Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciekawe czy Pep byl u naszych w szatni przed meczem, wesprzeć ich bo dawno tak nie zaczęliśmy meczu, z taką pewnością i prawie w ogóle w nim nie byliśmy zesrani nawet mimo tego, że Real pierwszy "strzelil"
0
@cules100pro tak a gdyby nie bylo Fatiego w tym miejscu gdzie byl to w jego miejscu bylby Lewy i nie byloby tej akcji
0
@Roobo Frank nic nie daje w ofensywie
6
@kulek22 Ściągnął tez obroncow, jakby to byl Lewy to by sie kazdy zachwycal
1
Wiosna ledwo się zaczęła, a Realu w lidze nie ma
0
@Eto'o9 R10 mam nadzieję że to odcięcie sie od hejtu, instagramow mu pomoże
0
@karieraFCB2 i tak wiecej zrobil niz ferran
0
@Kitek1640 Tu sie Fatiego za nic nie chwali ale pomógł przy tej bramce
2
A jak oceniacie Fatiego? Przedryblowal kogoś w pk i nieźle dosrodkowal, ściągnął obrońców przy golu, walka z Ceballosem, moim zdaniem daje nadzieje na lepsze
4
Trochę to rozpierdalanie Realu obojętnie juz w jakim stylu rekompensuje te kompromitacje w Europie
0
Ansu dobre wejście szkoda ze mu zabraki asyste. Dobry mecz Barcy w końcu
1
Roberto zamyka mordy xd
0
@norbi77 nie usuniesz bo ta strona nie istnieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kgorecki2500 Pomaga ochrzaniajac ich w szatni
0
Jak slucham tego Lewego to sie zastanawiam czy on za niańke robi czy za pilkarza, ciągle o tej pomocy młodym sie powtarza
1
@Recha_0684 Pedri ma na imie Pedro, zamim sie czepniesz to sie doinformuj
0
Kessie ostatnie wejście z ławki to byl dramat i dobrze ze jest na ławie
0
Fajny wywiad z żulem w eleven, inteligentny zawodnik i człowiek
2
Co nie przełącze na eleven to gadaja o realu
0
Jak ktoś nie ma gdzie obejrzeć meczu to polecam legalna aplikacje sweet.tv pierwszy miesiąc za free wystarczy sie zarejestrować
0
@Sau_Ron Ja już straciłem nadzieje na poprawe gry, więc sie nie nastawiam na nic
0
@BulaKG na lewym skrzydle to my 3/4 sezonu gramy Gavim jak coś
0
@Bagsik88 i dlatego jego przypieprzanie nie było tak źle widziane jak Lewego, bo sobie wypracowal pozycje w tym klubie a Lewy chce rządzić za samo nazwisko
1
@daav bo sie reklamuje canal plus
0
@tristan87 przy czym nie mial porblemow z przyjęciem pilki, z czym do ludzi xd
0
@daniel32778 jaki Suarez. Porównanie jest do Messiego i Ronaldinho, czytaj ze zrozumieniem
0
@xVENUMx Opera jest najlepsza wygodna i blokuje
0
@Compadre sweet.tv pierwszy miesiąc za free
5
@tristan87 zwłaszcza jak ma pretensje do innych na boisku