1

Czemu w tej Barcelonie panuje taki piedolnik, chaos, jak dzieci we mgle? Gdzie ten spokój, prowadzenie piłki, kontrola gry, akcje ofensywne? Nie uwierze, że w skladzie mamy 25 kawałków drewna, to jest chore

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Derean a kiedy oni zaczna umieć grać we trojke?

0

Jaka padaka ten mecz

1

Ale ta la liga jest żałosna taka Almeria sie muruje z jeszcze gorsza Sevilla i weź to oglądaj

0

Ma ktoś akcje Casemiro za co wylecial?

0

Czy oni zgapili przyśpiewkę od Barcy czy my od nich? xd

0

@Firestone jak dla mnie to nie byl spalony

0

@siuuu Ja z początku nie moglem sie przyzwyczaic, czułem wręcz dziure w kości teraz trochę to zanikło ale jak wyszedłem potem na dwór i poczułem taki głęboki oddech to byłem w pozytywnym szoku, nie wiem jak to działa.

1

@Jackazz Usunąłem ósemke bo zaczęła mi gnieść zęby i wysuwać sie do dziąsla na dole, bałem sie to zrobić a koledzy mi doradzili na pw i odczuwam poprawę tych zmysłów.

0

Nie spodziewałem się, że pozbycie się zęba może poprawić takie zmysły jak węch, smak i jeszcze poprawić oddychanie, te zmysły były u mnie szczątkowe. Dzięki @sonek i @Keson

0

@Jakchcesz To może ich pomylilem bo obaj byli zakapturzeni na innych zdjeciach, ale jakby nie zginal lewej nogi tylko sie podpieral

0

Ten w kapturze to Fati, czy tylko ja mam wrażenie, że dziwnie chodzi?


0

@PizzerMan Szkoda, że Lewandowski nie zabierze głosu jak wyglądało przygotowanie fizyczne w Bayernie, a jak w Barcelonie

0

Nie traktuje tego portalu poważnie ale podobno bandyci z Pruszkowa w rękach policji
https://warszawawpigulce.pl/nieoficjalnie-osoby-z-nagrania-juz-w-rekach-policji-pelen-profesjonalizm-i-skutecznosc/

0

@Pawel13sz pierwszy raz grasz?

2

@Ojciec5tkidzieci wątpię że to tak sobie wpuscili, pewnie przez massangera w swojej grupce wrzucili a ktoś to podal dalej. Na jednym portalu pisali ze to matka jakiegos dzieciaka znalazla to nagranie w jego telefonie

6

@AmigoBlancos Martwi mnie powrót Lewego

0

@Mixtape taki jak zawsze

0

@gumaz Ja znam przykład jak dwóch braci wyszło z poprawczaka i na następny dzień sie nacpali i dzgneli śmiertelnie nożem innego typa

1

@Pawel13sz 4 w pomocy a atak taki jakz awsze, Xavi jest tak przewidywalny ze to szok

0

@chavez Jak on nawet nie zagra xd

1

@mekston trochę mnie nudzi te PSG ostatnio xd

0

Korci mnie żeby obejrzec tego Abde, czy lepiej PSG?

0

@Roxi ja nie moge angielskiego a na polskim nie da sie grac jesli chodzi o komentarz

0

@Sysia11 On kibicuje aktualnie a nie jako dzieciak

0

@Mroziu i co z tego jeden kibicuje naprawde a inny trochę, na pewno prawdziwy Madryciak nie pójdzie do Barcy i na odwrót

0

Ludzie dali marza o tym Kvara, jak nawet dzis komentator mowil ze jak real grał z City to on przerwal krecenie jakiejś reklamy żeby ogladac ich mecz xd

0

@DonCarletto Zawsze może grać gdzie indziej

0

Real pewnie kupi tego Kwicze w końcu to ich kibic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?