19

Real przytulil kaske i już chce grać. Przecież mieli bojkotować ten turniej


0

@PatrychoO transfer na poziomie Clutinho, to samo Reinier ale o tym cisza

0

@ViscaelBarca2007 Virgili nie jest z la masii i ma na pewno dużo gorsze doświadczenie taktyczne od tych z la masii

0

@Gaucho odeśle Guile i Toniego, nie ma dla nich miejsca w pomocy

0

@Kondziubarca on jest dobry, ale ten Dro widocznie jeszcze lepszy i ta sama pozycja to po co Flickowi obaj?
Virgili wygladal na speszonego na treningu jak oglądałem live

0

@Cule1234 Pedro sie pokazal lepiej najwidoczniej

2

@Xaviball ta zrobią speed dating w celu rozmnażania w pałacu prezydenckim

2

@NeroTFP1 niech zapewnia ludziom mieszkania a nie kredyty na milion zl, wtedy założą rodziny

2

@directedbyfcb to by mialo sens może dla małżeństw xD a co z singlami, mają sie rozmnażac z byle kim? Wtedy przy rozstaniu facet płaci alimenty, a kobieta ma dziecko jako samotna matka
@ranger3120 wszyscy

8

Cudowna recepta na emigrację


3

@martool2 pijany czy jak? Ja pisze o Raphinhi a Ty mi wklejasz Marcusa xDDD

0

@Lionel_Messi10 słaba reklama. Pokazali na czym sie skupiaja, na telefonikach

3

@martool2 jest lewonożny. Praktycznie każde zagranie prawa noga jak z ekstraklasy. Widzielismy pucharze króla z Realem

0

Z kotem Garcią i porządnym LS my naprawdę będziemy mocni.
To co mnie zastanawia to współpraca Balde - Rashford

5

Nietykalni xD nie ma czegoś takiego, co jak źle będą grali to dalej będą noetykalni? Nie bylo konkurencji ale teraz jest. I Raphinha na LS to w ogóle śmiech, jak on nie ma prawej nogi

0

Jak sie zdyszal typ goniąc za Rashfordem


3

@Hadziuk tak, z rodziną bardzo chętnie bym sie wyprowadził

0

@pasquda właśnie chciałem podjąć dyskusje a Ty sie rzucasz i mi zabraniasz, bo co, bo wytknalem ci brak znajomości angielskiego co teraz udowodniłeś? Słowo fraud i tier są właśnie zapożyczone z angielskiego, jak wiele innych we współczesnym języku polskim

0

@Dejvo to będzie bardzo ofesnywne, i bez śpd, no nie wiem. W dodatku każdy będzie chcial gole bo i Rapha i Yamal i Lewy stali sie samolubni w ostatnim czasie a tu jeszcze Rashford do nich.
Casado za De Jong i ok, w tym ustawieniu obrona będzie przeciekać

0

@Dejvo no ale nie zapominaj o świetnej formie Olmo na początku. Co z tego ze na SPO, Olmo byl na boisku i też posyłał piłki.
Pomoc Pedro, De Jong, Raphinha?

1

@pasquda angielski warto znać

1

@Antimadridista_WR najlepszy to byl Yamal, Raphinha od wyjazdu na kadre był słabiutki

0

Dobrze że jest Rashford ,dodatkowa konkurencja dla Raphy, który końcówkę sezonu gral zle, a także dla Olmo. Wszyscy trzej będą konkurować o miejsce w 11

0

@ViscaelBarca2007 ale on woli być w Barcy, większa motywacja

0

@krefi10 wygryzie Raphinhe

3

@xvcWinterSoldier gra o pozostanie, stawka wysoka

7

Sprowadziliśmy gwiazdę


1

Highlightsy Rashforda z Aston Villi


1

@LeoMessi1994 Fati to nawet nie gral i ciężko go liczyć jako obecnego członka składu

2

Wylądował Angol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?