0

@Destroyer_of_Worlds ja tych strzałów nie widzialem a oglądałem od 30 minuty

0

@Isso89 xd wyłączyłem po zejściu Yamala

1

@Destroyer_of_Worlds zero w ataku, tak jak seniorzy. Na plus Raid bo wybil piłkę z linii, byloby 3:0

0

@Adamski69 ja go nie skreslam tylko smieje sie z pomyslu wziecia 15 latka do zepsolu, poki co nie ten poziom. A 20 latek to yez nie 30 latek ze nawykow u niego nie zmienisz

1

@PatrychoO z 5 minut pogral

0

@Adamski69 zachowania Jamala to kryminal i type mozesz sobie 100 postow o Fatim napisac co nie zmieni faktu, tent o w ogole nie wraca i biega truchcikiem

0

Młodzieżówka niczym druzyna seniorska w europie

0

@Krzysztof1987 no widzialem podawal w poprzek boiska do obrońców

0

Gol po stracie Jamala, pewnie dajmy do go pierwszej drużyny xd

4

Nieźle

1

Lamine style gry Dembele przypomina

0

@Emhyr nie wiedziałem że tam sa młodzieżówki

0

@BARCA1899Messi Gdzie to ogladasz

0

0

@Emhyr To jest cyrk jak zwykle w tym klubie

0

@cules100pro gavi ,de jong , busquets

0

@cules100pro Np tak jak w podcascie zaproponowali obrona z Balde na LO, atak Alba, Torres, Raphinha, ale nie lepiej meczyc bułę z Kessim i Roberto w środku xd

0

@cules100pro po prostu nie podoba mi sie skupianie naszej gry na defensywie co i tak nic nam nie daje. Nie wiem czy sluchales podcastu na stronie ale tam dobrze ten temat poruszyli

0

@require Niestety to cytat wywiadu

1

Xavi: "Myślę, że musimy być drużyną jeszcze bardziej niż zwykle, zarówno w obronie, jak i w strategii… " a co to ta strategia? O ofensywie zapomniał?

10

Już zaczynaja sie wymówki i usprawiedliwienia. Nic nie osiągniemy z takim mentalem..

6

Mdryciarze sie śmieją z naszego ataku, ale to by były jaja jakbyśmy jakimś cudem wygrali

0

@Emhyr Tyle to jeszcze ok, ale jak będą chcieli tyle co za Endricka to nic z tego pewnie

1

@Emhyr Jedną oferte podobno odrzucili, więc jak zażądają chorych pieniędzy to wątpię w ten transfer. Mimo wszystko trochę kot w worku chociaż chciałbym go

3

@Nano22 Moja pierwsza remontada to byla ta z Milanem, pamiętam jak nie wierzylem w to co sie dzieje i serce mi nawalało jak szalone. Do dziś pamiętam jak czekałem na ten mecz i cała otoczka

0

Wszyscy zapaleni obrońcy Xaviego powinni tego wysłuchać

0

Przecież to wymysl Xaviego te wrzutki bo nie wierze ze nagle caly zespol wpadl na ten sam pomsyl

1

@Medium Co sie jej dziwić, miliony na zawołanie

1

@esem91 Dobrze wypunktowali nasze problemy i myśl szkoleniową Xaviego

8

@BorzyKrzys myślałem, że widziałem już wszystko w piłce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?