0

I tak najlepszy transfer juz zrobiliśmy, czyli nowy bramkarz

0

@VegetaPolska pisze też o wcześniejszych meczach

0

Real dobrze w atak, ale ich obrona jest nadal dziurawa. Huijsen zostaje na spalonym, Trent zostawia lotnisko. Także lepsze zespoły i tak to wykorzystają

0

@adamek20151 nie ma co umniejszać, robi to co 9 powinna

2

@ViscaelBarca2007 poznalem po policzkach xD jakoś mi cos nie pasowało

3

@ViscaelBarca2007 to nie Yamal

0

Tego Mbappe na skrzydlo by wpuscil. Ciekawe czy jeszcze pamięta jak sie tam gra

0

@Conradxc nie tylko o ten strzal chodzi, bo Yamal tez marnuje. Ale wplyw na gre, drybling, wizja, podania

0

Obecny Vinicius to nawet połowa skilla Yamala nie jest

3

Real sobie tego Garcie z kapelusza wyczarował, a my w la masii mamy o wiele lepsze szkolenie. Wiec oby Flick dal szansę temu Virgilowi i braciom Fernandez

0

Szybko ten XaBi robote zrobil, bo widać duży postęp u nich

0

Tego Frana tez wywalali a nagle sie zrobil dobry grajek xD

0

Ten Gonzalo powinien miec tam pierwszy sklad. Ma talent co tu mówić

0

@Eklerek ale ciemne geny sa dominujące, ale nawet nie o to chodzi, z twarzy też niepodobne

0

@adamek20151 ale nie jest biologiczny? Bo w sumie nie interesowalem się

2

@Eklerek a ten blondyn to jego syn? Zawsze mi sie wydawalo że ani troche nie podobny. Ojciec to latynos a dziecko białe

0

@sokot ja już mam to gdzieś i polecam. Mamy talenty w la masii

0

@AlwaysBlaugrana on sam nie wie czego chce, niby przedłuża a na filmiku mina jakby miał płakać

4

Dembele pokazuje, że mieliśmy świetnego grajka tylko żaden trener go nie umial ułożyć. Tym bardziej szacun dla Lucho i po Flicku to must have

0

W sumie Yamalowi trochę juz odwala wiec może lepiej żeby ZP jeszcze nie wygrał

2

To co Dembele sobie ZP właśnie wygrał

1

Z przebiegu meczu Bayern trochę lepszy, takze bez przesady z tą maszyna PSG

0

Chyba kontuzja kostki u Musiali, tak wygladalo

0

Vitinha prawie asystowal dla Bayernu

5

Ci komentatorzy z dazn sa dużo lepsi niz ci z canal + i polsatu

0

@BulaKG Messi negocjowal fair a nie romansowal z innym klubem. Poza tym gdzie Nico do Messiego a zarabial będzie 20 baniek, podczas gdy kolejny ich zawodnik 4 XD

1

@BulaKG to nie lojalność, skoro wyłudzil 20 milionow za sezon za pomocą szantażu odejścia.

1

Nieźle graja obie ekipy. I taki Nico woli sie kisić w Bilbao niż w fajnie grającym klubie jak Barca/Bayern xD

0

@cchesterr43 to nie Barcola

0

Stroje Bayernu mi sie kojarzą z takim surowym mięchem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?