Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to PSG gra, niech zarzad dogaduje tego Enrique na przyszłość
2
Ludzie na ostatnią chwile jak zwykle szukają linków, od dawna jest tu mówione, że mecze za darmo na DAZN. Trzeba sie zarejestrować. Darmowa transmisja zacznie sie o 20:50. Nic nie trzeba robić!
0
Dzisiaj Dembele ma szanse sie zrehabilitować za te uśmieszki
0
@FCBparasiempre
0
@Encore wypada na kilkanaście meczów w sezonie co sezon, to jest dużo
0
@Encore no ciekawe
https://www.transfermarkt.com/trent-alexander-arnold/verletzungen/spieler/314353
6
Trent to chyba zawsze był szklany
0
@Popitek12 buraczkowa z ogórkami lepsza
0
Ciekawe kiedy Perez załatwi hiszpańskie obywatelstwo Marciniakowi
31
@Comentateiro rozumieć można wszystko ale to nie równoznaczne ze śmigać. Jak na codzień nie mówisz w tym języku to wątpię w płynną mowę
0
Nowa kolekcja Jacykowa
1
Ciekawe jak to będzie z rejestracją nowych kontraktów Yamala, Raphinhi ze znaczącymi podwyżkami. Czy nie będzie cyrków
0
@Yoshi94 pod względem piłkarskim tak
0
@vangoor tu nie tylko o to chodzi, ale mają kase a tak amatorsko xD
0
Jak to biednie wygląda tam, ten gabinet
0
@konrad1661 Atleti ma dobry skład a w takim łatwiej sie gra. Także do byle jakiego klubu go oddać bez sensu
0
@KrwawiaceoczyVEB dostanie, ale na takim wypożyczeniu by dostał pierwszy sklad i wrócił lepszy, a my byśmy mieli dodatkowe miejsce dla młodych z la masii
0
@konrad1661 mi chodzi o dobro Gaviego, on grając z ławki wątpię że wskoczy na poziom wyżej
0
@Loszo mental mentalem, ale było to samo z Fatim. Po kontuzji grał ogony i grał co raz gorzej, zamiast co raz lepiej
1
Kontrowersyjna opinia, ale Gavi grał dużo lepiej w tym sezonie jak był starterem. Z ławki byl mocno średni, albo niewidoczny.
Dla niego lepiej by było się ograć po kontuzji jeśli miałby na pewno 1 skład w Atleti
0
Z Gaviego będzie zaraz drugi Fati jak mu nie dadzą gry. Flick woli Fermina
0
Transfer Torre i Domenech
4
Notatnik to stan umysłu, jeszcze nie było powolan do kadry odkąd ten Gonzalo coś gra, a oni już sraczka o brak powołan graczy Realu xD
1
Real jakiegoś zioma z Castilli za 5 mln oddaje, a my za tyle samo Torre. A Penie to w ogóle za darmo
4
@Arden 60 mln za niego a nam dają oferty 30 mln za Casado xD
0
To może jakaś dyskusja o piłce.
Jakie macie oczekiwania do Flicka na następny sezon, co musi zrobić/wygrać żeby sezon był udany?
0
@VAMOS1899LaMasia przecież mamy lepszych w szkółce
4
Co za bajeczki katalońskie. Niech dadzą spokój, bo tylko pokazuja Athleticowi, że nadal ich boli ten Nico
0
Co z Virgilim jedzie na presezon?
2
@VegetaPolska bo nie ma Yamala w swoim zespole i nie wie jakie to fajne