5

Nie no Lucho mógł przeprosić zwyczajnie. Przecież to nie zaczęło sie po gwizdku a jego zawodnicy zaczęli kopanie i brutalne faule w końcówce i to oni prowokowali

1

@BezglutenowyPedri nie wszyscy to Barca B. Niektórzy grają w u 19 i wygrali młodzieżowa LM

4

DAZN powinno transmitować Euro, Mundial i tego typu piłkarskie wydarzenia. Normalni komentatorzy mówiący o meczu, a nie o pierdołach

3

Guiu z Cucurella zdjęcie. No chłop przy Pedro i Delapie to sobie pogra na pewno

1

Trump sobie z Chelsi puchar świętuje a co tam

2

Za ich chamstwo nie powinni dostac szpaleru ale ok

5

@macio_944 wstyd

1

@ZwyklyKibicBarcy04 już w trakcie meczu chamskie faule celowe

0

Jakby ich sędzia oszukał czy cos, a oni po prostu gorzej zagrali i takie zachowanie

1

@Kapitan hawk pilkarze psg chamsko faulowali, ciągali za wlosy a po meczu Enrique nawet sie dołączył i uderzyl piłkarza Chelsea w twarz

1

O co oni mają pretensje, że zagrali chu*owo?

5

Jeszcze Enrique leje piłkarzy xD

11

Mendesy, Nevesy sresy, rozumiem sportową złość, ale Barca jak przegrywa to na szczęście takich chirych zachowań nie widzimy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I Delap i Pedro nadaja sie tam do gry w 1 składzie

4

PSG to bydlo jednak, odwoluje tą sympatie do nich

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Świetnie bronia całym zespolem od razu doskok

6

Ale psg jest chamskie kiedy przegrywa, Ruiz teraz Neves

0

Brak Pacho to błąd Enrique, czy on nie może grac?

0

Pedro strzela i jeszcze ratuje

2

I teraz taki Ter Stegen by tam stal, to bylby gol 100%

1

@Kinginiesta jak będzie początek sezonu to wiadomo, ze to nie nagroda za ten okres ale Yamal ma okazje do siebie przekonać glosuajcych

1

Mi sie podobają te koncerty. Ten turniej to odświeżenie w porównaniu do tego co mamy w Europie obecnie , czyli przestarzały model

2

O jest nasz Coldplay, tylko Barcy nie ma

0

@ali3gator dlatego jak Lucho cos wymyśli to maja jeszcze szanse odrobić

5

Chelsea dobrze zagęszcza przestrzenie, bo PSG lubi grac bardzo szeroko i w ten sposób maja miejsce jak sa bardzo rozstawieni. Chelsea to kontruje

0

Jao Pedro w Birghton większość sytuacji zamienial na gola, problem byl w kreowaniu sytuacji przez zespół

2

Pedro już w Brighton byl dobry jak oglądałem Fatiego xD

3

I tyle znaczy trofeum mistrza Europy. Dzisiaj jest ważne, jutro jest ktoś lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?