Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium wygląda groźnie
0
Marku Raszfor - fajnie to wypowiada Romero
1
@PatrychoO to akurat nie problem, tylko jego glupie plotki
0
@PatrychoO jak to wykminiles ze to on?
1
Zamiast grać to sociale i autografy. Po to go ściągnęli
1
Ale już wczoraj lecial przecież
0
@ShawnC no fajnie, ale pilkarzy to nie obchodzi ze przychodzi ktoś za darmo. Widzimy po Mbappe i Vinicius żąda tyle co on ma
4
Trochę slabe że przyjdzie sobie Pan Rashford i na start ma pensje Raphinhi po podwyżce i prawie tyle co Yamal. Na plus że jak sie nie sprawdzi to out
1
Przecież mial grać za darmo bo to cule cule
23
O nie
10
Wczoraj było że juz leci, dzisiaj że dzis leci. Czego nie rozumiesz
0
@Eto'o9 R10 ja wolę Roonego bo tu cule cule, spełnia marzenie i w dodatku ograny na wyższym poziomie
0
@bartekvisca dla mnie za 150 zł, trzeba oszukiwać oszustów
0
Też wam tak muli web app? Dwa miesiące do nowego FC a tam już nic nie działa, ping to samo xD cudowna firma
4
Jaramy sie Nico bo gra dobrze w repce, ma flow z Yamalem, jest młody, ale czy jego umiejętności są tak wybitne, czy to poziom takiego Rashforda właśnie i tyle.
Niewiadomo jaką Nico utrzymałby forme na dłuższą metę w topowym klubie i lubi łapać urazy
0
@Lisek z tego co kojarze jest jakiś limit na piłkarzy drugiej drużyny na placu jednocześnie? Może z tego względu jak Dro, Torrents, Virgili np sie przebiją
0
@Lanosss no i jeszcze Gyokeres do wzięcia
0
@Lanosss Jao Pedro to będzie zajebisty transfer i Live moglo jego brać
0
@doc już był taki jeden z Eintrachtu, Kolo Muani
0
@MateuszDoniec Yamal musi mieć zmiennika. Raczej na tyle go stać by wchodzić na ogony, a potem może coś więcej
0
Marcus 19, Roony 18. Victor nie dostal szansy to już nie dostanie od Flicka
0
Może to Yamal w przebraniu
0
@Rifek kontry będą bardzo groźne. Ciekawe jak w grze na murarzy
0
@Azazel_Pazuzu top
1
@Comentateiro Yamal mu dogra piłeczkę na nos. Ciekawe czy będzie wojna między Raphinha a Rashfordem o te podania xD
8
Jazda
2
@PatrychoO ja najbardziej sie jaram Garcia i Barghij czuje ze odpali, ale Rashford też spoko
0
@PawkoFCB nie miało prawa wpaść
0
@TaughtMule United nas zjadlo w rewanżu
3
Ta piękna przygoda w Lidze Europy. Pamiętam jak byłem wściekły na Xaviego po tym dwumeczu xD