0

Ale to PSG gra, niech zarzad dogaduje tego Enrique na przyszłość

2

Ludzie na ostatnią chwile jak zwykle szukają linków, od dawna jest tu mówione, że mecze za darmo na DAZN. Trzeba sie zarejestrować. Darmowa transmisja zacznie sie o 20:50. Nic nie trzeba robić!

0

Dzisiaj Dembele ma szanse sie zrehabilitować za te uśmieszki

0

0

@Encore wypada na kilkanaście meczów w sezonie co sezon, to jest dużo

6

Trent to chyba zawsze był szklany


0

@Popitek12 buraczkowa z ogórkami lepsza

0

Ciekawe kiedy Perez załatwi hiszpańskie obywatelstwo Marciniakowi

31

@Comentateiro rozumieć można wszystko ale to nie równoznaczne ze śmigać. Jak na codzień nie mówisz w tym języku to wątpię w płynną mowę

0

Nowa kolekcja Jacykowa


1

Ciekawe jak to będzie z rejestracją nowych kontraktów Yamala, Raphinhi ze znaczącymi podwyżkami. Czy nie będzie cyrków

0

@Yoshi94 pod względem piłkarskim tak

0

@vangoor tu nie tylko o to chodzi, ale mają kase a tak amatorsko xD

0

Jak to biednie wygląda tam, ten gabinet


0

@konrad1661 Atleti ma dobry skład a w takim łatwiej sie gra. Także do byle jakiego klubu go oddać bez sensu

0

@KrwawiaceoczyVEB dostanie, ale na takim wypożyczeniu by dostał pierwszy sklad i wrócił lepszy, a my byśmy mieli dodatkowe miejsce dla młodych z la masii

0

@konrad1661 mi chodzi o dobro Gaviego, on grając z ławki wątpię że wskoczy na poziom wyżej

0

@Loszo mental mentalem, ale było to samo z Fatim. Po kontuzji grał ogony i grał co raz gorzej, zamiast co raz lepiej

1

Kontrowersyjna opinia, ale Gavi grał dużo lepiej w tym sezonie jak był starterem. Z ławki byl mocno średni, albo niewidoczny.
Dla niego lepiej by było się ograć po kontuzji jeśli miałby na pewno 1 skład w Atleti

0

Z Gaviego będzie zaraz drugi Fati jak mu nie dadzą gry. Flick woli Fermina

0

Transfer Torre i Domenech


4

Notatnik to stan umysłu, jeszcze nie było powolan do kadry odkąd ten Gonzalo coś gra, a oni już sraczka o brak powołan graczy Realu xD

1

Real jakiegoś zioma z Castilli za 5 mln oddaje, a my za tyle samo Torre. A Penie to w ogóle za darmo

4

@Arden 60 mln za niego a nam dają oferty 30 mln za Casado xD

0

To może jakaś dyskusja o piłce.
Jakie macie oczekiwania do Flicka na następny sezon, co musi zrobić/wygrać żeby sezon był udany?

0

@VAMOS1899LaMasia przecież mamy lepszych w szkółce

4

Co za bajeczki katalońskie. Niech dadzą spokój, bo tylko pokazuja Athleticowi, że nadal ich boli ten Nico

0

Co z Virgilim jedzie na presezon?

2

@VegetaPolska bo nie ma Yamala w swoim zespole i nie wie jakie to fajne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?