Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 Nie ogladam ale tak obstawiałem ze po mundialu motywacja opadnie
1
Valencia dominuje potężny Real
0
Vaskez wypadl, Militą chyba też
2
Vinicius to łamaga
0
@BulaKG juz gwizdza faule pod nich
0
I tak Real to wygra Araby sobie nie pozwola aby klasyk im przeszedł koło nosa
6
Golazzo Valenci. Ogladam po niemiecku i komentator ma beke xd
0
@trolownik Na pewno nie w tym meczu
@DonCarletto z tego co widze to na waszej stronie też po nich jadą
0
Te Brazylijskie perełki szału nie robia. Ciekawe czy to ich sufit?
0
@bartas97 dzisiaj jestem za Realem
0
@Qba2312 Oglądam po niemiecku i jest fajniej niz po polsku
2
Ja chce klasyk więc dobrze
0
Valencia zaczęła cisnąć, ładnie grają nawet
4
@hayek pierwszy post i już pomylka i pisownia w formie męskiej. Malo wiarygodna ta Kamila
1
Ten Real przypomina repre Francji
0
@MesQueUnClub96 bo Villareal to zajebisty był dotychczas
0
Real lepiej wygląda niz z Villarealem niestety
0
Ale pass od Valverde
0
@Lionel_Messi10 Co za buty ma Leo?
1
@Walker Sprobuj przytrzymac przycisk włączania ale tak bardzo długo ponad minute, ewentualnie moze to byc inna kombinacja klawiszy jak glosnosc + włączanie
0
@Bogan Po prostu kibice sukcesu, ktos zagra gorzej to wywalic z klubu, strzeli bramke to stawiac pomniki. Wole stawiac na Fatiego niz dziadkow sprowadzac bo maja depresje od deszczu w Anglii
1
@Lola120 Pewnie to samo co kurza twarz albo dupa węża
2
@HighestInTheRoom Oby
3
@HighestInTheRoom Miałem na myśli nasz skład, póki co każdy z nich może buty czyścić Andresowi czy sie to fanatykom podoba czy nie
4
@kynio302 Daj spokoj, od lat tego nie widzieliśmy tracą piłkę bez walki, Iniesta mógł pół boiska przebiec faulowany jak Messi i nic, nie bylo mowy o stracie a później to spuentował asysta między 3 obrońcami
13
@HighestInTheRoom Przed nim długa droga i na chwilę obecna to podjazdu nie ma do Iniesty
0
@kynio302 Iniesta to był pomocnik a nie te atrapy co teraz
0
@takisobiektos A pensje na Mbappe to pewnie by zrzutce zorganizowali
0
@Recha_0684 Sam oglądaj i pozwól innym wybrać co będą oglądać
0
@Anonymus0608 hahahaa