Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore wszyscy te "gwiazdy" idealizuja a to sa tacy sami ludzie jak my, głupi i głupsi ze swoimi odpałami, tylko maja wiecej zer na koncie
0
@SteuerFreiMoney wszędzie takie sytuacje można spotkać a tu poruszenie bo przedstawiciel lgbt się z kimś pokłócił
0
@Encore To pytanie retoryczne chyba
0
@IronSanHybrid Zgadzam sie ale zgadzam sie tez z wypowiedziami wyżej, ze daje liczby i poniekad jestesmy na niego skazani. Do tej pory tez bylem w niego wpatrzony ale u mnie juz cos pękło dlatego tez Raphinha powinien więcej grac
6
@IronSanHybrid Wypominanie akcji sprzed 5 lat nie oddaje obecnej formy, każdy pilkarz zawalil nie raz w kluczowym momencie, a Dembele moglby nad strzalem popracowac.
Jeszcze wracajac do Liverpoolu slabe jest winic jednego pilkarza za roztrwonienie 4 bramkowej przewagi
3
@IronSanHybrid Ale przypomnij sobie mecz z Bayernem rewanżowy i jak kręcił Daviswm, byl najlepszy na boisku. Jeszcze żeby tak gral co mecz (może u innego trenera)
@AlexDark00 w tym sezonie Vini nie zachwyca jeden zwod, machanie lapami, skupia sie na wszystkim tylko nie na grze
0
Eh ten Araujo, wiedziałem, że nie ma co sie cieszyć z jego powrotu, bo już nieraz wracał i po chwili znowu pauzował
0
Pisałem ostatnio że szklanka
0
@IronSanHybrid Dałbym więcej szans Raphinhi na PS i niewykluczone że też by robil liczby
1
@barcanawieki Biała rasa wyginie?
0
@Cule1234 Muszą sprowadzić kogoś kto go godnie zastąpi na ławie bo nie wytrzymią
3
@KlonaZepan Tam nie było ślubu
0
@AbelKabel To, że sie rozstali to jedno ale nienawiść i jakaś jazda po sobie w internecie to dzieci odczują
0
@TheNekro94 Po prostu angielski ładnie brzmi i wpada w ucho o czym by nie było
2
Szkoda mi ich dzieci tylko
2
@Klaudiaa8 Z czym, że taka jest zajebista, że tego nie zauważył?
0
@sonek tym 18 do 30 sie jeszcze wiele zmieni, słaba grupa badawcza
11
@Deviler masz się słuchać bo ci rząd każe i prezydent więc nie pyskuj i maskę włóż
0
@Emhyr Biorac pod uwage że w lidze raz zagral to wątpię
77
@draxidox wspaniała mentalność niewolników
0
@Emhyr Znowu Torre olany
1
@Rust_Cohle Ja też ale nie wiem czy to takie dobre, chodzi mi o pocenie
3
Kto kibicuje Barcelonie, ten sie w cyrku nie śmieje
0
I co policja do gazety od razu z tym poleciała?
1
@jacob345 Nie wszystkim tylko hejterkom, mi od początku był obojętny
0
@P33ck Jest ale za to skillowo nie licząc strzału to dobry pilkarz. A w Raphinhi widze kogoś w stylu Pedro/Alexisa ale za mało gra tam gdzie powinien
0
@Kessie nie rozumiem
3
@hayek to brzmi jak te teksty na fejsbuniu "jestem jaka jestem, zajebista" czy jakoś tak
24
@shahman trochę żałosne takie wylewanie żali
2
@PatrykBarca należy pamiętać z kim on gral a z kim oni. Teraz wszyscy patrzą sentymentem a też byl jechany jak połowa składu, oczywiście nie zawsze ale miał też gorsze momenty