Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tam sie temu Vinicisowi z jednej strony nie dziwie bo jakby mnie ktos atakowal to sam bym pewnie nie wytrzymal no ale oni chlopa specjalnie prowokują bo wiedza ze to dziala i on jak nie ogarnie łba to skonczy jak jakis Ballotelli
0
@Xxxbarca4ever przereklamowani sa i odklejeni, nasi przynajmniej z mozgiem
0
@takisobiektos to sobie sprawdz liczby w stosunku do minut i on wyglada gorzej niz kazdy z naszych skrzydlowych
0
@KrychaFCB gowno gra od poczatku sezonu jak na ilosc minut
@hayek Amsu strzelil zajebistego gola z Betisem potem z trzecioligowcem i w sekunde tutaj zapomnieli a taki Rodrygo zrobi jedna akcje na 10 meczy i król, typ zawsze niewidoczny
1
Nie wiem jak ludzie moga narzekac na naszych skrzydlowych patrzac na takich Viniciusiw czy Rodrygo xd
0
Sędzia dramat dzisiaj wszystko pod realik gwiżdże
0
Ten Tutenchamon juz 3 zoltka powienien dostać
1
Jeszcze niech ten Mafeo strzeli
2
Pięknie Muriki czy jak ci tam
0
@FCB24 ja bym nie gwiznął
0
@Sysia11 mi przypomina tych klasycznych pilkarzy z ubieglej ery, mysle ze to talent
1
Okradli z gola Osima
0
@Sysia11 Może i tak ale on to mowil niedawno poza tym to drogi w cholere
0
Kvara zajebisty zawodnik tylko szkoda że realowiec
0
Cieszynke Dembele zrobil
5
Karny dla Napoli po 10 sekundach ez
1
Real jako rezerwowego atakujacego ma na lawce dzisiaj tylko Mariano który ostatnio to chyba w pretemporadzie grał
0
@Bartula Głodnemu chleb na myśli
1
Widać że kazdy zespol ma problemy z murarzami tak samo Napoli które zachwyca swoja grą w tym sezonie. Barcelona praktycznie każdy mecz taki ma xd
1
Ten hymn Spezii w takich mangowych klimatach
3
@Radzio_94 Słabo zagrali, ale podejrzewam że po prostu wypadli z rytmu i to wypadek przy pracy. Mało akcji kreowali a normalnie w tym sa dobrzy
0
@MajkiYB Fakt jest taki ze majac siebie obok mieli latwiej, zobacz jak Fati rzadko dostaje pilki, jak porbuje zagrac na jeden kontakt to nie dostaje zwrotnego podania, dlugo by pisac a mi sie juz nie chce sie nikogo przekonywac. Akurat on jako jeden z niewielu umie zagrac kombinacyjnie z pierwszej pilki. Fati mial tez dobre mecze ale to kazdy przemilcza a wytyka tylko wady
1
@okiemtypera_lucaxx95 zgadzam sie
0
Jak Raphinha za ten slaby mecz znowu wyjdzie w podstawie to będzie zart, pora na kogos innego. A Xaviego taktyke to juz kazda gazeta rozgryzla
0
@bolinho89 zobacz sobie jakie bramki strzela on a jakie Ferran, nawet w tym wedlug niektorych slabym momencie
0
@Criss18Barca Dalej co mnie to obchodzi? Trzeba sie zająć soba, sowim życiem i swoich najblizszych a nie jakis randomow z którymi nigdy nie gadałeś
1
@Bogan Najczęściej tak z tego co mi wiadomo ale gra tez na PS
0
@Criss18Barca Niech sie każdy interesuje czym chce. Dla mnie to bez znaczenia czym sie jakiś random interesuje
0
@MesQueUnClub96 Twórczości bo wierze w naszego pilkarza? Nic dziwnego ze jestes posmiewiskiem tej strony. A Fati pokazal wiele razy ze jest top zawodnikiem wiec milcz jak masz glupoty pisać
0
@Poro6niec Ma zmiennika Alarcon mowi Ci to coś