3

@Encore wszyscy te "gwiazdy" idealizuja a to sa tacy sami ludzie jak my, głupi i głupsi ze swoimi odpałami, tylko maja wiecej zer na koncie

0

@SteuerFreiMoney wszędzie takie sytuacje można spotkać a tu poruszenie bo przedstawiciel lgbt się z kimś pokłócił

0

@Encore To pytanie retoryczne chyba

0

@IronSanHybrid Zgadzam sie ale zgadzam sie tez z wypowiedziami wyżej, ze daje liczby i poniekad jestesmy na niego skazani. Do tej pory tez bylem w niego wpatrzony ale u mnie juz cos pękło dlatego tez Raphinha powinien więcej grac

6

@IronSanHybrid Wypominanie akcji sprzed 5 lat nie oddaje obecnej formy, każdy pilkarz zawalil nie raz w kluczowym momencie, a Dembele moglby nad strzalem popracowac.
Jeszcze wracajac do Liverpoolu slabe jest winic jednego pilkarza za roztrwonienie 4 bramkowej przewagi

3

@IronSanHybrid Ale przypomnij sobie mecz z Bayernem rewanżowy i jak kręcił Daviswm, byl najlepszy na boisku. Jeszcze żeby tak gral co mecz (może u innego trenera)
@AlexDark00 w tym sezonie Vini nie zachwyca jeden zwod, machanie lapami, skupia sie na wszystkim tylko nie na grze

0

Eh ten Araujo, wiedziałem, że nie ma co sie cieszyć z jego powrotu, bo już nieraz wracał i po chwili znowu pauzował

0

Pisałem ostatnio że szklanka

0

@IronSanHybrid Dałbym więcej szans Raphinhi na PS i niewykluczone że też by robil liczby

1

@barcanawieki Biała rasa wyginie?

0

@Cule1234 Muszą sprowadzić kogoś kto go godnie zastąpi na ławie bo nie wytrzymią

3

@KlonaZepan Tam nie było ślubu

0

@AbelKabel To, że sie rozstali to jedno ale nienawiść i jakaś jazda po sobie w internecie to dzieci odczują

0

@TheNekro94 Po prostu angielski ładnie brzmi i wpada w ucho o czym by nie było

2

Szkoda mi ich dzieci tylko

2

@Klaudiaa8 Z czym, że taka jest zajebista, że tego nie zauważył?

0

@sonek tym 18 do 30 sie jeszcze wiele zmieni, słaba grupa badawcza

11

@Deviler masz się słuchać bo ci rząd każe i prezydent więc nie pyskuj i maskę włóż

0

@Emhyr Biorac pod uwage że w lidze raz zagral to wątpię

77

@draxidox wspaniała mentalność niewolników

0

@Emhyr Znowu Torre olany

1

@Rust_Cohle Ja też ale nie wiem czy to takie dobre, chodzi mi o pocenie

3

Kto kibicuje Barcelonie, ten sie w cyrku nie śmieje

0

I co policja do gazety od razu z tym poleciała?

1

@jacob345 Nie wszystkim tylko hejterkom, mi od początku był obojętny

0

@P33ck Jest ale za to skillowo nie licząc strzału to dobry pilkarz. A w Raphinhi widze kogoś w stylu Pedro/Alexisa ale za mało gra tam gdzie powinien

0

@Kessie nie rozumiem

3

@hayek to brzmi jak te teksty na fejsbuniu "jestem jaka jestem, zajebista" czy jakoś tak

24

@shahman trochę żałosne takie wylewanie żali

2

@PatrykBarca należy pamiętać z kim on gral a z kim oni. Teraz wszyscy patrzą sentymentem a też byl jechany jak połowa składu, oczywiście nie zawsze ale miał też gorsze momenty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?