9

nasz nowy skrzydlowy


2

@Norbiidolyamal jest jeszcze Diarra ktory gra świetnie w młodzieżówce

19

Okaże sie, że ten Bardghij to będzie przekot warty nie 2 mln a 80 mln. Tak będzie

0

@escarabajo Neymar?

0

@pojot oni znają tylko Diazów i Rashfordów czyli głośne nazwiska gdzie nie trzeba sie wysilic żeby poszukać

0

@Kengo rekin podobno atakuje gdy czuje krew, a tam dookola ma pełno żarcia tocnawet sie nie przejął ta babą

0

@Limaker nie, też raty

0

Mnie zastanawia czemu im tak kurła każdy idzie na rękę i wszystkich zawodników na raty sprzedaje, albo oni sami walą drzwiami i oknami żeby ich wziąć za darmo

1

@beter2 środkowy pomocnik xDDD

0

@Ptasior tylko ich zakupy z tego okna wszystkie na raty

0

A niech kupują, bez kreatywnego pomocnika i tak wiele nie zdziałają. Guler to jest gracz ofensywny

1

@krzywy fani Realu go odsyłają do castilli

2

@DragonxNF miałem, i pamiętam o czym była a nie pamiętam tytułu xD

2

@Kozinho. niech sie kisi w Bilbao

0

@Lanosss w sumie Bellingham to fan Zidana. Ale Vini - Mbappe jak najbardziej

13

Przecież nie ma problemu z ego, to tylko zazdrośni o Mbappe fani Barcelony wymyślili


3

@paweldunajecfcb tak, za 150 mln

2

Co z tym Bardghij, naprawdę testy medyczne robi się miesiąc teraz?

0

@Gacek5 Mbappe to gra dla siebie i swoich sukcesów, nie widac tam walki za klub

7

@Values nie tylko Madryt bo na tej stronie też

17

Po Flicku trzeba iść po Lucho. Tym bardziej że daje sygnały że myśli o powrocie

0

@norbi77 no też mental, Real w ogóle nie wierzył że im ta piłkę da sie odebrać. A PSG majac piłkę ustawia sie szeroko i ma sporo miejsca do rozegrania a jak broni to lekko pressuje, ale za to gęsto sie ustawia

1

@turhiay i Huijsena i Trenta, grali niezle do tej pory. Ale tak skojarzylem ze Vinicius biegał jak szalony w pressingu, a dzisiaj nikt
@ViscaelBarca2007 Vinicius i Mbappe rywalizuja ze soba, nie graja. Jeden nie biega? Drugi też nie będzie

0

Real z BVB to pressing zasuwal, nie wiem czy to kwestia Mbappe na boisku ale dzisiaj zero, wszyscy stali dosłownie. No cóż niech sie śmietankowi martwią

0

Vinicius to mam wrażenie, że by im ta gre uciągnął tak jak dawniej, ale sprowadzając Mbappe stłamsili go, on nie jest gwiazdą nr 1, jest obrażony, zazdrosny o pensje itd. Chłopu sie nie chce grać w ogóle

5

Xabineta proszę państwa


0

Mbappe na skrzydle to byl dużo ciekawszy zawodnik, Guler jak przychodzil z Fenerbache tez byl dużo ciekawszy. Real robi z tych pilkarzy przeciętniakow, pomijajac już liczby Mbappe nie jest taki potężny jak kiedyś

1

Typ z dazn zacytowal to co tu wczoraj wrzucilem o tym Liverpoolu xD

0

Ten mecz wygląda jak granie w fiife na amatorze, białe nawet nie biegaja

4

Ostatnio czytalem na notatniku artykuł, że Real to już prawie poziom PSG. Źle sie zestarzało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?