0

@escarabajo nie no, oryginalne artykuly masz na stronach mundo czy sportu i nie sa na pięć slow. To BI sobie skraca, redakcja ma z czego tłumaczyć

0

@RoberDzik ogólnie jakości artykułów to nie ma zbytnio się co czepiać, bo to jest tłumaczenie dzienników hiszpańskich czy jakiegoś Romano/Romero więc to nie do was personalnie. Tak niestety nagłówki już są irytujące i wcale nie zachęcają, a wręcz na odwrót, bo jestem manipulacją zmuszany do kliknięcia, co mi się nie podoba. Wolę mieć wybór i jak mi temat odpowiada to się zapoznać z treścią.
Z propozycji może kiedyś skorzystam, mam nadzieję że serwis jeszcze będzie istnial zanim opanuje ten język. Pozdro i nie bierz tego jako ataku, luźna uwaga, że artykuły są no średnie

0

@RoberDzik to był żarcik, ale pewnie to wiesz. Wiadomo, każdy robi swoją robote tak by sie nie narobić a zarobić. A tak całkiem serio, trzeba wyrabiać normy, rozumiem, ale nie zmienia to faktu, że odbija sie to na jakości i zadowoleniu użytkowników. Może więcej powinniście wrzucać na tiki-take tych pierdołek? A o poważnych rzeczach pisać bardziej autorsko. Jakieś swoje przemyślenia, nie tylko dziennikarzy mundo czy sportu, sam nie wiem. Dlatego wole te podcasty bo tam jest o Barcy z perspektywy kibica

0

@FcPortoFan1999 pan Kowalczyk zawsze hejtuje Fatiego

0

@RoberDzik trochę ironizuje i nawiązuje do jakości artykułów, drażniących nagłówków, nagłówków w tonie pytającym do czytelnika. Nie żeby to był zarzut, ale może sie dostałeś bo wymagania jakości artykułów wyraźnie się obniżyły xD
No i z hiszpańskim dopiero raczkuje, więc jeszcze nie teraz

0

@escarabajo ale on jest szybszy, coś za coś

0

@Gaucho może z synem De Jonga

0

@FcPortoFan1999 idol Miko
@RoberDzik potrafisz zniechęcić konkurencje

0

@escarabajo tu też jest kopiowane. Znają lepiej hiszpański. Jedyna różnica

0

@FcPortoFan1999 on sensownie gada na podcastach. Te podcasty lepsze niż te artykuły

1

@PepGardiola mam wrażenie że wszystko jest kopiowane od BarcaInfo xDDD

0

@FcPortoFan1999 roberdzik to nie redaktor, nie ma go w zakładce redakcja
https://www.fcbarca.com/zespol-fcbarcacom.html

0

@FcPortoFan1999 jeśli tak pisząc można zarobić to tak xD
Jest nocny moderator, to może byc tez nocny redaktor

8

Redakcja mam pomysł na artykuł.
"Kiedy Rashford zostanie oficjalnie ogłoszony?" Koniecznie znak zapytania na końcu. Nadaje się na redaktora?

8

@PuszkinFan bo do Nico wlicza się kwota transferu w ffp

2

@blakkudium wg Capology Kounde 13.500 000

2

@blakkudium on już ma więcej od Araujo i pewnie znowu podwyżka

1

@Frimpong To Darwin

0

Rashford jutro na trening kilka fotek, filmików na sociale i dopiero oficjalka niespodzinka. Nie wiecie jak sie to robi

0

@Trojanek23 a co sie zmienilo? Bo chyba nie bylo update do 26 jeszcze

0

@Cule1234 Roony musi jechac, nie po to byl sprowadzony aż za 2 mln, co na Barce spory wydatek stanowi

9

Kogo wy sie pytacie? W co drugim artykule znak zapytania w nagłówku.

0

@Filipem untouchable xD

0

@Seledynowy obowiązek odkupu 100 mln

2

@Popitek12 Xavi

0

@Goralkov ale nic nie znaczyliśmy w Europie. Ta nasza liga nie ma podjazdu do PL. I słabe United Ten Haga nas zgnoiło w lidze Europy, co rusz kompromitacja. Laporta wykonal kawał roboty

0

Rashford zrobi mega upgrade w swojej karierze. Manu to od wielu lat średniacy, Barca też była, ale wyszliśmy z tego i chyba znowu jesteśmy potęgą. Poza finansami

0

@Sau_Ron podaje sie za redaktora a nie ma go w rubryce redakcja

0

@pasquda fraud to właśnie oszut, a tier to szczebel, w tym przypadku jakość źródła informacji

0

@RoberDzik a które to Twoje? Bo chyba nie piszesz pod pseudonimem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?