3

Ale gol Legii, ładnie

0

@Lewangoalski Vinicius to tak słaby pilkarz obecnie że by nam przeszkadzal a nie pomagał

0

@Lucyffffer1922 ja jestem z Warszawy, ogladalem kilka meczów Legii, ale nie czuje tego i nie będę sie nazywal ich kibicem

0

@Lucyffffer1922 ale nie ma obowiązku kibicować lokalsom. Kibicowanie musisz czuć a nie sobie wybierać

2

@budel17 @VamoSBarca88 a no to nie wiedzialem, myślałem ze kaprys

0

Te piłki to czym sie różnią ze tak w nich przebierają?

3

@Luciano99 lepszy tenis niż w dupie ..

0

@Lewangoalski zobacz Podania Iniesty, Pedri na pewno jeszcze takich nie ma a i piłkę potrafi stracić

0

@Nazio_87 oglądałem Chelsea z Flu i Nkunku to byl najbardziej irytujacy zawodnik ze złymi decyzjami na boisku

0

@Frimpong dziwnie mu w krótkich włosach

0

@Frimpong ale ile on sezonów pogra na takim poziomie? To jest bardzo ważne przy cenie zawodnika, kluczowe. To nie jest jakiś Neymar który Ci podniesie jakość z miejsca.
Nie płacisz 80 mln za zwodnika na 3 sezony

0

Video z badań


0

@Guillegavira w tym sezonie grał na ŚPO chyba

57

Sociale Barcy obrażają Yamala


0

Virgili i Farre, Bardghij. Toni i Guile nie pograją przy tym tłoku w pomocy, a szkoda. Diarra może być też ciekawa opcją

0

@DonCarletto no sugeruje bo całkowicie zostala mu zmieniona jego pozycji na której gral od zawsze i dla mnie dupy nie urywa. Zobacz jak odda piłkę co robi, ma słaby następny ruch i nie wie gdzie biec z korzyścią dla drużyny albo sie dziwnie cofa do obrony. Zobacz jak piłkę prowadzi Pedri czy Vitinha a jak Guler.
On by byl lepszy od Bellinghama, ale na jego pozycji

1

@DonCarletto kibice Realu sobie wmawiają bo mają tartak w pomocy, to na ich tle może jest dobry. On naprawde nie jest pomocnikiem, może 10 ale nie 8 i wcale nie gra jakoś wyjątkowo. To jak gral w Fener a teraz to kompletnie co innego


1

@DonCarletto Fermin strzelal wiele znaczących goli lub asyst, póki co Gulerowi na pomocniku do niego daleko. Przestawianie pozycji Gulera go popsuło piłkarsko

3

@Laminedependencia robią z niego ósemke a był PS to mówi wiele. Brak szybkości na skrzydle, a rozgrywający z niego średni najwyżej. Tego błysku co wcześniej nie widać

1

@Kapitan hawk niektóre mecze ciekawsze niż w la liga. Takie Fluminese otwarty futbol z Chelsea a w ll byś miał murowanie

0

@Bolton tylko Chelsea ma słabą obronę, ale coś strzeli

2

@WiernyKatalonii mi to już szkoda tego Nico. Wiadomo milioner itd, ale zrobił głupotę

1

@Joe_Barbaro będzie wyrównana walka. PSG w końcu musi spuchnąć

0

@jacobFCB masz jakieś wsparcie, kogoś przy sobie?

2

@mordini123 kiedyś w czasach jak popularne byly czaty to się zaczęło, tak samo i lol. Czasy naszej klasy. Przynajmniej w Polsce

2

@mordini123 nie no moda na xD to się zaczęła dawno temu i stąd to coś w nazwie

0

@K4tsuuu kto mu zapłaci? Ich nie stać

1

@Aureczek nigdzie nie pójdzie, bo ma dzieci w Barcelonie

0

@KrwawiaceoczyVEB przypomina mi Mendesa, nie ten poziom ale tamten też mocny zawodnik

6

Tu próbka umiejętności Farre. Od razu widać, że ma o wiele większy wachlarz umiejętności od Forta. Zwłaszcza w obronie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?