0

@MOLESTA no i wtedy by byli chętni do odejscia, a tak każdy zadowolony i na nikim nie zarobisz

1

My powinniśmy bardziej ogrywać młodych, chociażby w celach sprzedażowych. Jak byly wyniki po 7:1 czy po 5:0 a było tego pełno wpuszczać jak najwięcej młodych w tym Torre czy Victora, wtedy ich wartość wzrasta.
Teraz nawet kosztem minut jednego powinniśmy to robić by ocenić który lepszy i czy np takiego Toniego zostawiamy, a sprzedajemy kogoś z pomocy. A jak grają ciągle ci sami za wyjątkiem kontuzji to wartość zmienników maleje albo nie rośnie.
Tyle talentu w szkółce, jest na czym zarabiać

1

@Nightraider dlatego Fermin oddac, ogrywać Toni/Dro/Guille wszyscy 3 mega talenty i jeden z nich na pewno będzie lepszy od Fermina

0

@Nightraider no bo jak my nikogo nie chcemy sprzedawać a wszystkich kupować to jak ma być?

0

@tbas przegrywa wszystko i gra w słabiutkimi klubie, to jaka decyzja, mądra?

0

@betonito gwarancji, dopiero co okienko sie otworzyło wtedy. Przestańcie bronić jego idiotyczną decyzję

0

@NeroTFP1 weź już skończ z tym zeszłym sezonem bo sam sie ośmieszasz, gra kupe i nic nie zwiastuje zmiany od miesięcy, od kadry by sie to miało zmienić a wy go pchacie do składu bo to Raphinha xDDD spróbuj skrytykować ten ideał, to stado psychofanów Cie obiega i z tobą walczy. Pozwól mi mieć swoja opinie jak jesteś nauczycielem to strasznie jesteś ograniczony i narzucasz innym swoje poglądy, wzór pedagoga

0

@macio_944 no ale sam chciał ta kase. Klub zbankrutowal i co miał zrobić

0

@NeroTFP1 nie tylko on, każdego kto tak chętnie go broni. Ale dorabiaj sobie swoje teorie jak lubisz. Ich wielki kapitan działa na szkode klubu.
Raphinha sie znowu popisał, ale reszta też, Cubarsi, De Jong.
Wy stawiacie piłkarza ponad klub, Raphinha to nie Messi xD a dla niektórych najwyraźniej po jednym seoznie

2

Ja bym sprzedał jednego z tych pilkarzy co publicznie bronią Ter Stegena i chcą by dalej byl kapitanem. A kase z nich przeznaczyl na rejestracje

0

Gavi byl dobry w pdostawie już w zeszlym sezonie. Ale z ławki on nie umie sie odnaleźć

3

@ViscaelBarca2007 oni już jego zmiennika opchneli do Arabii żeby mieć na pensje Nicosia.
Dobrze że wzięliśmy Rashforda

0

@macio_944 Haaland nie pasuje do nas, nie chcialbym go. Alvarez nie do kupienia, Atletico buduje zespół i nie potrzebuje hajsu

0

Liverpool gra naprawdę przyjemna piłke, wszystko bardzo dokladne i bez zbędnego klepania. U nas tego klepania za dużo podczas presezonu, nie liczac fajnych akcji pod polem karnym

0

Pytanie:
Czy Raphinha powienien być w podstawie kosztem Rashforda, grając tak słabo w sparingach

0

@MOLESTA jak oglądałem inny sparing to przynajmniej pod bramke umial podejść xD teszta niezbyt

0

@MessiForeverTheBest Atletico przegrało z Porto i na KMŚ nie lepiej

0

Atlantik wygląda na zespół amatorski, la liga jest naprawdę słaba, poza 2 klubami

3

Bilbao pół akcji nie umie skleić. Oni bez tego Nico nie istnieją dlatego tak o niego walczyli

0

@Stinger_ drugi od razu po tym grany

1

@Eklerek to 1 połowa a jeszcze drugi mecz. Będzie dwucyfrówka

2

@Frimpong Darwin w nowej fryzurze jak oceniasz?

0

@AREK1234 muli, włączyłem na youtubie LEGALNY athl bilbao, tylko z vpn
@Frimpong nie ma informacji na stronie = pytać można

1

Gdzie wy oglądacie mecz

0

@AREK1234 ma sens

0

O co chodzi z tymi Bilbao Liverpool, dlaczego grają dwa razy dzis?

4

@JohnKennedy po spotkaniu z Tuco

0

@MatBac1991 robi asysty, ale strasznie sie podpala i samolubny też w wykończeniu

0

@mekston dużo tych rzeczy jest nakręconych przez innych. Jak tylko skrytykuje Raphinhe to np taki @Sulimo już się pruje, a jak zrobi to ktokolwiek inny to siedzi cicho i udaje że nie widzi, dlatego tak sie z nim drażnie. Wszyscy biorą to na serio xD
To też hipokryzja, bo jak oni kogoś nie lubią np Fatiego i on by tak grał to by go sami jechali z góry ma dół.
Raphinhe też wyzywali, a teraz urósł do rangi Messiego na tej stronie.
Ja nie mam nic do Raphini, ale irytuje mnie jego gra od kilku miesięcy i to ze nadal jest nietykalny dla Flicka i nawet nie wyprobowal skrzydel z Yamal i Rashford

0

@mekston ja tylko chce żeby pilkarze grali za forme, a nie za bycie ulubieńcami. Tylko tyle. Będzie dobry ten Raphinha niech gra, liczy sie Barca a nie jakiś Raphinha czy inny Pazdan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?