0

@patrykzmc2000 31 lat to nadal młody wiek

0

@Kgorecki2500 Po prostu ludzie sie nie znaja na piłce. Jakos Ferrana nikt nie chce, Dembele tez nikt nie chcial nawet za darmo, a tu tylko wyweszyli możliwość i już pełno plotek. Ansu bedzie mogl przebierać w klubach ma 20 lat i talent jaki mało kto ma.

0

@Transu96 Akurat Ansu nie chcial 10 tylko 17 a debilny zarząd naciskal żeby wziął, jest wszystko w dokumencie o Barcelonie. Po drugie Messi nie będzie grał za frytki

0

Wszystkie wielkie kluby widza potencjał w Fatim tylko Barcelona go spycha do roli popychadła xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kazdy jest zainteresowany bo to wielki talent tylko tutaj znawcy twierdza inaczej i ci co go marnują w Barcelonie mogą pożałować jak sie nie ogarną.

0

@MajkiYB tam miaoby wiecej miejsca a to sprawia ze gra lepiej u nas te gowno autobusy i kazdy traci atuty

0

@arasz1819 I to jest najgorsze, zwłaszcza że to nie jego wina czy zaniedbanie a pech, że doznał kontuzji. Jechać to można po takim Hazardzie co ma w dupie wszystko i tyje 20 kg, a Fati chce grać i być lepszy co widać po nim. Będzie top grajkiem na pewno.

0

@Kitek1640
Po prostu Xavi jako mądry czlowiek widzi to co ja a hejterzy potrafia tylko symulowac sprzedaz niczym w fifie.

0

@P33ck Statystycznie ma tez 3 x tyle minut poza Dembele więc..

1

@ranger3120 Ja profilaktycznie jak zaczynam czuć takie mrowienie/swędzenie w gardle czy w nosie biore aspiryne zanim sie rozwinie

0

@cold_play @bari_94 dzięki panowie

3

@Luciano99 Ma talent takie rymy bez namysłu

0

Wie ktoś gdzie można Barce B oglądać?

3

@4drian0 Właśnie doczytalem, ale syf ten świat jest pojebany co raz bardziej.

1

Na miejscu Ansu bym odszedł bo jest niesprawiedliwie traktowany i krytykowany na wyrost. Wymysł z 4 pomocnikami szybko zostanie zweryfikowany w LE. Będzie to zawodnik z topu ale raczej nie w Barcy, chłop po 2 letniej kontuzji dostaje ochłapy jak te 10 minut w ostatnim meczu ligowym a wymagania z kosmosu.

0

O co chodzi z tymi owadami? Wszędzie teraz spamuja dodawaniem owadów do żywności czy do coli

2

@Witekk10 Samochwała

39

Kobice realu jeszcze mają tupet szczekać w poście pod przeprosinami Paulisty a mieli przez lata największych rzeźników i bezmózgow w klubie i to im nie przeszkadzało

0

Skąd ludzie znają te "gwiazdy" fame mma zawsze mnie to zastanawiało

0

@Hosh często uzywam telefon podlaczony i ta koncowka sie wygina przy wejsciu w telefonie przez co kabel sie przerywa w tym miejscu
@Conradxc nie wiem jak to działa i az tak mi nie zależy na innowacji chce tylko dzialajacy kabel dluzej niz 3 miesiące xd

0

@Kidd kupowalem takie po 30 zeta w Cerfie, teraz wziąłem cos z rtv agd i zobaczę może będzie lepiej. Z oryginalnym od samsunga nie pamiętam co sie stalo ale tez niedługo działał

0

@FanBarcYxD Nie zdradze ale sa gorsze dzielnice niz targowek

0

Co 2, 3 miesiące musze wymieniać kabel od ładowarki oni specjalnie takie buble robia czy ja cos źle robie?

2

@Lionel_Messi10 z Warszawy, w pore uciekli bo po sekundzie byla policja jak zwykle na czas, i jeszcze przyjebali w jakis zaparkowany samochód swoim samochodem

6

Nie ma to jak wyjść sobie rano z domu i widziec typów którzy omal nie pocieli sie maczetami xd

0

@Comentateiro Teraz Xavi jest tu święty bo kilka ogórów w lidze sklepaliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?