Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak najlepszy transfer juz zrobiliśmy, czyli nowy bramkarz
0
@VegetaPolska pisze też o wcześniejszych meczach
0
Real dobrze w atak, ale ich obrona jest nadal dziurawa. Huijsen zostaje na spalonym, Trent zostawia lotnisko. Także lepsze zespoły i tak to wykorzystają
0
@adamek20151 nie ma co umniejszać, robi to co 9 powinna
2
@ViscaelBarca2007 poznalem po policzkach xD jakoś mi cos nie pasowało
3
@ViscaelBarca2007 to nie Yamal
0
Tego Mbappe na skrzydlo by wpuscil. Ciekawe czy jeszcze pamięta jak sie tam gra
0
@Conradxc nie tylko o ten strzal chodzi, bo Yamal tez marnuje. Ale wplyw na gre, drybling, wizja, podania
0
Obecny Vinicius to nawet połowa skilla Yamala nie jest
3
Real sobie tego Garcie z kapelusza wyczarował, a my w la masii mamy o wiele lepsze szkolenie. Wiec oby Flick dal szansę temu Virgilowi i braciom Fernandez
0
Szybko ten XaBi robote zrobil, bo widać duży postęp u nich
0
Tego Frana tez wywalali a nagle sie zrobil dobry grajek xD
0
Ten Gonzalo powinien miec tam pierwszy sklad. Ma talent co tu mówić
0
@Eklerek ale ciemne geny sa dominujące, ale nawet nie o to chodzi, z twarzy też niepodobne
0
@adamek20151 ale nie jest biologiczny? Bo w sumie nie interesowalem się
2
@Eklerek a ten blondyn to jego syn? Zawsze mi sie wydawalo że ani troche nie podobny. Ojciec to latynos a dziecko białe
0
@sokot ja już mam to gdzieś i polecam. Mamy talenty w la masii
0
@AlwaysBlaugrana on sam nie wie czego chce, niby przedłuża a na filmiku mina jakby miał płakać
4
Dembele pokazuje, że mieliśmy świetnego grajka tylko żaden trener go nie umial ułożyć. Tym bardziej szacun dla Lucho i po Flicku to must have
0
W sumie Yamalowi trochę juz odwala wiec może lepiej żeby ZP jeszcze nie wygrał
2
To co Dembele sobie ZP właśnie wygrał
1
Z przebiegu meczu Bayern trochę lepszy, takze bez przesady z tą maszyna PSG
0
Chyba kontuzja kostki u Musiali, tak wygladalo
0
Vitinha prawie asystowal dla Bayernu
5
Ci komentatorzy z dazn sa dużo lepsi niz ci z canal + i polsatu
0
@BulaKG Messi negocjowal fair a nie romansowal z innym klubem. Poza tym gdzie Nico do Messiego a zarabial będzie 20 baniek, podczas gdy kolejny ich zawodnik 4 XD
1
@BulaKG to nie lojalność, skoro wyłudzil 20 milionow za sezon za pomocą szantażu odejścia.
1
Nieźle graja obie ekipy. I taki Nico woli sie kisić w Bilbao niż w fajnie grającym klubie jak Barca/Bayern xD
0
@cchesterr43 to nie Barcola
0
Stroje Bayernu mi sie kojarzą z takim surowym mięchem