0

@Lisek @Arcybiskup duży udzial ma w tym Flick bo na niego stawia. Mieli mu przedłużyć umowe i dać podwyżkę? To jest niepotrzebne, można go odstawić, przed mundialem by pewnie łatwiej by to było zrobić

0

@ornung bo byłby opcją na skrzydlo i do pomocy gdyby zaszła potrzeba

1

Sprzedać De Jonga, kupić Simonsa. Wiem inne pozycje ale na pozycje De Jonga mamy Casado, Bernal, Gavi tam może grać, nawet Olmo bo ma dobre podania prostopadłe

0

@Aragorn33 wszyscy winni tylko nie Nicoś

2

@Transu96 niby tak, ale o Olmo też byly takie plotki że może grać na skrzydle. Simons chyba szybszy i ma do tego lepsze predyspozycje

0

@Mistrzu888 liczby miał dobre więc dlaczego sezon słaby?
Młody zawodnik sie zawsze rozwinie i inwestujesz na kilka sezonów w przeciwieństwie do Diaza

1

@Messibestplayerintheworld kontrakt dwa lata, nie wiem czy tam mają klauzule, Olmo chyba miał

15

Flick bierze pod uwagę Simonsa. No nie wiem wtedy by musieli Fermina sprzedać
https://x.com/FutbolTotalCF/status/1942532729809297801

4

Pique prezydent. Mógłby wziąć Diarre i Fernandezów bo wątpię że pograją


1

@kiper09 nie dadzą, bo nie mają

0

Jak go sprowadzą w cenie powyżej 35 mln to będą debilami

1

@DanzaKuduroRemix a chcesz go nadal?


0

@Gaucho wszystkie darmowe transfery zaklepane przez Pereza

1

@blakkudium Pogba będzie mu grał piły

7

@FabianekMrozek po prostu taki prezentuje poziom sportowy. Flick go nie chce

0

@Criss18Barca odszkodowanie? Trybuny mają sporo miejsca

34

Dwa sezony Szczęsnego. Jasny sygnał dla Ter Stegena

1

@VamosRakieta ściągnęliśmy Messiego , świetna robota.
A tak serio to przecież całkiem inny zarząd ściągał Pedriego

0

To co interesujemy się takim Doue, Yildizem, Alvarezem ale nic nie robimy kiedy są do wyjścia a próbujemy gdy sa warci 100 mln? Świetna robota gości od transferów

2

@Kapitan hawk czyli gang bang to prawda

0

Lfc pewnie sobie ściągnie Isaaka, nie śledze tego ale ładnie na kasę robią. 80 mln za 28 latka xD

3

Im dłużej patrze na te koszulki tym wydaja sie ładniejsze, ale te logo spotify nadal psuje efekt moim zdaniem



1

@escarabajo widocznie mały ruch na stronce

0

@ViscaelBarca2007 Virgili bardziej przekonuje mimo wszystko

0

Te okienka transferowe co raz mniej ekscytujące, i nie tylko u nas. Zwyczajnie jest brak świetnych piłkarzy i klubu nie sprzedają swoich a inne kluby nie mają kogo kupować

0

@MroQ ale nie licz piłkarzy ktorych Xavi wprowadził. Oni już byli stałymi pilkarzami 1 drużyny

2

@cules100pro czemu by go mieli puszczać? To dla nich piłkarz na którym budują projekt i nawet dali mu 10 po Del Piero

1

@Lanosss po tym jak kopał rywali chamsko to bardziej "kibicuje" temu Gonzalo

0

Real doradza Endrickowi wypożyczenie. Drugi Roque?

0

@mokrychlopiec Tebas bojkotuje ten turniej wiec może sie nie zgodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?