Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądam paradokument 112 i zastanawiam się co za bezmózgi to tworzą, wymyślają scenariusze i dlaczego ci "aktorzy" grają aż tak drętwo jakby 10 kijów od miotły połknęli
0
Fajnie sie bawią w tym juesej
https://www.se.pl/wiadomosci/swiat/policjantka-urzadzala-seksimprezy-na-posterunku-zabawiala-sie-z-szescioma-kolegami-aa-X9ft-FwxT-xLUF.html?utm_source=facebook&utm_medium=organic&utm_campaign=wwwsepl&utm_content=post-link
1
Messi vs Ronaldo odpowiedzi pilkarzy
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5737421122993488&id=100044137941494&eav=AfY8RP_R3t_F8rMTOPlqEyM9bKhczd49RWvtas0u-N7KNTO98k5gI97oDw0E7_BE2Is&m_entstream_source=feed_mobile&ref=opera_for_android_speed_dial&paipv=0
5
Komentarz usunięty
3
@Lionel_Messi10 To nie jest dziwne myślenie, dziwne myślenie to jest wtedy kiedy myślisz, że pilkarz i całe jego życie toczy sie wokół tego gdzie gra i ogólnie pilki nożnej. A taki Messi który zdobyl wszystko i ma rodzine raczej do tego większej uwagi juz nie przykłada
12
@Kuba_1 Ta sytuacja z Messim i nadzieję na jego powrót przypomina mi jedno. Odchodzi od Ciebie laska do innego a Ty żyjesz nadzieją że do Ciebie wróci podczas gdy od dawna ma wyjebongo i sobie życie układa
2
@doc Ten sam Enrique który wolał grać DMFem zamiast Garcia?
1
@DonCarletto To przekaż tam chłopakom żeby sie nie pocięli
0
@DonCarletto Jest tam taka opcja "kontynuuj bez wyłączania adblocka" malym druczkiem, po roku ja odkryłem
0
@DonCarletto Trochę nieporadni tam sa, ja sobie normalnie odpalam z adblockiem na tele i nie mam tych problemów co tam wypisują
0
@DonCarletto Niezły strajk tam macie co 2 post to o gównianej stronie xd beczunia
3
@Jano1708 Ich strona jest niezdatna do użytku więc gdzieś sie muszą podziać
0
@Culers Nie mogę bo nie mam powiadomień u siebie
0
@MesQueUnClub_87 Tak sie zarabia piniondze
0
@Kamiloza91 Jakiś tam hajs z tego być
0
Ja sie ciesze ze zwycięstwa Realu i co mi zrobicie
0
@Champs_Elysees kłopoty z liczeniem do 5
4
Kurtula sie nie skapnal ze juz wygrali xd
10
Karne to sa jednak piekne az sie mundial przypomina
8
Komentarz usunięty
0
@Faro Żartowałem
0
Karne sie zaczynaja
0
Ładne podanie Moriby
1
Ten Vinicius to ma jeden zwód
0
Moriba ma te ruchy Barcelonskie
8
Dembele by miał miejsce w podstawowym składzie realu. Raphinha chyba też
0
Real ledwo dyszy a tu dogrywka się zbliża
0
@FCB_dimiC Mi sie Valnecia podoba
0
@kiper09 długo pilkarz Valencii lezal, Lucas, Militao
6
Valencia, Ryży, Ryży, Valencia