7

Vinicius znowu płacze o rasizm, nie popieram tych kibiców zachowujących sie jak bydło, ale dlaczego taki Dembele, Fati, Kounde czy inni nasi pilkarze nie maja takiego problemu?

0

@maroon nic i to jest najlepsze xd

0

@Sau_Ron może mniej liter odkryj

0

@GeraltzKatalonii gra Barcelony też nie zachwyca i nic nie wskazuje by sie cos mialo zmienić. W PSG genialny atak rekompensuje braki, ale poziom podobny do Barcelony gdyby nie to i brak mentalu. Barce dyskwalifikuje kasa, bo Messi majac do wyboru gre w sredniaku i wieksza, oraz gre w sredniaku i brak kasy wybierze to pierwsze. Mozna idealizowac pilkarzy ale Messi na hajs leci akurat

1

@Sau_Ron trochę łatwe te zagadki, bo zazwyczaj pierwsza odpowiedź jest trafna

1

@Sau_Ron unproductive

7

Te sceny w Kevinie jak sobie uświadamiają ze go nie ma sa najlepsze xd

0

Dawać tego Kevina a nie pieprzycie w tym polsacie

0

@IronSanHybrid chyba coś ze mna nie tak bo nawet sie nie uśmiechłem :/

0

@gumaz Jakieś dwa gałgany mają się nim zaopiekować

2

Dzisiaj Kevin ta lepsza część o 20:00

0

@Arnold1234 Raczej nie stać nas

1

Ciekawe czy Barca pójdzie po Asensio, znając zamiłowanie zarządu do hiszpanów nie zdziwiłoby mnie to

36

@Borry pauzuje za rozjebanie francji

2

@Dertinho z panem już nie rozmawiam

2

@Dertinho Fatalny to Ty jesteś

3

@MesQueUnClub_87 najlepiej iść na sor, kiedyś bylem z okiem i akurat przywiezli typa z meczu co dostal gazem i byl ślepy ale go przeplukali

0

Mecz totków wygląda jak te Barcelony w ostatnim czasie autobus vs bezsensowne klepanie

0

@RobiS a hdd jest duzo wolniejszy jesli chodzi o przesyl? Bo widze ze ssd sa droższe a troche mi szkoda kasy, nie zamierzam na nim nic instalowac
@Conradxc raczej na stale pare rzeczy wrzuce bo brak miejsca na lapku

0

@pt9 mi tylko do przechowywania rzeczy potrzebny, i zeby w miare szybko kopiowal, na pc w razie czego

0

@Kozinho. Z obrona sie zgodze, ale rotowanie wynikalo z kontuzji. W ataku nikt nie wyrobil sobie tak silnej pozycji by rotacji uniknac, moze poza Dembele, a w pomocy rotacji jak na lekarstwo

0

Potrzebuje dysk zewnetrzny 1 TB styknie, patrze po cenach to okolo 249 zl najtanszy, myslicie ze będzie ok czy warto przepłacić?

1

Szkoda, że nasz treneiro tak mało kombinuje ze składem/ustawieniem. Pojawił sie pomysł wystawienia Balde na skrzydle i jestem jak najbardziej za, ale były już takie pomysły z Garciia na DMF i nic z tego, więc wątpię

1

@_Specjalista Czasem jest miło jak śnieg spadnie, na dłuższą mete byśmy zatęsknili

11

@Kuba_1 wygląda jak piżama

0

Neymar tak sie przewraca od podmuchu wiatru, a tu proszę


0

@Don-Corleone moje ulubiene


I

2

@Kessie musicie pić z fontanny? tam są zarazki

0

@ranger3120 tak jakas pierwsza nuta ale to coś nowego bylo.
Dobra znalazlem


0

@lukaszbrk a kogo mają zapraszać? Jest ktoś do wyboru?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?