zagrał w sparingach to już go nie chcą
0
@Encore oglądałem wczoraj cała konferencje i nie było nawet takich pytań xD
0
@Encore kiedy to powiedział? Bo nie podczas tej konferencji
0
Ja lubię i szanuje Maćka Miko, bo często gada z sensem i ma dobre spostrzeżenia, ale to jak wczoraj narzekał na to Tournee i już zaczął wszystkich obwiniać w zarządzie nie znając sytuacji było slabe, i nikt nie lubi słuchać takiego narzekania
0
@Walpiano bo wziął jego koszulke i podobno idol
0
QA Rashforda, dziwne że nie Henry
13
@Moderacja sie zainteresuje obraźliwymi komentarzami? Można nie popierać działań Laporty, ale wyzywać prezydenta klubu?
0
@ShawnC Atleti go i za 150 nie puści, nie wiem jak można w to wierzyc. Sami kupują na potęgę żeby cos w końcu wygrać
0
First team player, chyba już nie kapitan
1
@DonCarletto to też nie najgorsze sam o tym tutaj pisałem
4
Rashford i Ferran na 9, a kupić LS lub rozwijać Dro. Żadnej 9 jak Alvarez nie wyciągniemy. Według mnie Lewy jeszcze następny rok będzie u nas