0

@Kidd Jak byłem mały i nie wiedziałem co to jest to lubiłem. Najbardziej lubiłem cynaderki.
Teraz sie brzydze a flaków nigdy w życiu nie próbowałem

6

@tomek8756 Tylko im grozi spadek i każdy punkt jest na wage złota. A spadek do drugiej ligi w Hiszpanii to już katastrofa dla klubu

0

@negreanu Właśnie mi przypomniałeś że śniło mi się ufo

0

@MesQueUnClub96 Nie psuj zabawy

0

Kto strzeli dzisiaj bramke? Ankieta. Dałem tylko graczy ofensywnych
https://strawpoll.com/polls/xVg7j1MzGnr

0

@Alvarinho Ani jedno ani drugie

7

Żul jaka torba


0

@tbas Bo dla Ciebie to żaden problem że Barcelona ostatnio ciągle przegrywa

0

@AlwaysBlaugrana Xavi już zapowiedział defensywna gre wiec nie ma ma co liczyc. Roberto i Kessie znów zawalą mecz chyba trzeci z rzędu

2

Walczą o utrzymanie więc im się nie dziwie

2

@Comentateiro Ciekawe jakim trenerem byłby Puyol

0

@Czajka90 To nie forum Chelsea

0

@koziar Dwa inne style gry jak dla mnie, Mbappe to właśnie taki typ co sie lubi ścigać jak Vinicius. Fati ma przeorana psychike po kontuzji i musi sie ogarnąć

9

@Kondziubarca Ja jeszcze wierze, że weźmie sie za siebie w next sezonie. To ciągle 20 latek

28

0

@Encore na pewno bo bardzo nienaturalnie skręcała

0

@Encore dziwnie ta piłka leciala, wiatr?

1

@arsenallondyn0 Coentrao

0

@michalgajdek w tvp sport. Powodzi się

0

@ViscaBarca123 A ten pilkarz z opaska kapitańska jak się nazywa? Fajnie wygladal w pierwszej polowie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek8756 Bycie w cieniu Ronaldo odcisnęło piętno

37

@tomek8756 Karimowi wali na dekiel co raz bardziej

0

@CrazyHorseLakota Zawsze weekendy ale teraz tak to sie pomieszalo po mundialu, że warto sprawdzać

0

Co dziś oglądacie United czy Arsenal?

20

@Survier Perełką Xaviego był jest i będzie Busquets

4

@AFA90 Tylko, że ten mecz oni stali w miejscu jak sieroty. Nasi zagrali fajnie ale Real w ogóle nie biegał

0

@AFA90 Znowu ten Laskowski, on już słabo komentuje

0

@lionelmessigoat Bo kucał

0

@Survier Co raz więcej osób to zauważa, a jak w styczniu krytykowałem ta chaotyczna gre to wszyscy po mnie jechali, że tacy zajebisci jesteśmy i sie nie znam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?