2

Głos dobry, pomijając wizualne aspekty tego występu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 cha cha i big boy to osobne piosenki ale z eurowizji

1

@Pawlak1992 tak, eurowizja tegoroczna słaba

1

@Nazio_87 to sa hity poprzednich eurowizji

4

Ale to buja xDD

0

Lasagna lepsza xD

0

@FcPortoFan1999 Albania, Islandia, Anglia

0

@michaleu fani GOT zagłosują

0

Piszcie tu w odpowiedzi TOP 3. Zobaczymy kto trafil.
Moje 1. Niemcy, 2. Estonia, 3. POLSKA

1

@Kgorecki2500 za fajna ta Austriaczka i naturalna

0

@Kapitan hawk to nie teoria, Polske co roku okradają

2

Zdradziłem Polske i zagłosowałem na Niemcy a co tam

7

Ale pokazali Polski piosenke hauha ustawka xD

0

@FcPortoFan1999 kiedyś wyslalem na Maneskin i wygrali ale teraz nic mnientak nie urzeklo. No moze Niemka

0

Estonia, Polska, Niemcy moje favorite

2

Transowe xD chyba Trancowe

0

@DragonxNF on śpiewał?

1

Nie przekonuje mnie. Mało autentyczne inne emocje w glosie, inne na twarzy

0

@Hosh chyba ale ten występ jakis inny xD

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Słabe, nawet jak na jajcarskie

0

Znowu inglisz, ale głos nawet

0

@clyde mi sie podobało, z jajem

1

@Popitek12 Portugalia

1

Angielskie piosenki już są tak przeorane, że to nuda po prostu

0

Byłoby lepiej jakby nial zespół ze sobą który by grał ta muzyke na żywo

0

To też dobre, w końcu cos mocniejszego

1

@mordini123 pierwsza eurowizja jaka oglądałem, fajna nuta, ale ta dzisiejsza "niemka" lepsza

1

@Croocers i jaka naturalna w porownaniu do reszty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?