Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG Potrafil ich zmotywować no ale gra taka se
1
@michal26 Niektórzy nie rozumieja, że sam napastnik, bez dobrych piłek i kreujacych pomocników niewiele zrobi. Nie każdy jest Neymarem czy Messim
19
Busquets to dzisiaj walczył jak Gavi, chyba Xavi go dojechał po ostatnim występie
0
@Esteban_ Ucze sie od Xaviego
0
Teraz Liverpool powinien sie zamurować i liczyć na kontre
1
@michal26 Bardzo dobry mecz Ferrana, kto twierdzi inaczej ten sie nie zna
0
@MesQueUnClub_87 Ja bym go wypożyczył żeby presja zeszła
0
@tbas nie będę sie powtarzal wejdz sobie na moj profil skoro tak Cie to interesuje bo jesteś dwudziestą osobą
@Debfc on ma zawsze taką
2
Śmiejecie sie z Viniciusa a pewnie w najgorszych koszmarach mu sie śni ten Araujo
20
Balde mądry chlopak fajne wypowiedzi w tvp sport
0
Szkoda, ze z United tak nie zagraliśmy
0
@szymonekk Tak, jak zwykle cos pochrzanilem xd
1
@Luciano99 Lepiej tego nie oglądać
3
To przyslowie, że Europa boi sie Realu, a Real boi sie Barcelony to jednak prawda
0
@Krzywy95 Boi sie biegac jak dla mnie, musi nad tym pracowac bo biega na zaciagnietym ręcznym
0
@Jakchcesz Zawalił druga potencjalna bramke ale ogólnie nie najgorzej jak na to co gralismy w ofensywie
2
Torres najlepszy z ataku asysta i prawie druga asysta, gral na 9 wiec nie mial łatwo
0
@msmsms Gdyby babcia miala wąsy, to bylo do obrony
0
Nie moge z tego co zrobil Fati, pokazuja powtorke xddd
0
@Emhyr Ciągle jest zagubiony ale naprawi sie, wierzę w to mocno
3
Zatkalo pseudekspertow w tvp sport
0
@P33ck Jakby Raphinha nie gral gowna to by nie byl zmieniony
0
Możemy se grać autobusy jak mamy wygrywac z realem a co tam
0
@grejtxkrzychu to niech zaczna od Ciebie pilka leciala na jego łapę
2
Fati odjebał ale i tak Thibo by to obronil.
0
Brawo zasluzone zwycięstwo
0
Fati w koncu wejdzie
0
Ten Laskowski pieprzy o wszystkim tylko nie o meczu
1
@Alan_fcbfan nie umieją
0
Fati i Alarcon na rozgrzewce mogli by obajw wejsc