Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Vinicius znowu płacze o rasizm, nie popieram tych kibiców zachowujących sie jak bydło, ale dlaczego taki Dembele, Fati, Kounde czy inni nasi pilkarze nie maja takiego problemu?
0
@maroon nic i to jest najlepsze xd
0
@Sau_Ron może mniej liter odkryj
0
@GeraltzKatalonii gra Barcelony też nie zachwyca i nic nie wskazuje by sie cos mialo zmienić. W PSG genialny atak rekompensuje braki, ale poziom podobny do Barcelony gdyby nie to i brak mentalu. Barce dyskwalifikuje kasa, bo Messi majac do wyboru gre w sredniaku i wieksza, oraz gre w sredniaku i brak kasy wybierze to pierwsze. Mozna idealizowac pilkarzy ale Messi na hajs leci akurat
1
@Sau_Ron trochę łatwe te zagadki, bo zazwyczaj pierwsza odpowiedź jest trafna
1
@Sau_Ron unproductive
7
Te sceny w Kevinie jak sobie uświadamiają ze go nie ma sa najlepsze xd
0
Dawać tego Kevina a nie pieprzycie w tym polsacie
0
@IronSanHybrid chyba coś ze mna nie tak bo nawet sie nie uśmiechłem :/
0
@gumaz Jakieś dwa gałgany mają się nim zaopiekować
2
Dzisiaj Kevin ta lepsza część o 20:00
0
@Arnold1234 Raczej nie stać nas
1
Ciekawe czy Barca pójdzie po Asensio, znając zamiłowanie zarządu do hiszpanów nie zdziwiłoby mnie to
36
@Borry pauzuje za rozjebanie francji
2
@Dertinho z panem już nie rozmawiam
2
@Dertinho Fatalny to Ty jesteś
3
@MesQueUnClub_87 najlepiej iść na sor, kiedyś bylem z okiem i akurat przywiezli typa z meczu co dostal gazem i byl ślepy ale go przeplukali
0
Mecz totków wygląda jak te Barcelony w ostatnim czasie autobus vs bezsensowne klepanie
0
@RobiS a hdd jest duzo wolniejszy jesli chodzi o przesyl? Bo widze ze ssd sa droższe a troche mi szkoda kasy, nie zamierzam na nim nic instalowac
@Conradxc raczej na stale pare rzeczy wrzuce bo brak miejsca na lapku
0
@pt9 mi tylko do przechowywania rzeczy potrzebny, i zeby w miare szybko kopiowal, na pc w razie czego
0
@Kozinho. Z obrona sie zgodze, ale rotowanie wynikalo z kontuzji. W ataku nikt nie wyrobil sobie tak silnej pozycji by rotacji uniknac, moze poza Dembele, a w pomocy rotacji jak na lekarstwo
0
Potrzebuje dysk zewnetrzny 1 TB styknie, patrze po cenach to okolo 249 zl najtanszy, myslicie ze będzie ok czy warto przepłacić?
1
Szkoda, że nasz treneiro tak mało kombinuje ze składem/ustawieniem. Pojawił sie pomysł wystawienia Balde na skrzydle i jestem jak najbardziej za, ale były już takie pomysły z Garciia na DMF i nic z tego, więc wątpię
1
@_Specjalista Czasem jest miło jak śnieg spadnie, na dłuższą mete byśmy zatęsknili
11
@Kuba_1 wygląda jak piżama
0
Neymar tak sie przewraca od podmuchu wiatru, a tu proszę
0
@Don-Corleone moje ulubiene
I
2
@Kessie musicie pić z fontanny? tam są zarazki
0
@ranger3120 tak jakas pierwsza nuta ale to coś nowego bylo.
Dobra znalazlem
0
@lukaszbrk a kogo mają zapraszać? Jest ktoś do wyboru?