0

@JimMorrisonFCB on nawet nie biega w tym meczu, tylko sobie stoi

0

15 minut oglądam Deportivo Alaves - Bilbao i Nico raz mial piłkę i ja stracił, ale kopanina

0

Bilbao gra sparing i potężny Nicolas Williams
https://www.youtube.com/live/9nmEeUsNHfM?si=QooBiI5CG0jJqK87

1

@blakkudium nie wiem jakos mi to zepsuło oficjalke, że on to podal pierwszy

3

@blakkudium zamiast klubu to jakiś Fabrizio se podaje oficjalke, świetne działanie klubu

0

@Transu96 ale ten podstawowy stadion mogli by zmienić bo jest brzydki i nudny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Rashford nie ma łatwo w Barcelonie


0

Ile będą montować tego Rashforda no

0

@PatrykBarca nie o to chodzi, o walke ciałem, tak samo Torre jak gral na euro u 21 to wpadal w tych chłopów i się przewracał dosłownie

14

Miał szanse przejść do Barcy, ale nie miał jaj zaryzykować albo od początku chodzilo o kase. Teraz już nikt o nim nie myśli, jest hype na Rashforda

0

@BORO_12 może sie odbijal ma treningu od obrońców, Torre tez byl słaby fizycznie

0

@Lanosss a Roony 173, niemożliwe. Balde 175

0

Ile Virgili ma w końcu wzrostu? Bo na X krążą plotki, że przez to go Flick odrzucil. Wygląda na niższego niz Roony


0

@kuz pewnie zrobią to tak, że dzwonili z każdego klubu a on odkladal słuchawkę

0

@takisobiektos bo ten klub ma od cholery kasy, w kij więcej od szarego człowieka, ale lepiej wziąć od ludzi a samemu sypnąć 2 k z koszulki

0

@bart_azz szybszy od Raphinhi

0

@Hadziuk na socialach piszą tylko o aukcji na koszulke, słabe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kaktusek Legia Warszawa uruchomila zbiórkę, jakby taki klub sam nie mógł zaoferować pomocy

0

@Andi18 jak my zarejestrujemy tych co mamy to będzie dobrze, a wy o jakimś Grimaldo

2

@Pawlak1992 za dzieciaka sie śmiałem z Beckhama że bek cham

0

@Rifek mecz z Valladolid pierwszy z brzegu

0

@Luciano99 tak dlego lepiej bylo ich zajechać bo to nie ten poziom. Nie musieli grać przy takich wynikach i nie przekonasz mnie, że powinni. To błąd Flicka i tyle
@Rifek jakich herezji nie pamiętasz jak podczas meczów kazdy narzekal na brak zmiany Yamala i każdy sie bal że go zajedzie?
17 latek rozegrał 4500 minut

1

@lucca87 tak miał rotować nimi, tym bardziej że na początku Victor prezentowal sie dobrze, a robić to po to by odciążyć podstawowych. Niestety były fochy u Yamala i Rapha po zejściu. Oby sie to zmienilo w tym sezonie.
Jeszcze Pedri wszystko gral choć nie musiał

1

@lucca87 ja niestety wątpię w ta rotacje, Flick ich nawet nie robił przy wyniku 5:0, teraz pojawiają sie głosy o nietykalnosci Yamala i Raphinhi

0

@mmaciass najłatwiej to zadzwoń do operatora, ale karta raczej taka sama. Tmobile ma dobre pakiety

3

Rashford jeszcze nieoficjalnie, bo jak się nie pokaże na treningu Flickowi to go odeślą do Manchesteru

3

@kpiarz ale na treningu nie byl. Wszystko jest git

0

@4drian0 śniegowa część byla fajna. Czułem zawód jak wyjeżdżali stamtąd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?