1

Ten Mudryk z gęby to cały Coutinho

0

Ładna bramka Chelsa

1

Fajnie sie oglada taki mecz jak teraz Chelsea Leicester

0

Rodrygo tragiczny mecz poza tym wolnym a komentatorzy ani słówka o tym

1

Gdzie czerwo lol

0

Naprawdę Vini dzis tak spokojny ze nawet nie irytuje

0

Vinicius sie chyba ogarnął xd

0

@AmigoBlancos Vinicius dzisiaj spokojny wyjątkowo jak na siebie

0

@Virusk3 faul na kontre

0

@Tasde Właśnie o tym pisze, ostatnio jechali po Fatim cały mecz a potem tutaj po nich powtarzali a wcale nie gral gorzej niz dzis Rodrygo

1

To prawda że komentatorzy sa stronniczy, jak ci dwaj komentuja Barcelone to non stop krytykuja naszych pilkarzy a jak gra Real to byle pierdnięciem sie podniecają, a nikogo nie krytykują

0

Ładnie to podał

0

Vinicius dzis spokojny, chyba na dywaniku był

0

Ładna akcja viniciusa

1

Real nie umie w atak pozycyjny, my w tym jesteśmy lepsi

1

@Kuba_1 Barcelone tez, ja mam wrażenie ze eleven ma dwoch komentatorów

0

@qbuteq tak tu ludzie pisali

0

Mówiłem ze Espaniol sie nie rozłoży

0

5 obrońców haaha cała la liga

0

Real znowu dzisiaj w łeb coś czuje

0

@marcin62 Dla mnie to było az za gorąco wczoraj, odzwyczailem się

0

@GdefnyMU Biedne ea koszą frajerów a teraz im żal że ktoś kosi ich. Niech sie zajma gameplayem

0

@GdefnyMU Czyli niliony paczek kupuj albo nic nie masz? W takim razie na co wydasz coinsy?

0

@Emhyr Wiem do czego jest zdolny ten zarząd i jakich pilkarzy głównie sprowadza

13

@MeS5i_99 Nie wtedy z automatu niższy zespol musi grać w niższej lidze

3


Znowu wymienimy zawodnika z potencjałem na dziada z Chin?

1

Wolałbym ogrywać Pablo Torre, zamiast grać Kessim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zwykły plotkarski news który nic nie wnosi. Też bym go wypożyczył, przykład Rashforda poakzuje że nawet jak pilkarz gra dno może odrodzic sie w kolejnym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?