0

@Krzysztof1987 Może to tylko moje wrażenie ale zauwazylem co raz niej fauli i tej walki bez pilki a co raz wiecej gry z piłką w ostatnim czasie

0

Araujo, Torres, Busquets i Gavi jeśli dostaną dziś kartkę będą pauzować z Sevillą

0

@Bamek94 Może wirusy mi mulil kiedyś od tego laptop

0

@JarekS co do Balde nie wiem czy ktokolwiek z Barcy ma gorsze wykończenie niestety

0

@Martinho to sa świeże mecze ale dzięki za chęci

0

@ViscaBarca123 w Hiszpanii slabo z angielskim xd

0

@Lionel_Messi10 Już to któryś rok z kolei słyszę, ale zobaczymy

2

@Lionel_Messi10 To tak wygląda od dawna, czasami sie zepną, dlatego oni nic nie osiągną. Zespół bez duszy

0

@Qlimax86 przynajmniej u mnie nie dziala, ale tu ktos wrzucal tez jakas strone tylko nie pamiętam kto

0

@Malibu wiem ze pilkarze byli leosi ale patrzac na gre nasi nawet nie porbuja szybko grac tylko takie bieganie z ta piłka, myślenie, wszystko powolne a dawniej to byla zabawa

0

@Qlimax86 znalazlem ze na jakiejs footbalia ale chyba ta strona jest usunięta

1

@Qlimax86 na youtubie bo zadnej strony nie moge znalezc, kanal la ligi


0

@Hubsao tak ale chodzi mi też o przeciwnikow i ogólnie taka plynna gra, od razu podaja piłkę nie myślą 3 lata co z nia zrobic, kosmos. Juz zapnialem jak kiedys mecze wygladaly xd

4

Oglądam sobie klasyk sprzed paru lat i kurcze ale ta piłka nożna sie psuje co raz bardziej, jakieś taktyki, żelazne defensywy, kiedyś to wydawalo sie prostsze, bardziej intuicyjne a teraz takie kombinowanie na boisku jakby to były szachy

0

@Poro6niec Lewy jest dziwny i wcale by mnie to nie zdziwiło

0

@abram3k Obczaje też

0

Znacie jakaś strone gdzie można obejrzeć mecze sprzed kilku lat albo kilkunastu? Próbowałem wygooglować ale nie moge znaleźć

4

@Mns21 Kto bogatemu zabroni. Barca też robiła chore transfery więc..

0

@Kidd Nie zdziwie sie jak Ferran wyjdzie w pierwszym bo dawno nie grał

0

Kto dzisiaj obok Lewego? Bo że wyjdziemy z 4 pomocnikami to pewne

0

Chyba wiosna idzie, bo ptaki ćwierkają

0

@Medium nie twierdze ze to najlepszy trener na swiecie, ale nie jest tez wuefista. Ewentualnie Zidane moze będzie dla nich do wzięcia

2

Na miejscu Chelsea postaralbym sie o Enrique, fajny skład tylko trenera brak

0

Nie wiem po co takie rzeczy mi się wyświetlają na youtubie. Tylko przykro sie robi


0

@escarabajo Żeby tylko Perez sie nie dowiedział

0

@escarabajo to ten co sie nim interesowaliśmy ?

0

@HighestInTheRoom Meczy gorszych i przeciętnych mial na przestrzeni lat o wiele wiecej niz dobrych, w tym sezonie sie poprawil jak mu zagrozili sprzedaza, wcześniej kazdy narzekal na ten transfer

1

@HighestInTheRoom A DeJong taki geniusz ile meczy nam zawalił w LM gdzie biegł truchcikiem do obrony? Kilka lat u nas gra i dopiero teraz w miare przyzwoity poziom prezentuje wcześniej to był dramat

1

@Lionel_Messi10 Prawda, wystarczy zobaczyć ile obaj maja asyst/goli. Frankie miewa dobre mecze ale tylko dobre, nie genialne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?