1

@Rl9k1nG Potrafil ich zmotywować no ale gra taka se

1

@michal26 Niektórzy nie rozumieja, że sam napastnik, bez dobrych piłek i kreujacych pomocników niewiele zrobi. Nie każdy jest Neymarem czy Messim

19

Busquets to dzisiaj walczył jak Gavi, chyba Xavi go dojechał po ostatnim występie

0

@Esteban_ Ucze sie od Xaviego

0

Teraz Liverpool powinien sie zamurować i liczyć na kontre

1

@michal26 Bardzo dobry mecz Ferrana, kto twierdzi inaczej ten sie nie zna

0

@MesQueUnClub_87 Ja bym go wypożyczył żeby presja zeszła

0

@tbas nie będę sie powtarzal wejdz sobie na moj profil skoro tak Cie to interesuje bo jesteś dwudziestą osobą
@Debfc on ma zawsze taką

2

Śmiejecie sie z Viniciusa a pewnie w najgorszych koszmarach mu sie śni ten Araujo

20

Balde mądry chlopak fajne wypowiedzi w tvp sport

0

Szkoda, ze z United tak nie zagraliśmy

0

@szymonekk Tak, jak zwykle cos pochrzanilem xd

1

@Luciano99 Lepiej tego nie oglądać

3

To przyslowie, że Europa boi sie Realu, a Real boi sie Barcelony to jednak prawda

0

@Krzywy95 Boi sie biegac jak dla mnie, musi nad tym pracowac bo biega na zaciagnietym ręcznym

0

@Jakchcesz Zawalił druga potencjalna bramke ale ogólnie nie najgorzej jak na to co gralismy w ofensywie

2

Torres najlepszy z ataku asysta i prawie druga asysta, gral na 9 wiec nie mial łatwo

0

@msmsms Gdyby babcia miala wąsy, to bylo do obrony

0

Nie moge z tego co zrobil Fati, pokazuja powtorke xddd

0

@Emhyr Ciągle jest zagubiony ale naprawi sie, wierzę w to mocno

3

Zatkalo pseudekspertow w tvp sport

0

@P33ck Jakby Raphinha nie gral gowna to by nie byl zmieniony

0

Możemy se grać autobusy jak mamy wygrywac z realem a co tam

0

@grejtxkrzychu to niech zaczna od Ciebie pilka leciala na jego łapę

2

Fati odjebał ale i tak Thibo by to obronil.

0

Brawo zasluzone zwycięstwo

0

Fati w koncu wejdzie

0

Ten Laskowski pieprzy o wszystkim tylko nie o meczu

1

@Alan_fcbfan nie umieją

0

Fati i Alarcon na rozgrzewce mogli by obajw wejsc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?