Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem co to za typ ale genialnie mu ten Eminem wyszedł
3
Lewemu odrosły włosy to może forma wróci
0
@AFA90 Wątpię, myślę ze postawi na szybka gre i ma do tego zawodników
1
@AFA90 Mogą pozytywnie zaskoczyć, na pewno lepiej niż ostatnio. Sa napastnicy którzy strzelaja gole
1
@AmigoBlancos Szczery gościu z tego Kounde
0
@AllBundy Na PC na premiere kosztowala 240 zl, zmień platformę
8
Ciekawe co se myślą Ferran i Fati xd
2
Komentarz usunięty
10
@Tarins jak u nas sa trzy sytuacje bramkowe na mecz przy dobrych wiatrach
1
@masq Czasami sie zdarza ale nie jakieś słowa na k na ch a jeśli tak to lądujesz z banem, bez porównania
16
Twitter to chyba najbardziej toksyczne miejsce w internecie. Ludzie sie tam wyzywaja, obrażają od najgorszych w co drugim komentarzu, bez konsekwencji. Dziwie sie ludziom którzy chętnie z tego korzystają. Ja czasami klikne jak tu ktoś wrzuci i jak wejde w komentarze to niedobrze sie robi
3
@draxidox Rok 2023 a ludzie dalej myślą, że maseczki orzed czymś chronią. Zobaczcie sobie wielkość wirusa czy bakterii który na milion sposobów przedostanie sie z maseczki między włókienkami..
0
Dembele może negocjuje cichaczem z jakimś Newcastle a tu zachwyty
1
Van Dijk to by do Barcy pasowal tez macha lapami z bezsilności
2
Real zdeklasował tych angielskich mięczaków
0
@okiemtypera_lucaxx95 Modric to rzemieślnik, nigdy mi sie jego gra nie podobala. Iniesta to magik
4
Jakie to są leszcze ten Liverpool
0
@MarioVeB! Już od jakiegoś czasu słabo sie go słucha
6
@supraomnes1 za rok świetlny
0
@kkbarca To żadne wytłumaczenie ale młodzi ludzie mają pełno buntu i agresji w sobie i nie znaja życia i to prowadzi często do takich sytuacji. Z drugiej strony te niektóre ofiary tez nie sa niewinne skoro wyzywala i pewnie w innych okolicznosciach sama by kogoś skatowała. Ten chlopak ostatnio to byl gnębiony ewidentnie
2
Wczoraj nie chciało mi się oglądać LM, patrze na mecz City 5 goli Hallanda pewnie zagrał partidazo, a potem patrze na te gole i takie meh.. oczywiście osiągnięcie godne podziwu
2
@Kidd Dark
15 znaków
0
@Emhyr sam sie nie odzywaj
https://www.fcbarca.com/108478-co-dalej-w-sprawie-gaviego.html
0
@tristan87 Wcześniej pisali że jak sad anuluje rejestracje to nie będzie mógł
0
No to Gavi nie będzie grał według informacji jakie były wcześniej
1
@sidi12843 Pewnie bo zajebiscie wszyscy graja, pełna kontrola
0
Ja bym sie zastanowil dlaczego wszyscy wyglądają źle pod wodza Xaviego a nie tylko Fati
0
Orientuje sie ktoś jakie sa odsetki ustawowe maksymalne? Gdzie to można sprawdzić?
0
@Rhaan nasza pomoc tez nic nie pokazuje, dramat
2
@Survier roberto di mateo