Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@shahman Ludzie sie zmienili i czasy sie zmieniły, ale racje ma
0
@Kismeth chyba zjadal bo w Chelsea tego nie pokazuje
4
"Nie będzie pucharów to mnie pozabijacie". To brzmi tak jakby sam nie wierzył, że będą. I jeszcze ta wypowiedź o Busquetsie..
0
@Gracjan1234 Nie, Raphinha bardziej do nas pasuje i nawet prawdziwej szansy nie dostał
0
@DonCarletto Z kiedy ta wypowiedź? On uważa, że gramy pięknie?
1
@msmsms Lepiej tam niż w Barcelonie
0
@KrychaFCB Oddawanie zawodnikow i branie ich spowrotem swiadczy o głupocie, żaden normalny klub tak nie robi.
Zaraz sie okaże ze Depay potrafi grac w pilke w Atletico a Auba bedzie kopać sie po czole
0
@Katalończyk 99 Chaos na boisku i chaos w zarządzie
2
Sprzedają kogos potem chca spowrotem to pokazuje jak ten klub jest debilnie zarządzany
0
@czółkovsky Zobaczymy, ma 33 lata w Chelsea gra piach i nagle będzie kotem
0
@Emhyr Ciekawe bo pamiętam ze znikal tak jak i oni
0
@doc Lewy nigdy nie jest zmieniony, zawsze gra po 90 min choćby kopal sie po czole wiec sciagamy go na skrzydlo gdzie nie wygladal najlepiej
1
@bartekvisca jesteśmy w takiej dupie finansowej, że robia wszystko żeby chociaz centa zaoszczędzić
0
@kuz Bedzie zmeczony? Czy ktokolwiek kiedykolwiek zmienil Lewego? Choćby sie kopal po czole bedzie gral zawsze bo rekordy. Pedriego nie zmienia i Lewego tez nie będzie zmienial
2
Mamy Lewego, a Auba nie będzie grał za niego. Skończy sie zawieszenie i będziemy grać Aubą na skrzydle zamiast ogrywać Fatiego, Raphinhe za 60 mln, czy nawet Ferrana. Lubie go, ale troche mi sie to wydaje bez sensu
1
@Mario96w Zobaczymy tez na jakim etapie jesteśmy a kolejny mecz z Betisem czy Valencia, to tylko kolejny mecz jak zwykly ligowy
1
@Kgorecki2500 Przecież my ich golimy na łyso w finale, nie chcesz tego?
1
Dzisiaj jesteście za Realem czy Valencia? Szczerze przyznam, że wole by wygral Real bo chce obejrzec klasyk, a nawet jak my sie potkniemy z Betisem to ten puchar jest bez znaczenia
0
@Peciak Może być tez tak, ze sędzia wolał służby a Raphinha wstał i chcial grać dlatego dostal kartke
0
@Lionel_Messi10 Ten Alvarez sie zmarnuje w tym City, przy Haalandzie który będzie chciał bic rekordy nie pogra. Powinien grać gdzies gdzie będzie mial 1 skład
0
@brd42 dokładnie tak było, dało sie z samego obrazu to wywnioskować
7
Współczuję tym madryciakom, że mają taka słabą strone i nie mają nawet powiadomień
0
@Peciak Ok, trochę może sie czepiam. Co do Gaviego sie zgadzam
0
Czytam te opisy i jest fragment o Gavim "Dobry mecz" zjeżdżam niżej czytam o Busquetsie i pierwsze zdanie "cała formacja pomocy nie spisała sie dobrze". To w końcu dobry mecz czy zły mecz?
1
@PatrychoO Najtaniej poszukać płyty w śmietniku, myślę że niejedną da sie tam znaleźć
2
@Kondziubarca nauczył sie gadać po hiszpańsku to nadrabia
1
@Emhyr Ma ciąg do przodu, dobry strzal, szybkość, powinien grać minimum po 30 w każdym meczu tym czasem wchodzi kloc Kessie
1
@Emhyr Chyba pierwsza rzecz w której sie z Toba zgadzam, młody ma potencjał
10
@Emhyr On chce aby każdy został a potem nie daje grać
Torre mógł iść na wypożyczenie to go kisi na ławie
3
Śmiechłem nawet
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/324578819_3027019977597913_3806612891151846004_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=y_ejXrLDO_QAX-d4fXq&_nc_oc=AQmKHtYcnUF8H6Sas6nuA4qyKDHaNASjFdjqqEyLmrtrMUFqVC4hfNsZxAzx9oaxYB0&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=00_AfDYD3iD9b2_KnBY-dxn017HxQcrQ8Vj_X3LNiMdudS_ew&oe=63C24090