Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Głos dobry, pomijając wizualne aspekty tego występu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 cha cha i big boy to osobne piosenki ale z eurowizji
1
@Pawlak1992 tak, eurowizja tegoroczna słaba
1
@Nazio_87 to sa hity poprzednich eurowizji
4
Ale to buja xDD
0
Lasagna lepsza xD
0
@FcPortoFan1999 Albania, Islandia, Anglia
0
@michaleu fani GOT zagłosują
0
Piszcie tu w odpowiedzi TOP 3. Zobaczymy kto trafil.
Moje 1. Niemcy, 2. Estonia, 3. POLSKA
1
@Kgorecki2500 za fajna ta Austriaczka i naturalna
0
@Kapitan hawk to nie teoria, Polske co roku okradają
2
Zdradziłem Polske i zagłosowałem na Niemcy a co tam
7
Ale pokazali Polski piosenke hauha ustawka xD
0
@FcPortoFan1999 kiedyś wyslalem na Maneskin i wygrali ale teraz nic mnientak nie urzeklo. No moze Niemka
0
Estonia, Polska, Niemcy moje favorite
2
Transowe xD chyba Trancowe
0
@DragonxNF on śpiewał?
1
Nie przekonuje mnie. Mało autentyczne inne emocje w glosie, inne na twarzy
0
@Hosh chyba ale ten występ jakis inny xD
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Słabe, nawet jak na jajcarskie
0
Znowu inglisz, ale głos nawet
0
@clyde mi sie podobało, z jajem
1
@Popitek12 Portugalia
1
Angielskie piosenki już są tak przeorane, że to nuda po prostu
0
Byłoby lepiej jakby nial zespół ze sobą który by grał ta muzyke na żywo
0
To też dobre, w końcu cos mocniejszego
1
@mordini123 pierwsza eurowizja jaka oglądałem, fajna nuta, ale ta dzisiejsza "niemka" lepsza
1
@Croocers i jaka naturalna w porownaniu do reszty