2

@blakkudium znowu?

1

@Gall nie trzeba być z La Masii co pokazal Pedri

0

@Hshdhrhdh to też sie przyda, bo niedługo przeprowadzka mnie czeka , dzięki

0

@Hshdhrhdh nie ciuchy nie. Np potrzebuje łóżko turystyczne i tam o wiele niższe ceny

0

@Ignareks a o co chodzi z tym za 0 zl to brzmi jak scam xD

0

Kupowaliście coś na Temu? To jakieś chińskie badziewie czy legit?

8

@ACMaldini3 i kim będziesz gral w ataku

1

@lajcior ja w ogóle nie gralem w fut champions w tej edycji. Tylko pod fun rivals i rush

0

@lajcior wiadomo, że gra sie na początku dobrze, później im więcej aktualizacji tym gorzej, ale nie ma konkurencji w tej tematyce

12

Jest Ferran. Nikogo lepszegp nie kupią w cenie na jaką nas stać

0

@xvcWinterSoldier mam taką sama opinie. Co dwai wyżej ciągnęli gre. Raphinha dawal liczby ale atakeim rządził Yamal i kreowal

0

@Hindus to byl pies przygarnięty jak miał pół roku i podjerzewam że poprzedni właściciel niezbyt dobrze go ułożył.
Różne rasy mają swój charakter, więc to też nie tylko kwestia masy a też mięśni, siły, zafiksowania na czymś jak np ta piłka

0

@Hindus pitbulle czy amstaffy mają wysoki próg bólu, dla nich kolczatka to jest jak glaskanie xD mój już jest wiekowy ale w młodości to byl problem go utrzymać na widok piłki/kota

0

@Hindus taki pies ma tyle siły, że jak wpadnie w furie (mój na widok piłki) to ciężko go i tak utrzymać. Trzeba mieć sile a różne osoby chodzą z takimi psami. Kaganiec to podstawa

0

@Fantastyczny Chłopiec duże psy powinny być w kagancach i najlepiej na smyczy. Sam mam tego typu psa i zawsze na mordzie kaganiec, bo gdyby kogoś mój pies zaatakowal sam bym się czul źle a ucisk szczęki takiego psa miałem okazje poczuć na własnej skórze. To nie jest ugryzienie chomiczka, które poszczypie

1

@Matiasio cała edycje nic nie lecialo, teraz czasem sobie sbc robie i leci

1

@PatrychoO jak już w to nie gram to sobie takie trafiam. Jak gralem to 0 kart na Toty trafilem xD
https://zapodaj.net/plik-aoSjx9e9XJ

0

@DonCarletto prędzej Girony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eto'o9 R10 to nie fejk. Wpisz sobie Skiathos

2

Fajne lotnisko?


1

@PatrychoO w sumie to na 9 odpada xD

0

@RosjaninBut przecież obiecywal lepić z las masii i była mu sytuacja przedstawiona

0

Podobno w rosji dzieci sie ucza w szkołach jak budować drony


0

Flick miał stawiać na la masie jak przychodził po Xavim. Dostał już bramkarza, to i tak dużo

3

Może on na LS


0

@Lionel_Messi10 młody powinien mu zrobić to samo, potem wychowują takich ludzie co sobie nie radzą.
U nas na koloniach sie dzieciaki kocówami naparzały

0

@marcin62 150 zl na Ukraińskim vpn

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@zazaraza największą gwiazda zespołu, dźwigał nas na barkach gdy inni nie potrafili. Jak najbardziej zasłużony numer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?