Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos mam nadzieję, że Vini pójdzie ta droga i za darmo w 2027 pójdzie z Realu
6
@Encore ale sra Real na Liverpool. Powinni im wytoczyć sprawe za negocjowanie z zawodnikiem z kontraktem
1
@BORO_12 fajnie by bylo, lepsze minuty tam niz u nas ogony, a za rok zobaczyć jak beda Fermin, Olmo grali i czy któryś na sprzedaż
1
Toni Fernandez kończy dzis 17 lat. Chyba pora dać mu szanse gry u nas lub w Andorze
1
Jak nic nie wygral, gablota trofeów w tym Mistrzowo Europy
0
@Karol145 jakby niskorośli zrobili imprezę i zatrudnili do obsługi wysokorosłych to by nikt problemu nie mial
1
@FcPortoFan1999 Perez sam sobie popsul, bo póki nie bylo Mbappe Vinicius gral lepiej i nie narzekał na zarobki xD
6
To było oczywiste, że po przyjściu Mbappe inni będą chcieli porównywalnych pensji.
Kilku madryciaków stąd wmawialo mi, że nie będzie tak
0
Młodzi grali w dziadka w osobnym kółeczku, ale Virgili, Bardaghij i chyba Toni grali z chlopakami z 1 ekipy. To tyle z treningu
0
Na treningu pokazali bramkarzy i sa pPena, Szczęsny i Garcia tylko
0
Bernal normalnie ze wszystkimi trenuje z tego co widzę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@La Pulgaa meczyk nie, ale o 18 trening live na youtubie
2
@Encore skojarzenie
0
@kulek22 Bardadżi
@prokofiew wrócił nie dawno, dajmy czas
0
Nowy sezon PL będzie ciekawy Arsenal porządne transfery, Chelsea wzmocniona co pokazal mecz PSG, Liverpool z Wirtzem i Frimpongiem
3
Jakiś drybling jest. Ciekawe jak w mocniejszej lidze
0
@BORO_12 na filmikach widać jak obaj wchodzą do budynku
00:40
0
On byl z Yamalem. To obaj się spóźnili?
6
@Sau_Ron będzie walka między nim a Diarra. Ale jak jest Cule to będzie dawal z siebie 100% i o to chodzi
15
Roony
0
@VAMOS1899LaMasia nie trzeba, ale chyba jak rozegrają iles minut to na następny sezon już trzeba
0
To chyba wybaczamy temu Nico. Bo bieda w Barcelonie na to wychodzi
0
@VAMOS1899LaMasia nie, są zarejestrowani w Barcy B
0
@VeB 1899 tylko dali podwyżkę Yamalowi, Raphinhi, wydali z gory 25 mln na Garcie to też wchodzi do ffp
0
Chyba jednak Nico zostal solidnie przekonany do braku rejestracji. Rashford wyraźnie chce przyjść, ale za co
0
@Striker tylko Flick musi rotować bo jak będzie zajeżdżać ciągle tych samych i nie da szansy zmiennikom, to PSG rotujace może to nadrobić
1
@Encore gdyby miał więcej sympatyków, miałby wiecej głosów. Jak ktoś jest świetny ale odrzuca Cie od niego, to mu nie dasz głosu w większości przypadków
0
@Encore a Vini? Robil swoje, wszystkich wkurial i ZP nie wygrał
2
Ogólnie to Yamal sobie trochę zepsul PR przez te akcje ostatnie w kontekście ZP. Nie oszukujmy się, ale też biorą zachowanie na boisku i poza nim pod uwagę. A jakieś afery z gwiazdami porno, karłami to na pewno nie działa na korzyść