Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 Może to tylko moje wrażenie ale zauwazylem co raz niej fauli i tej walki bez pilki a co raz wiecej gry z piłką w ostatnim czasie
0
Araujo, Torres, Busquets i Gavi jeśli dostaną dziś kartkę będą pauzować z Sevillą
4
Jak dla mnie to na odwrót niż w tej grafice
https://scontent-fra5-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/328334233_904589037518435_8180903951536448215_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=4pA9BIsyM7MAX9ZA9m8&_nc_ht=scontent-fra5-2.xx&oh=00_AfBNWZhYco96AEDpNx_T0Xye5CjLG-VnPQHL9215sNPu6w&oe=63DF56CD
0
@Bamek94 Może wirusy mi mulil kiedyś od tego laptop
0
@JarekS co do Balde nie wiem czy ktokolwiek z Barcy ma gorsze wykończenie niestety
0
@Martinho to sa świeże mecze ale dzięki za chęci
0
@ViscaBarca123 w Hiszpanii slabo z angielskim xd
0
@Lionel_Messi10 Już to któryś rok z kolei słyszę, ale zobaczymy
2
@Lionel_Messi10 To tak wygląda od dawna, czasami sie zepną, dlatego oni nic nie osiągną. Zespół bez duszy
0
@Qlimax86 przynajmniej u mnie nie dziala, ale tu ktos wrzucal tez jakas strone tylko nie pamiętam kto
0
@Malibu wiem ze pilkarze byli leosi ale patrzac na gre nasi nawet nie porbuja szybko grac tylko takie bieganie z ta piłka, myślenie, wszystko powolne a dawniej to byla zabawa
0
@Qlimax86 znalazlem ze na jakiejs footbalia ale chyba ta strona jest usunięta
1
@Qlimax86 na youtubie bo zadnej strony nie moge znalezc, kanal la ligi
0
@Hubsao tak ale chodzi mi też o przeciwnikow i ogólnie taka plynna gra, od razu podaja piłkę nie myślą 3 lata co z nia zrobic, kosmos. Juz zapnialem jak kiedys mecze wygladaly xd
4
Oglądam sobie klasyk sprzed paru lat i kurcze ale ta piłka nożna sie psuje co raz bardziej, jakieś taktyki, żelazne defensywy, kiedyś to wydawalo sie prostsze, bardziej intuicyjne a teraz takie kombinowanie na boisku jakby to były szachy
0
@Poro6niec Lewy jest dziwny i wcale by mnie to nie zdziwiło
0
@abram3k Obczaje też
0
Znacie jakaś strone gdzie można obejrzeć mecze sprzed kilku lat albo kilkunastu? Próbowałem wygooglować ale nie moge znaleźć
4
@Mns21 Kto bogatemu zabroni. Barca też robiła chore transfery więc..
0
@Kidd Nie zdziwie sie jak Ferran wyjdzie w pierwszym bo dawno nie grał
0
Kto dzisiaj obok Lewego? Bo że wyjdziemy z 4 pomocnikami to pewne
0
Chyba wiosna idzie, bo ptaki ćwierkają
0
@Medium nie twierdze ze to najlepszy trener na swiecie, ale nie jest tez wuefista. Ewentualnie Zidane moze będzie dla nich do wzięcia
2
Na miejscu Chelsea postaralbym sie o Enrique, fajny skład tylko trenera brak
0
Nie wiem po co takie rzeczy mi się wyświetlają na youtubie. Tylko przykro sie robi
0
@escarabajo Żeby tylko Perez sie nie dowiedział
0
@escarabajo to ten co sie nim interesowaliśmy ?
0
@HighestInTheRoom Meczy gorszych i przeciętnych mial na przestrzeni lat o wiele wiecej niz dobrych, w tym sezonie sie poprawil jak mu zagrozili sprzedaza, wcześniej kazdy narzekal na ten transfer
1
@HighestInTheRoom A DeJong taki geniusz ile meczy nam zawalił w LM gdzie biegł truchcikiem do obrony? Kilka lat u nas gra i dopiero teraz w miare przyzwoity poziom prezentuje wcześniej to był dramat
1
@Lionel_Messi10 Prawda, wystarczy zobaczyć ile obaj maja asyst/goli. Frankie miewa dobre mecze ale tylko dobre, nie genialne