Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
nasz nowy skrzydlowy
2
@Norbiidolyamal jest jeszcze Diarra ktory gra świetnie w młodzieżówce
19
Okaże sie, że ten Bardghij to będzie przekot warty nie 2 mln a 80 mln. Tak będzie
0
@escarabajo Neymar?
0
@pojot oni znają tylko Diazów i Rashfordów czyli głośne nazwiska gdzie nie trzeba sie wysilic żeby poszukać
0
@Kengo rekin podobno atakuje gdy czuje krew, a tam dookola ma pełno żarcia tocnawet sie nie przejął ta babą
0
@Limaker nie, też raty
0
Mnie zastanawia czemu im tak kurła każdy idzie na rękę i wszystkich zawodników na raty sprzedaje, albo oni sami walą drzwiami i oknami żeby ich wziąć za darmo
1
@beter2 środkowy pomocnik xDDD
0
@Ptasior tylko ich zakupy z tego okna wszystkie na raty
0
A niech kupują, bez kreatywnego pomocnika i tak wiele nie zdziałają. Guler to jest gracz ofensywny
1
@krzywy fani Realu go odsyłają do castilli
2
@DragonxNF miałem, i pamiętam o czym była a nie pamiętam tytułu xD
2
@Kozinho. niech sie kisi w Bilbao
0
@Lanosss w sumie Bellingham to fan Zidana. Ale Vini - Mbappe jak najbardziej
13
Przecież nie ma problemu z ego, to tylko zazdrośni o Mbappe fani Barcelony wymyślili
3
@paweldunajecfcb tak, za 150 mln
2
Co z tym Bardghij, naprawdę testy medyczne robi się miesiąc teraz?
0
@Gacek5 Mbappe to gra dla siebie i swoich sukcesów, nie widac tam walki za klub
7
@Values nie tylko Madryt bo na tej stronie też
17
Po Flicku trzeba iść po Lucho. Tym bardziej że daje sygnały że myśli o powrocie
0
@norbi77 no też mental, Real w ogóle nie wierzył że im ta piłkę da sie odebrać. A PSG majac piłkę ustawia sie szeroko i ma sporo miejsca do rozegrania a jak broni to lekko pressuje, ale za to gęsto sie ustawia
1
@turhiay i Huijsena i Trenta, grali niezle do tej pory. Ale tak skojarzylem ze Vinicius biegał jak szalony w pressingu, a dzisiaj nikt
@ViscaelBarca2007 Vinicius i Mbappe rywalizuja ze soba, nie graja. Jeden nie biega? Drugi też nie będzie
0
Real z BVB to pressing zasuwal, nie wiem czy to kwestia Mbappe na boisku ale dzisiaj zero, wszyscy stali dosłownie. No cóż niech sie śmietankowi martwią
0
Vinicius to mam wrażenie, że by im ta gre uciągnął tak jak dawniej, ale sprowadzając Mbappe stłamsili go, on nie jest gwiazdą nr 1, jest obrażony, zazdrosny o pensje itd. Chłopu sie nie chce grać w ogóle
5
Xabineta proszę państwa
0
Mbappe na skrzydle to byl dużo ciekawszy zawodnik, Guler jak przychodzil z Fenerbache tez byl dużo ciekawszy. Real robi z tych pilkarzy przeciętniakow, pomijajac już liczby Mbappe nie jest taki potężny jak kiedyś
1
Typ z dazn zacytowal to co tu wczoraj wrzucilem o tym Liverpoolu xD
0
Ten mecz wygląda jak granie w fiife na amatorze, białe nawet nie biegaja
4
Ostatnio czytalem na notatniku artykuł, że Real to już prawie poziom PSG. Źle sie zestarzało