Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten Mudryk z gęby to cały Coutinho
0
Ładna bramka Chelsa
1
Fajnie sie oglada taki mecz jak teraz Chelsea Leicester
0
Rodrygo tragiczny mecz poza tym wolnym a komentatorzy ani słówka o tym
1
Gdzie czerwo lol
0
Naprawdę Vini dzis tak spokojny ze nawet nie irytuje
0
Vinicius sie chyba ogarnął xd
0
@AmigoBlancos Vinicius dzisiaj spokojny wyjątkowo jak na siebie
0
@Virusk3 faul na kontre
0
@Tasde Właśnie o tym pisze, ostatnio jechali po Fatim cały mecz a potem tutaj po nich powtarzali a wcale nie gral gorzej niz dzis Rodrygo
1
To prawda że komentatorzy sa stronniczy, jak ci dwaj komentuja Barcelone to non stop krytykuja naszych pilkarzy a jak gra Real to byle pierdnięciem sie podniecają, a nikogo nie krytykują
0
Ładnie to podał
0
Vinicius dzis spokojny, chyba na dywaniku był
0
Ładna akcja viniciusa
1
Real nie umie w atak pozycyjny, my w tym jesteśmy lepsi
1
@Kuba_1 Barcelone tez, ja mam wrażenie ze eleven ma dwoch komentatorów
0
@qbuteq tak tu ludzie pisali
0
Mówiłem ze Espaniol sie nie rozłoży
0
5 obrońców haaha cała la liga
0
Real znowu dzisiaj w łeb coś czuje
0
@marcin62 Dla mnie to było az za gorąco wczoraj, odzwyczailem się
0
@GdefnyMU Biedne ea koszą frajerów a teraz im żal że ktoś kosi ich. Niech sie zajma gameplayem
0
@GdefnyMU Czyli niliony paczek kupuj albo nic nie masz? W takim razie na co wydasz coinsy?
0
@Emhyr Wiem do czego jest zdolny ten zarząd i jakich pilkarzy głównie sprowadza
13
@MeS5i_99 Nie wtedy z automatu niższy zespol musi grać w niższej lidze
3
Znowu wymienimy zawodnika z potencjałem na dziada z Chin?
0
@dominikeh toshiba ostatnio taki kupiłem, musisz posprawdzac czy jest wersja 2 T
https://www.euro.com.pl/archiwizacja-danych1/toshiba-canvio-basics-1tb-usb-3-0_1.bhtml?&&&&&cd=191780169&ad=10070947089&kd=&gclid=Cj0KCQiA6rCgBhDVARIsAK1kGPLt39xb-2k1wl67VU7FmUCp1g-G8TYTaToOliUIkn7JttUzGGBo6oAaAqDMEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
1
Wolałbym ogrywać Pablo Torre, zamiast grać Kessim
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zwykły plotkarski news który nic nie wnosi. Też bym go wypożyczył, przykład Rashforda poakzuje że nawet jak pilkarz gra dno może odrodzic sie w kolejnym sezonie.