1

@shahman Ludzie sie zmienili i czasy sie zmieniły, ale racje ma

0

@Kismeth chyba zjadal bo w Chelsea tego nie pokazuje

4

"Nie będzie pucharów to mnie pozabijacie". To brzmi tak jakby sam nie wierzył, że będą. I jeszcze ta wypowiedź o Busquetsie..

0

@Gracjan1234 Nie, Raphinha bardziej do nas pasuje i nawet prawdziwej szansy nie dostał

0

@DonCarletto Z kiedy ta wypowiedź? On uważa, że gramy pięknie?

1

@msmsms Lepiej tam niż w Barcelonie

0

@KrychaFCB Oddawanie zawodnikow i branie ich spowrotem swiadczy o głupocie, żaden normalny klub tak nie robi.
Zaraz sie okaże ze Depay potrafi grac w pilke w Atletico a Auba bedzie kopać sie po czole

0

@Katalończyk 99 Chaos na boisku i chaos w zarządzie

2

Sprzedają kogos potem chca spowrotem to pokazuje jak ten klub jest debilnie zarządzany

0

@czółkovsky Zobaczymy, ma 33 lata w Chelsea gra piach i nagle będzie kotem

0

@Emhyr Ciekawe bo pamiętam ze znikal tak jak i oni

0

@doc Lewy nigdy nie jest zmieniony, zawsze gra po 90 min choćby kopal sie po czole wiec sciagamy go na skrzydlo gdzie nie wygladal najlepiej

1

@bartekvisca jesteśmy w takiej dupie finansowej, że robia wszystko żeby chociaz centa zaoszczędzić

0

@kuz Bedzie zmeczony? Czy ktokolwiek kiedykolwiek zmienil Lewego? Choćby sie kopal po czole bedzie gral zawsze bo rekordy. Pedriego nie zmienia i Lewego tez nie będzie zmienial

2

Mamy Lewego, a Auba nie będzie grał za niego. Skończy sie zawieszenie i będziemy grać Aubą na skrzydle zamiast ogrywać Fatiego, Raphinhe za 60 mln, czy nawet Ferrana. Lubie go, ale troche mi sie to wydaje bez sensu

1

@Mario96w Zobaczymy tez na jakim etapie jesteśmy a kolejny mecz z Betisem czy Valencia, to tylko kolejny mecz jak zwykly ligowy

1

@Kgorecki2500 Przecież my ich golimy na łyso w finale, nie chcesz tego?

1

Dzisiaj jesteście za Realem czy Valencia? Szczerze przyznam, że wole by wygral Real bo chce obejrzec klasyk, a nawet jak my sie potkniemy z Betisem to ten puchar jest bez znaczenia

0

@Peciak Może być tez tak, ze sędzia wolał służby a Raphinha wstał i chcial grać dlatego dostal kartke

0

@Lionel_Messi10 Ten Alvarez sie zmarnuje w tym City, przy Haalandzie który będzie chciał bic rekordy nie pogra. Powinien grać gdzies gdzie będzie mial 1 skład

0

@brd42 dokładnie tak było, dało sie z samego obrazu to wywnioskować

7

Współczuję tym madryciakom, że mają taka słabą strone i nie mają nawet powiadomień

0

@Peciak Ok, trochę może sie czepiam. Co do Gaviego sie zgadzam

0

Czytam te opisy i jest fragment o Gavim "Dobry mecz" zjeżdżam niżej czytam o Busquetsie i pierwsze zdanie "cała formacja pomocy nie spisała sie dobrze". To w końcu dobry mecz czy zły mecz?

1

@PatrychoO Najtaniej poszukać płyty w śmietniku, myślę że niejedną da sie tam znaleźć

2

@Kondziubarca nauczył sie gadać po hiszpańsku to nadrabia

1

@Emhyr Ma ciąg do przodu, dobry strzal, szybkość, powinien grać minimum po 30 w każdym meczu tym czasem wchodzi kloc Kessie

1

@Emhyr Chyba pierwsza rzecz w której sie z Toba zgadzam, młody ma potencjał

10

@Emhyr On chce aby każdy został a potem nie daje grać
Torre mógł iść na wypożyczenie to go kisi na ławie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?