0

@Goralkov stracił równowagę i złamał linie

4

@Astad to powinni mieć prawo mu je zabrać?

1

@Luciano99 dostał, kiedyś pisał czy ktoś wrzucał screeny

2

@Laminedependencia dobrze że sie nie przewrócił

0

@malicinho są różne osobowości mi to nie przeszkadza, póki robi co robi z Realem. Pewnie gdyby byl skromniejszy nie bylby tak przebojowy na boisku

1

@escarabajo po prostu reszte lubie mniej więcej po równo, a Rashford jakoś do mnie trafił, ale to sie może zmienić

0

@malicinho ja podziwiam Yamala za to jak mu zależy, zwłaszcza w trudnych momentach nas niesie. A że imprezowicz itd, to nadal małolat

0

@Vurt tak, za osobowość

0

@clyde jprdl ja też, nawet po 14 h

0

Top 3 waszych ulubionych obecnych zawodników Barcy. Charakter/gra wszystko można brać pod uwagę.
Moje obecnie Yamal, Gavi, Rashford

0

@clyde może to na tle nerwowym

0

@Gaucho to nie w Barcelonie

0

@clyde a u Ciebie to na czym polega?

0

@papryk13 też Balde Cie nie przekonuje?

0

Jaka linia obrona powinna być podstawowa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bocheno1 za długo siedziałem i mi odwala

0

@clyde ja nie wiem czy to nadwrażliwość, ale od halasu takiego ogromnego boli mnie ucho albo mam jakieś skurcze, przerąbane to jest

0

@AlexDark00 to przecież może żyć bez ślubu? Co to jej daje?

0

@MessiForeverTheBest może właśnie o to walczy, by Barca go miała dosc, oddala mu kase i go puściła

0

@MessiForeverTheBest za rozwiązanie kontraktu
@AlexDark00 która żona pilkarzyka Ci to podpisze

0

Może Ter Stegen czeka do rozwodu, bo jakby teraz dostał odprawe to kase z żonką musi dzielić

0

@Fake69 ale on oddaje tych za których nikt nie chce zapłacić a wymaga transferów

0

@zenoowity a co szwagry mają zrobić jak nikogo Flick nie chce oddać. Wydrukować kase?

0

@zenoowity Nikoś traci wiecej, mamy Rashforda, który na razie sie sprawdza. Gdzie ten Nico miałby grać jak Rapha nietykalny

1

@Aveiro ja oglądałem, nie odczuwam większej różnicy

0

@mrboom a ci sami obrońcy Raphinhi jechali po Fatim za taką grę, no hit

0

@Gaucho wiesz co ja wczoraj widziałem? Raphinhe tylko czekającego na podanie żeby móc wykończyć i błyszczeć, a cała akcje ma zrobić Yamal, lub ktoś inny. On sam takiej akcji pół nie zrobił.
A najlepsze bylo jak Lewy dogrywał w pole karne, a on nie pobiegl nawet na tą piłkę tylko stał
@Comentateiro nie obchodzi mnie to, gra słabo i to musi wybrzmieć. Znowu cały atak ma dźwigać Yamal jak w ostatnich miesiącach

0

@Vurt jest idolem, nie można napisać prawdy na temat jego formy. Prawda to nie hejt

0

@Gaucho o nie skrytykowałeś idola LR, zaraz sie zlecą kontrterroryści.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?