1

Ja tam sie temu Vinicisowi z jednej strony nie dziwie bo jakby mnie ktos atakowal to sam bym pewnie nie wytrzymal no ale oni chlopa specjalnie prowokują bo wiedza ze to dziala i on jak nie ogarnie łba to skonczy jak jakis Ballotelli

0

@Xxxbarca4ever przereklamowani sa i odklejeni, nasi przynajmniej z mozgiem

0

@takisobiektos to sobie sprawdz liczby w stosunku do minut i on wyglada gorzej niz kazdy z naszych skrzydlowych

0

@KrychaFCB gowno gra od poczatku sezonu jak na ilosc minut
@hayek Amsu strzelil zajebistego gola z Betisem potem z trzecioligowcem i w sekunde tutaj zapomnieli a taki Rodrygo zrobi jedna akcje na 10 meczy i król, typ zawsze niewidoczny

1

Nie wiem jak ludzie moga narzekac na naszych skrzydlowych patrzac na takich Viniciusiw czy Rodrygo xd

0

Sędzia dramat dzisiaj wszystko pod realik gwiżdże

0

Ten Tutenchamon juz 3 zoltka powienien dostać

1

Jeszcze niech ten Mafeo strzeli

2

Pięknie Muriki czy jak ci tam

0

@FCB24 ja bym nie gwiznął

0

@Sysia11 mi przypomina tych klasycznych pilkarzy z ubieglej ery, mysle ze to talent

1

Okradli z gola Osima

0

@Sysia11 Może i tak ale on to mowil niedawno poza tym to drogi w cholere

0

Kvara zajebisty zawodnik tylko szkoda że realowiec

0

Cieszynke Dembele zrobil

5

Karny dla Napoli po 10 sekundach ez

1

Real jako rezerwowego atakujacego ma na lawce dzisiaj tylko Mariano który ostatnio to chyba w pretemporadzie grał

0

@Bartula Głodnemu chleb na myśli

1

Widać że kazdy zespol ma problemy z murarzami tak samo Napoli które zachwyca swoja grą w tym sezonie. Barcelona praktycznie każdy mecz taki ma xd

1

Ten hymn Spezii w takich mangowych klimatach

3

@Radzio_94 Słabo zagrali, ale podejrzewam że po prostu wypadli z rytmu i to wypadek przy pracy. Mało akcji kreowali a normalnie w tym sa dobrzy

0

@MajkiYB Fakt jest taki ze majac siebie obok mieli latwiej, zobacz jak Fati rzadko dostaje pilki, jak porbuje zagrac na jeden kontakt to nie dostaje zwrotnego podania, dlugo by pisac a mi sie juz nie chce sie nikogo przekonywac. Akurat on jako jeden z niewielu umie zagrac kombinacyjnie z pierwszej pilki. Fati mial tez dobre mecze ale to kazdy przemilcza a wytyka tylko wady

1

@okiemtypera_lucaxx95 zgadzam sie

0

Jak Raphinha za ten slaby mecz znowu wyjdzie w podstawie to będzie zart, pora na kogos innego. A Xaviego taktyke to juz kazda gazeta rozgryzla

0

@bolinho89 zobacz sobie jakie bramki strzela on a jakie Ferran, nawet w tym wedlug niektorych slabym momencie

0

@Criss18Barca Dalej co mnie to obchodzi? Trzeba sie zająć soba, sowim życiem i swoich najblizszych a nie jakis randomow z którymi nigdy nie gadałeś

1

@Bogan Najczęściej tak z tego co mi wiadomo ale gra tez na PS

0

@Criss18Barca Niech sie każdy interesuje czym chce. Dla mnie to bez znaczenia czym sie jakiś random interesuje

0

@MesQueUnClub96 Twórczości bo wierze w naszego pilkarza? Nic dziwnego ze jestes posmiewiskiem tej strony. A Fati pokazal wiele razy ze jest top zawodnikiem wiec milcz jak masz glupoty pisać

0

@Poro6niec Ma zmiennika Alarcon mowi Ci to coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?