Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kidd Jak byłem mały i nie wiedziałem co to jest to lubiłem. Najbardziej lubiłem cynaderki.
Teraz sie brzydze a flaków nigdy w życiu nie próbowałem
6
@tomek8756 Tylko im grozi spadek i każdy punkt jest na wage złota. A spadek do drugiej ligi w Hiszpanii to już katastrofa dla klubu
0
@negreanu Właśnie mi przypomniałeś że śniło mi się ufo
0
@MesQueUnClub96 Nie psuj zabawy
0
Kto strzeli dzisiaj bramke? Ankieta. Dałem tylko graczy ofensywnych
https://strawpoll.com/polls/xVg7j1MzGnr
0
@Alvarinho Ani jedno ani drugie
7
Żul jaka torba
0
@tbas Bo dla Ciebie to żaden problem że Barcelona ostatnio ciągle przegrywa
0
@AlwaysBlaugrana Xavi już zapowiedział defensywna gre wiec nie ma ma co liczyc. Roberto i Kessie znów zawalą mecz chyba trzeci z rzędu
2
Walczą o utrzymanie więc im się nie dziwie
2
@Comentateiro Ciekawe jakim trenerem byłby Puyol
0
@Czajka90 To nie forum Chelsea
0
@koziar Dwa inne style gry jak dla mnie, Mbappe to właśnie taki typ co sie lubi ścigać jak Vinicius. Fati ma przeorana psychike po kontuzji i musi sie ogarnąć
9
@Kondziubarca Ja jeszcze wierze, że weźmie sie za siebie w next sezonie. To ciągle 20 latek
28
Ale chodził ten Fati
https://x.com/Ovie_henry1/status/1630210455418417152
0
@Encore na pewno bo bardzo nienaturalnie skręcała
0
@Encore dziwnie ta piłka leciala, wiatr?
1
@arsenallondyn0 Coentrao
0
@michalgajdek w tvp sport. Powodzi się
0
@ViscaBarca123 A ten pilkarz z opaska kapitańska jak się nazywa? Fajnie wygladal w pierwszej polowie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomek8756 Bycie w cieniu Ronaldo odcisnęło piętno
37
@tomek8756 Karimowi wali na dekiel co raz bardziej
0
@CrazyHorseLakota Zawsze weekendy ale teraz tak to sie pomieszalo po mundialu, że warto sprawdzać
0
Co dziś oglądacie United czy Arsenal?
20
@Survier Perełką Xaviego był jest i będzie Busquets
4
@AFA90 Tylko, że ten mecz oni stali w miejscu jak sieroty. Nasi zagrali fajnie ale Real w ogóle nie biegał
0
@AFA90 Znowu ten Laskowski, on już słabo komentuje
0
@lionelmessigoat Bo kucał
0
@Survier Co raz więcej osób to zauważa, a jak w styczniu krytykowałem ta chaotyczna gre to wszyscy po mnie jechali, że tacy zajebisci jesteśmy i sie nie znam