1

@blakkudium wygląda groźnie

0

Marku Raszfor - fajnie to wypowiada Romero

1

@PatrychoO to akurat nie problem, tylko jego glupie plotki

0

@PatrychoO jak to wykminiles ze to on?

1

Zamiast grać to sociale i autografy. Po to go ściągnęli


1

Ale już wczoraj lecial przecież


0

@ShawnC no fajnie, ale pilkarzy to nie obchodzi ze przychodzi ktoś za darmo. Widzimy po Mbappe i Vinicius żąda tyle co on ma

4

Trochę slabe że przyjdzie sobie Pan Rashford i na start ma pensje Raphinhi po podwyżce i prawie tyle co Yamal. Na plus że jak sie nie sprawdzi to out

1

Przecież mial grać za darmo bo to cule cule

23

O nie


10

Wczoraj było że juz leci, dzisiaj że dzis leci. Czego nie rozumiesz


0

@Eto'o9 R10 ja wolę Roonego bo tu cule cule, spełnia marzenie i w dodatku ograny na wyższym poziomie

0

@bartekvisca dla mnie za 150 zł, trzeba oszukiwać oszustów

0

Też wam tak muli web app? Dwa miesiące do nowego FC a tam już nic nie działa, ping to samo xD cudowna firma

4

Jaramy sie Nico bo gra dobrze w repce, ma flow z Yamalem, jest młody, ale czy jego umiejętności są tak wybitne, czy to poziom takiego Rashforda właśnie i tyle.
Niewiadomo jaką Nico utrzymałby forme na dłuższą metę w topowym klubie i lubi łapać urazy

0

@Lisek z tego co kojarze jest jakiś limit na piłkarzy drugiej drużyny na placu jednocześnie? Może z tego względu jak Dro, Torrents, Virgili np sie przebiją

0

@Lanosss no i jeszcze Gyokeres do wzięcia

0

@Lanosss Jao Pedro to będzie zajebisty transfer i Live moglo jego brać

0

@doc już był taki jeden z Eintrachtu, Kolo Muani

0

@MateuszDoniec Yamal musi mieć zmiennika. Raczej na tyle go stać by wchodzić na ogony, a potem może coś więcej

0

Marcus 19, Roony 18. Victor nie dostal szansy to już nie dostanie od Flicka

0

Może to Yamal w przebraniu


0

@Rifek kontry będą bardzo groźne. Ciekawe jak w grze na murarzy

0

1

@Comentateiro Yamal mu dogra piłeczkę na nos. Ciekawe czy będzie wojna między Raphinha a Rashfordem o te podania xD

8

Jazda


2

@PatrychoO ja najbardziej sie jaram Garcia i Barghij czuje ze odpali, ale Rashford też spoko

0

@PawkoFCB nie miało prawa wpaść

0

@TaughtMule United nas zjadlo w rewanżu

3

Ta piękna przygoda w Lidze Europy. Pamiętam jak byłem wściekły na Xaviego po tym dwumeczu xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?