Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds ja tych strzałów nie widzialem a oglądałem od 30 minuty
0
@Isso89 xd wyłączyłem po zejściu Yamala
1
@Destroyer_of_Worlds zero w ataku, tak jak seniorzy. Na plus Raid bo wybil piłkę z linii, byloby 3:0
0
@Adamski69 ja go nie skreslam tylko smieje sie z pomyslu wziecia 15 latka do zepsolu, poki co nie ten poziom. A 20 latek to yez nie 30 latek ze nawykow u niego nie zmienisz
1
@PatrychoO z 5 minut pogral
0
@Adamski69 zachowania Jamala to kryminal i type mozesz sobie 100 postow o Fatim napisac co nie zmieni faktu, tent o w ogole nie wraca i biega truchcikiem
0
Młodzieżówka niczym druzyna seniorska w europie
0
@Krzysztof1987 no widzialem podawal w poprzek boiska do obrońców
0
Gol po stracie Jamala, pewnie dajmy do go pierwszej drużyny xd
4
Nieźle
1
Lamine style gry Dembele przypomina
0
@Emhyr nie wiedziałem że tam sa młodzieżówki
0
@BARCA1899Messi Gdzie to ogladasz
0
Ankieta anonimowa
https://strawpoll.com/polls/6QnMOQoAbZe
0
@Emhyr To jest cyrk jak zwykle w tym klubie
0
@cules100pro gavi ,de jong , busquets
0
@cules100pro Np tak jak w podcascie zaproponowali obrona z Balde na LO, atak Alba, Torres, Raphinha, ale nie lepiej meczyc bułę z Kessim i Roberto w środku xd
0
@cules100pro po prostu nie podoba mi sie skupianie naszej gry na defensywie co i tak nic nam nie daje. Nie wiem czy sluchales podcastu na stronie ale tam dobrze ten temat poruszyli
0
@require Niestety to cytat wywiadu
1
Xavi: "Myślę, że musimy być drużyną jeszcze bardziej niż zwykle, zarówno w obronie, jak i w strategii… " a co to ta strategia? O ofensywie zapomniał?
10
Już zaczynaja sie wymówki i usprawiedliwienia. Nic nie osiągniemy z takim mentalem..
6
Mdryciarze sie śmieją z naszego ataku, ale to by były jaja jakbyśmy jakimś cudem wygrali
0
@Emhyr Tyle to jeszcze ok, ale jak będą chcieli tyle co za Endricka to nic z tego pewnie
1
@Emhyr Jedną oferte podobno odrzucili, więc jak zażądają chorych pieniędzy to wątpię w ten transfer. Mimo wszystko trochę kot w worku chociaż chciałbym go
3
@Nano22 Moja pierwsza remontada to byla ta z Milanem, pamiętam jak nie wierzylem w to co sie dzieje i serce mi nawalało jak szalone. Do dziś pamiętam jak czekałem na ten mecz i cała otoczka
0
Wszyscy zapaleni obrońcy Xaviego powinni tego wysłuchać
0
Przecież to wymysl Xaviego te wrzutki bo nie wierze ze nagle caly zespol wpadl na ten sam pomsyl
1
@Medium Co sie jej dziwić, miliony na zawołanie
1
@esem91 Dobrze wypunktowali nasze problemy i myśl szkoleniową Xaviego
8
@BorzyKrzys myślałem, że widziałem już wszystko w piłce