Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek @Arcybiskup duży udzial ma w tym Flick bo na niego stawia. Mieli mu przedłużyć umowe i dać podwyżkę? To jest niepotrzebne, można go odstawić, przed mundialem by pewnie łatwiej by to było zrobić
0
@ornung bo byłby opcją na skrzydlo i do pomocy gdyby zaszła potrzeba
1
Sprzedać De Jonga, kupić Simonsa. Wiem inne pozycje ale na pozycje De Jonga mamy Casado, Bernal, Gavi tam może grać, nawet Olmo bo ma dobre podania prostopadłe
0
@Aragorn33 wszyscy winni tylko nie Nicoś
2
@Transu96 niby tak, ale o Olmo też byly takie plotki że może grać na skrzydle. Simons chyba szybszy i ma do tego lepsze predyspozycje
0
@Mistrzu888 liczby miał dobre więc dlaczego sezon słaby?
Młody zawodnik sie zawsze rozwinie i inwestujesz na kilka sezonów w przeciwieństwie do Diaza
1
@Messibestplayerintheworld kontrakt dwa lata, nie wiem czy tam mają klauzule, Olmo chyba miał
15
Flick bierze pod uwagę Simonsa. No nie wiem wtedy by musieli Fermina sprzedać
https://x.com/FutbolTotalCF/status/1942532729809297801
4
Pique prezydent. Mógłby wziąć Diarre i Fernandezów bo wątpię że pograją
1
@kiper09 nie dadzą, bo nie mają
0
Jak go sprowadzą w cenie powyżej 35 mln to będą debilami
1
@DanzaKuduroRemix a chcesz go nadal?
0
@Gaucho wszystkie darmowe transfery zaklepane przez Pereza
1
@blakkudium Pogba będzie mu grał piły
7
@FabianekMrozek po prostu taki prezentuje poziom sportowy. Flick go nie chce
0
@Criss18Barca odszkodowanie? Trybuny mają sporo miejsca
34
Dwa sezony Szczęsnego. Jasny sygnał dla Ter Stegena
1
@VamosRakieta ściągnęliśmy Messiego , świetna robota.
A tak serio to przecież całkiem inny zarząd ściągał Pedriego
0
To co interesujemy się takim Doue, Yildizem, Alvarezem ale nic nie robimy kiedy są do wyjścia a próbujemy gdy sa warci 100 mln? Świetna robota gości od transferów
2
@Kapitan hawk czyli gang bang to prawda
0
Lfc pewnie sobie ściągnie Isaaka, nie śledze tego ale ładnie na kasę robią. 80 mln za 28 latka xD
3
Im dłużej patrze na te koszulki tym wydaja sie ładniejsze, ale te logo spotify nadal psuje efekt moim zdaniem
1
@escarabajo widocznie mały ruch na stronce
0
@ViscaelBarca2007 Virgili bardziej przekonuje mimo wszystko
0
Te okienka transferowe co raz mniej ekscytujące, i nie tylko u nas. Zwyczajnie jest brak świetnych piłkarzy i klubu nie sprzedają swoich a inne kluby nie mają kogo kupować
0
@MroQ ale nie licz piłkarzy ktorych Xavi wprowadził. Oni już byli stałymi pilkarzami 1 drużyny
2
@cules100pro czemu by go mieli puszczać? To dla nich piłkarz na którym budują projekt i nawet dali mu 10 po Del Piero
1
@Lanosss po tym jak kopał rywali chamsko to bardziej "kibicuje" temu Gonzalo
0
Real doradza Endrickowi wypożyczenie. Drugi Roque?
0
@mokrychlopiec Tebas bojkotuje ten turniej wiec może sie nie zgodzić