Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Goralkov stracił równowagę i złamał linie
4
@Astad to powinni mieć prawo mu je zabrać?
1
@Luciano99 dostał, kiedyś pisał czy ktoś wrzucał screeny
2
@Laminedependencia dobrze że sie nie przewrócił
0
@malicinho są różne osobowości mi to nie przeszkadza, póki robi co robi z Realem. Pewnie gdyby byl skromniejszy nie bylby tak przebojowy na boisku
1
@escarabajo po prostu reszte lubie mniej więcej po równo, a Rashford jakoś do mnie trafił, ale to sie może zmienić
0
@malicinho ja podziwiam Yamala za to jak mu zależy, zwłaszcza w trudnych momentach nas niesie. A że imprezowicz itd, to nadal małolat
0
@Vurt tak, za osobowość
0
@clyde jprdl ja też, nawet po 14 h
0
Top 3 waszych ulubionych obecnych zawodników Barcy. Charakter/gra wszystko można brać pod uwagę.
Moje obecnie Yamal, Gavi, Rashford
0
@clyde może to na tle nerwowym
0
@Gaucho to nie w Barcelonie
0
@clyde a u Ciebie to na czym polega?
0
@papryk13 też Balde Cie nie przekonuje?
0
Jaka linia obrona powinna być podstawowa?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bocheno1 za długo siedziałem i mi odwala
0
@clyde ja nie wiem czy to nadwrażliwość, ale od halasu takiego ogromnego boli mnie ucho albo mam jakieś skurcze, przerąbane to jest
0
@AlexDark00 to przecież może żyć bez ślubu? Co to jej daje?
0
@MessiForeverTheBest może właśnie o to walczy, by Barca go miała dosc, oddala mu kase i go puściła
0
@MessiForeverTheBest za rozwiązanie kontraktu
@AlexDark00 która żona pilkarzyka Ci to podpisze
0
Może Ter Stegen czeka do rozwodu, bo jakby teraz dostał odprawe to kase z żonką musi dzielić
0
@Fake69 ale on oddaje tych za których nikt nie chce zapłacić a wymaga transferów
0
@zenoowity a co szwagry mają zrobić jak nikogo Flick nie chce oddać. Wydrukować kase?
0
@zenoowity Nikoś traci wiecej, mamy Rashforda, który na razie sie sprawdza. Gdzie ten Nico miałby grać jak Rapha nietykalny
1
@Aveiro ja oglądałem, nie odczuwam większej różnicy
0
@mrboom a ci sami obrońcy Raphinhi jechali po Fatim za taką grę, no hit
0
@Gaucho wiesz co ja wczoraj widziałem? Raphinhe tylko czekającego na podanie żeby móc wykończyć i błyszczeć, a cała akcje ma zrobić Yamal, lub ktoś inny. On sam takiej akcji pół nie zrobił.
A najlepsze bylo jak Lewy dogrywał w pole karne, a on nie pobiegl nawet na tą piłkę tylko stał
@Comentateiro nie obchodzi mnie to, gra słabo i to musi wybrzmieć. Znowu cały atak ma dźwigać Yamal jak w ostatnich miesiącach
0
@Vurt jest idolem, nie można napisać prawdy na temat jego formy. Prawda to nie hejt
0
@Gaucho o nie skrytykowałeś idola LR, zaraz sie zlecą kontrterroryści.