2

Kessie myslalem ze bedzie gorzej, całkiem dobrze gra

0

Dawać Fateigo tyle miejsca jest że moze cos zrobi jak kiedyś

1

Moze jakby Fati gral czesciej zamiast Raphinhi to by sie odblokowal a tak jeden i drugi nie dojeżdża

0

@Encore Fati bo kto

0

Ferran dal nam gola wiec nie jest źle ale przydalby sie Fati jeszcze bo w ataku średnio

1

Ładnie walczymy ale boje sie ze Carlo pozmienia, a Xavi w 80 minucie i braknie nam sił

6

Modric frajer jest

1

Jak sie rzucaja madryciarze haha

2

Ladnie Ferran ale Kessie niech zejdzie

0

Gramy bez ataku

0

Zajebista t kontrola w srodku żal

0

Real sobie klepie a Barca trzech podania nie umie wymienic

0

Oni puta barca krzyczeli?

2

Busi juz sędziów zagaduje

0

@kuz Nikt już nie kibicuje Barcelonie

0

@Firestone @Tomek54321 trzeba liczyć, że do trzech razy sztuka

0

Ciekawe czy Xavi wyciągnie wnioski z zajeżdżania składu na przyszły sezon. Cała trójka nieobecnych grała po 90 min prawie zawsze

0

@MesQueUnClub96 Akurat z Realem położył Valverde i padla dla nas bramka, mecz ligowy
@Jakchcesz bo dostaje

2

Fati dziś wchodzi i ratuje wynik

5

@Rust_Cohle To i tak lepiej niż 5-2

0

@Emhyr Za to będzie miał jak wejdzie z ławki

3

Oleksy to kibic Realu, juz go nie lubimy

1

Myślę że padnie gol w pierwszych 10 minutach pytanie dla kogo

7

@MesQueUnClub96 No dobra a gdzie ta humorystyka?

1

@sidi12843 U nas tak sie nie gra

1

@Kessie Xavi i jego wybory

1

@Aragorn33 On sam to mówił niedawno, że chce wygrać LM z Realem


2

I tak by nie pasował do tej powolnej tiki sraki, zmarnowałby sie taki zawodnik

0

@draxidox jak ten typ sie nazywa? Bo chyba go kojarze z tv. To chyba ten typ


2

@Kidd Najbardziej teraz brzydze się kaszanką i wątróbką. Ogólnie to może i bym zjadł te podroby jakby byly dobrze przyrządzone ale sam z siebie nie czuje potrzeby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?