0

@Pawel13sz jak nas zlali w lidze Europy

0

@rodineusz zgadzam się, ale takie opinie są na forum

6

@4drian0 był ich piłkarzem gdy to sie stało, nie zmienil klubu. Dobrze zrobili

1

@BORO_12 patrze że 600 minut ma rozegranych. Mi sie ze stoperów Olmedo podobal najbardziej. No i Xavi mial jakca postawic na 15 i latka Cuabrsiego. U Flicka aż takiej chęci i potrzeby nie ma, bo ma te drużynę w miarę

1

@BORO_12 a to stoper, ale nie widzialem go grajacego, a kilka meczow widzialem. Dla stopera myślę ze potrzeba więcej ogrania, Cubarsi byl wyjątkiem

1

@BORO_12 pierwsze słyszę o Kospo jakimś

0

@Messibestplayerintheworld z tym Virgilim to bylo gdzieś potwierdzone? Bo tylko pamiętam jego wypowiedź ze chciałaby jechac na presezon

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@adi7adi8 sprzedaż Torre nam nic nie daje, poza tym ze on chce grać. Po prostu Deco sie nie nadaje do negocjacji transferowych

8

Real bierze za Munoza 6 mln za 50 % który ledwo dotknął murawy la liga , a my za ogranego Torre z potencjałem 5 mln.
Wartość Munoza to 1 mln wg transfermsrkt

0

@blakkudium Mekambe będzie mial zawsze duzy hajp u madryciaków i oni mu dają tw punkty

1

@Matiasio no i co z tego, raz na wiele meczów mu siądzie. Tak to z gry nic nie wnosi

1

@Eto'o9 R10 bo dużo biega? Piłkarsko nic ciekawego

0

@blakkudium Raphinha sobie z Interem zepsul wszystko na co pracowal wczesniej. Każdy widzial ze gra spoczywala tylko na Yamalu i on nas przywrócił w ogóle do gry w rewanżu

0

@cules100pro Rodrygo raczej nie chce i dobrze

1

0

@JohnKennedy niech wniesie i pokaże ta orgie

0

@PatrychoO koszulka ladna, ale to logo spotify jest za wielkie

0

@marcin62 nie pcham ten narracji, po prostu jest miękki i bez własnego zdania

0

Nico kojarzący sie z uśmiechem i tańcem tutaj wygląda na naprawdę zadowolonego


5

@Pomimo27 nie jest. Pamiętam jak w superpucharze rozjechal Real, i w tym sezonie też miał dobre mecze. Słaby jest z ławki

0

@BezglutenowyPedri jak chcesz zwolnić pracownika to mówisz mu że ma walczyć o miejsce w obsadzie, czy że jest zwolniony i już tu nie pracuje?

0

@PatrykBarca jego, bo od niego zależy czy powącha murawe i on ma tą wladze. Nie żaden Deco. Jeśli nowy bramakrz to byla prośba Flicka to powinien mieć jaja Stegenowi dosadnie powiedzieć co i jak. Ale Flick chce być dobrym wujkiem

0

@Kondziubarca Fatiemu też obiecywał i go chwalil a potem nawet nie dał zagrać w wygranej lidze. Także jedno Flick mówi, drugie myśli

1

@PatrykBarca zaczynam wątpić w te jego jaja.
Yamala pyta czy chce zejść na ławkę, Raphinhi to w ogóle nie tyka itd..

11

Ale stanowczy komunikat xD nie masz pierwszego składu. Teraz to na pewno odejdzie, gdzie te jaja Flicka?

6

madryciarze już Bellinghama sprzedają. Szybko sie znudził najlepszy pomocnik świata

1

@lajcior o kolor, mieliśmy kiedyś podobne

0

Ładne koszulki w naszym stylu


0

@parpe kojarze go tylko z podcastu. Obejrzyj i oceń a nazwisko w opisie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?