14

Jaram sie tym Rashfordem, jednak piłkarz klasowy i doświadczony

3

Live z konferencja Rashforda na kanale Barcy

4

Oficjal


5

Koszulka Rashforda z 14 w sklepie Barcelony. To chyba już oficjalnie
jiantes


3

Jest


1

Rashford pod ciutat esportiva, ogladam u Romero

1

To jednak Rashford git


1

Chyba nici z tej prezentacji, jak koszulke 10 przejmował Yamal to byla wcześniej zapowiedź transmisji na youtube

1

@PatrychoO może być ciężko w Hiszpanii

0

O 18 prezentacja i nadal nie ma oficjalki

0

@D10SLEO na urodziny Yamala się przyda

1

Pogba uczy


1

@AssisMoreira to są filmy 18+, wybacz

0

@aspr1me 1:18 najlepsze

2

@Foro wstydzę, nie wolno sie promować tu

2

Może dzięki temu zarejestruja Rashforda

5

@Lanosss gdyby nie była hinduską, to byłaby blondynką

0

@qbsonFCBarca coś troche ale na innym programie, a co?

9

Może w tym filmie byśmy sie w końcu dowiedzieli kiedy to ogłoszenie

0

@Stinger_ jaki najlepszy, już dawno odpadl w walce o ZP a wy dalej sobie wmawiacie, bo miał dobre liczby. To Yamal sie bije o ZP, takie fakty.
Zobaczymy czy zacznie dobrze, czy będzie kontynuował to co bylo w końcówce sezonu, czyli bardzo słaba gra

1

@Murazor coś nie tak dlatego go ściągnął i sie nim chwalą w social mediach. W tej wypowiedzi Hutter mówił o zmęczeniu i staraniu uniknięcia kontuzji. Tutaj jest to wycięte.
Fati zwyczajnie byl Barcelonie niepotrzebny i olany, nawet jak zagral dobrze z Mallorcą nic mu to nie dało. W końcówce sezonu Flick go chwalił, ze zasluguje na gre i sie poprawil. Klamal?

0

@Stinger_ on będzie grał w podstawie, kto na LS Balde z głupimi decyzjami czy Raphinha bez dryblingu?

0

@KondiCules a Fati gral? Chyba na treningu

1

@Crashynski żaden tu nie trafi i tak

2

@prodigy "W ostatnich tygodniach nie grał zbyt wiele w FC Barcelony. Nie był w stanie trenować tak, jak powinien"
Skończ ten manipulacje, zdanie zaczyna sie od tego, że nie gral w Barcelonie i dlatego nie ma formy, a ty dorabiasz ideologie o opierdalaniu. Gość praktycznie przez póltora roku zagrał 300 minut, niewiele więcej niż Pogba i chca poprawić jego kondycje i wydolność

1

Rashford ma potencjal by być Dembele z tego sezonu

0

@clyde ale nie wymagajmy od zakładaczy nowych kont, że nie będą tego robić bo regulamin, każdy go łamie na swój sposób

0

@clyde Ale to moderacja jest od pilnowania przestrzegania regulaminu. Nie ma dowodów, nie ma przestępstwa

2

@NeroTFP1 a po co usuwać konto? Żeby przybrać inną postać?
Ludzie robią szopki z usuwaniem, pożegnania a potem wracają. Coś jak Grosicki do kadry

6

@clyde punkt nie obowiązuje używających VPN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?