Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Real przytulil kaske i już chce grać. Przecież mieli bojkotować ten turniej
0
@PatrychoO transfer na poziomie Clutinho, to samo Reinier ale o tym cisza
0
@ViscaelBarca2007 Virgili nie jest z la masii i ma na pewno dużo gorsze doświadczenie taktyczne od tych z la masii
0
@Gaucho odeśle Guile i Toniego, nie ma dla nich miejsca w pomocy
0
@Kondziubarca on jest dobry, ale ten Dro widocznie jeszcze lepszy i ta sama pozycja to po co Flickowi obaj?
Virgili wygladal na speszonego na treningu jak oglądałem live
0
@Cule1234 Pedro sie pokazal lepiej najwidoczniej
2
@Xaviball ta zrobią speed dating w celu rozmnażania w pałacu prezydenckim
2
@NeroTFP1 niech zapewnia ludziom mieszkania a nie kredyty na milion zl, wtedy założą rodziny
2
@directedbyfcb to by mialo sens może dla małżeństw xD a co z singlami, mają sie rozmnażac z byle kim? Wtedy przy rozstaniu facet płaci alimenty, a kobieta ma dziecko jako samotna matka
@ranger3120 wszyscy
8
Cudowna recepta na emigrację
3
@martool2 pijany czy jak? Ja pisze o Raphinhi a Ty mi wklejasz Marcusa xDDD
0
@Lionel_Messi10 słaba reklama. Pokazali na czym sie skupiaja, na telefonikach
3
@martool2 jest lewonożny. Praktycznie każde zagranie prawa noga jak z ekstraklasy. Widzielismy pucharze króla z Realem
0
Z kotem Garcią i porządnym LS my naprawdę będziemy mocni.
To co mnie zastanawia to współpraca Balde - Rashford
5
Nietykalni xD nie ma czegoś takiego, co jak źle będą grali to dalej będą noetykalni? Nie bylo konkurencji ale teraz jest. I Raphinha na LS to w ogóle śmiech, jak on nie ma prawej nogi
0
Jak sie zdyszal typ goniąc za Rashfordem
3
@Hadziuk tak, z rodziną bardzo chętnie bym sie wyprowadził
0
@pasquda właśnie chciałem podjąć dyskusje a Ty sie rzucasz i mi zabraniasz, bo co, bo wytknalem ci brak znajomości angielskiego co teraz udowodniłeś? Słowo fraud i tier są właśnie zapożyczone z angielskiego, jak wiele innych we współczesnym języku polskim
0
@Dejvo to będzie bardzo ofesnywne, i bez śpd, no nie wiem. W dodatku każdy będzie chcial gole bo i Rapha i Yamal i Lewy stali sie samolubni w ostatnim czasie a tu jeszcze Rashford do nich.
Casado za De Jong i ok, w tym ustawieniu obrona będzie przeciekać
0
@Dejvo no ale nie zapominaj o świetnej formie Olmo na początku. Co z tego ze na SPO, Olmo byl na boisku i też posyłał piłki.
Pomoc Pedro, De Jong, Raphinha?
1
@pasquda angielski warto znać
1
@Antimadridista_WR najlepszy to byl Yamal, Raphinha od wyjazdu na kadre był słabiutki
0
Dobrze że jest Rashford ,dodatkowa konkurencja dla Raphy, który końcówkę sezonu gral zle, a także dla Olmo. Wszyscy trzej będą konkurować o miejsce w 11
0
@ViscaelBarca2007 ale on woli być w Barcy, większa motywacja
0
@krefi10 wygryzie Raphinhe
3
@xvcWinterSoldier gra o pozostanie, stawka wysoka
7
Sprowadziliśmy gwiazdę
1
Highlightsy Rashforda z Aston Villi
1
@LeoMessi1994 Fati to nawet nie gral i ciężko go liczyć jako obecnego członka składu
2
Wylądował Angol